مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

برخی از دانش آموزان، دانشجویان و داوطلبان کنکور سراسری فکر می کنند به منظور انتخاب رشته کنکور ریاضی 98، مهم ترین عامل و مولفه، دارا بودن کارنامه کنکور ریاضی و نمره کنکور ریاضی و رتبه کنکور ریاضی بسیار عالی می باشد. این در حالی است که در مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 پارامتر های دیگری نیز موثر است. این افراد بيش تر از آن که به خود شان، اهداف شان، آينده شان و زندگی شان فکر کنند. به نظر دیگر افراد و اهميتی که مردم جامعه برای رشته های مهندسی که از طریق کنکور ریاضی هستند. توجه می نمایند؛ اما موضوع اصلی، انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 صحيح، درست و موفق اين می باشد که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند.

/// شماره های تماس ///

جایگاه کنکور ریاضی و اهمیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

هم اکنون کنکور ریاضی سومین گروه آزمایشی کنکور می باشد که بیشترین جمعیت را در کنکور سراسری سالیان اخیر به خود اختصاص داده است. کنکور ریاضی مسیر دستیابی به رشته های فنی مهندسی و علوم پایه در دانشگاه های مختلف است. با توجه به آمار سال های گذشته و تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور ریاضی می توان به راحتی به این موضوع پی برد. که شانس قبولی در رشته های مهندسی مختلف افزایش یافته است. این موضوع اصلی ترین هدف داوطلبان شرکت کننده در کنکور ریاضی است.

بنابراین به وضوح می توان به اهمیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 پی برد. به عبارت دیگر در سال های اخیر با توجه به آمار های موجود که از طریق نهاد های رسمی مانند سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می گردد. تعداد شرکت کنندگان کنکور ریاضی دارای رشد نزولی بوده است. این جمله یعنی آن که شانس قبولی داوطلبان در رشته های مهندسی و سایر رشته های مرتبط و همچنین شانس پذیرش در دانشگاه های مطرح کشور بیشتر شده است. اما موضوع اساسی مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 این است که با رتبه کسب شده، چگونه انتخاب رشته را انجام داد که بتوان در بهترین رشته و دانشگاه متناسب با رتبه تان قبول شوید. که این مسئله از دغدغه های همه داوطلبان پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 می باشد.

/// شماره های تماس ///

آنچه مورد بررسی قرار خواهد گرفت...

در این مقاله سعی شده است تا مطالب و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا با پاسخ به پرسش های خود در رابطه با موضوع مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 و با درک صحیح بتوانید انتخاب هایی سنجیده انجام دهید. این امر سبب می شود امید بیشتری به قبولی در رشته و دانشگاه متناسب متناسب با رتبه را داشته باشید. همچنین شما می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود و مشاوره های کاملا تخصصی درباره انتخاب رشته کنکور ریاضی97 و مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب تماس گرفته تا متخصصان مجرب ما در این این مرکز با مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی نمایند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: کارنامه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

نتایج کنکور سراسری به صورت یک کارنامه برای هر داوطلب شرکت کننده در کنکور سراسری ریاضی در سایت سازمان سنجش و آزمون کشور قرار می گیرد. که این کارنامه به صورت همزمان با سایر گرایش های کنکور سراسری انجام اعلام می گردد. این نسخه تحت عنوان کارنامه اولیه شناخته می شود که در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. و حاوی اطلاعات مهمی در ارتباط با عملکرد هر نفر در کنکور است که کلیه این اطلاعات تاثیر بسزای در شانس پذیرش داوطلبان کنکور سراسری ریاضی دارد. این کارنامه کنکور ریاضی شامل سه بخش اصلی می باشد که توضیحاتی درباره هر کدام از این بخش ها در اختیار شما قرار خواهیم داد تا از تاثیر این اطلاعات در مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 مطلع شوید.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: بخش اول کارنامه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

در بخش اول کارنامه کنکور ریاضی اطلاعاتی نظیر مشخصات هویتی، معدل، نوع سهمیه و استان بومی داوطلب درج شده است.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: بخش دوم کارنامه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

بخش دوم کارنامه کنکور ریاضی اطلاعات وضعیت مجاز به انتخاب رشته قرار دارد. اطلاعات موجود در واقع تعیین کننده نحوه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 است. مجاز شدن به انتخاب رشته در دوره های روزانه، شبانه و فرهنگیان با توجه به رتبه شما در کنکور سراسری تعیین خواهد شد. و برای انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 در سایر دوره ها همه داوطلبان مجاز خواهند شد. این یعنی آن که همواره می توان در یک رشته پذیرش گرفت به شرط آن که هدف تنها طی کردن مراحل دانشگاهی باشد.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: بخش سوم کارنامه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

در بخش سوم کارنامه کنکور ریاضی اطلاعات نمره و رتبه و درصد های کسب شده شما در کنکور سراسری و در درس های مختلف درج شده است. این اطلاعات از اهمیت فوق العاده مهمی برخوردار هستند و برای تحلیل این اطلاعات نیازمند آن هستید که با تعابیری همچون رتبه در سهمیه، رتبه کشوری و نمره آزمون آشنایی داشته باشید. برای اطلاع بیشتر از محتویات کارنامه می توانید با متخصصان مجرب مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب صحبت کنید. برای این کار کافی است تنها با شماره هایی که در انتهای این مطلب قرار داده شده است تماس بگیرید. با توجه به این که متقاضیان کنکور ریاضی 162 هزار داوطلب می باشند و با توجه به ظرفیت پذیرش در دانشگاه های سراسری، به راحتی می توان فهمید که هر داوطلب بیش از یک شانس قبولی در یکی از رشته های با آزمون و یا رشته های بدون آزمون ذکر شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 را خواهد داشت. اما برای متقاضیان کنکور ریاضی رشته های مهندسی که از طرفداران بیشتری برخوردار هستند، رقابت بر سر قبولی در این رشته ها نزدیک تر می باشد. البته همچنان نباید کنکور را دست کم گرفت و رقابت بسیار شدیدی بر سر دانشگاه های مطرح کشور همچنان وجود دارد. آنچه که در رتبه قبولی انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری تاثیر گذار خواهد بود، نوع سهمیه و استان بومی داوطلب می باشد.

سهمیه های انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

برای اکثر داوطلبان کنکور سراسری ریاضی، سهمیه مناطق اعمال می شود که شامل سه بخش منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 می باشد. این مناطق بر اساس دسترسی به امکانات آموزشی طبقه بندی شده اند. در حقیقت بیشتر داوطلبان کنکور ریاضی که از سهمیه های خاص مانند سهمیه ایثارگران و جانبازان، در انتخاب رشته کنکور ریاضی استفاده نمی کنند، متقاضی استفاده از سهمیه مناطق می باشند. داوطلبان کنکور ریاضی بر اساس محل تحصیل سه سال آخر دبیرستان مشمول یکی از مناطق 1 یا 2 و یا 3 می شوند. با توجه به این که این سهمیه ها دارای بیشترین فراوانی هستند بنابراین سهم بسزایی در انتخاب رشته کنکور ریاضی دارند.

/// شماره های تماس ///

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: آخرین گام بر سر راه کنکور ریاضی

در حقیقت موضوع اصلي مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98، داوطلب کنکور ریاضی می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نا درست از جمله مشاوره انتخاب رشته ریاضی 98 نا درست می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. متاسفانه به دفعات زیاد دیده می شود. که بعضی از افرادی که در رشته های دانشگاه های مختلف پذیرفته می شوند. علاقمند به رشته انتخابی خود نیستند. و گاها علی رغم تلاش های شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. از این رو مشاوره انتخاب رشته ریاضی 98 نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد. برای این منظور مشاوره انتخاب رشته ریاضی 98 مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته ریاضی مجرب از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور و با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: ویژگی های انتخاب رشته ریاضی خوب

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 آخرین قدمی است که دانش آموزان در فرآیند ورود به دانشگاه بر می دارند. زیرا که نتیجه تمام این فرآیند پر تلاش و سخت دانش آموزان به انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 بستگی دارد. از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهم ترین قدم نیز همین انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 محسوب می‎ شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را ازبین ببرد. از طرف دیگر یک مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 مناسب به همان اندازه می تواند داوطلب کنکور ریاضی را به رشته‎ ای که به آن علاقمند است برساند و این نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه خواهد شد.

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور ریاضی باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد ! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور ریاضی یکی از پر مخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

مشاوره تلنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98: ظرفیت دانشگاه ها را دست کم نگیرید

نگاه به آمار و ارقام کنکور مشخص می شود که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته ریاضی در حال کاهش است. براساس آمار تقریبی تنها 162 هزار نفر از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور ریاضی هستند و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های مهندسی، علوم پایه و... در این ماراتن علمی شرکت کرده اند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر است. ولی باید تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 متوازن در چنین شرایطی جدی گرفت زیرا می تواند تعیین کننده یک دانشگاه مطرح و یا درجه چندم باشد. که این امر اهمیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 را صد چندان می کند.

آمار کنکور سراسری در سال 96

براساس اعلام سازمان سنجش کشور گروه علوم انسانی با ۳۱۰ هزار و ۹۲۵ نفر بیشترین ظرفیت پذیرش را دارد و پس از آن گروه ریاضی با ۲۳۵ هزار و ۴۹۷ نفر و پس از آن ظرفیت گروه علوم تجربی با ۱۵۸ هزار و ۵۸۲ نفر در رده بعدی قرار دارد و ظرفیت گروه هنر ۱۹ هزار و ۲۹۲ نفر و گروه زبان های خارجی ۲۳ هزار و ۵۹۶ نفر است. مجموع ظرفیت ۷۴۷ هزار و ۸۹۲ نفر است. حدود یک پنجم ظرفیت به دوره روزانه اختصاص دارد و ظرفیت دانشگاه پیام نور در مجموع ظرفیت این دوره ۳۸۵ هزار و ۱۷۰ نفر، ظرفیت دوره نوبت دوم (شبانه) ۲۶ هزار و ۷۸۰ نفر، ظرفیت پردیس خودگردان ۳ هزار و ۱۲ نفر و ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۱۸۰ هزار و ۵۶۰ نفر برآورد شده است.

مشاوره انتخاب رشته ریاضی 98: چرا مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی تلفنی؟

همه ساله در زمان با اعلام نتیجه رتبه های کنکور، داوطلبان کنکور ریاضی که اغلب انتظار رتبه های حاصل شده را ندارند. مدت زمان اندکی را برای مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 دارا می باشند. با توجه به مدت زمان اندک، اهمیت امر انتخاب رشته کنکور ریاضی97 و اینکه اغلب افراد به مشاوران تحصیلی برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 دسترسی ندارند. و همچنین با توجه به زمان بر بودن مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 عملا برای بسیار از افراد دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 حرفه ای غیر ممکن به نظر می رسد. از این رو مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب در جهت رفاه حال داوطلبان عزیز با ارائه مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی حرفه ای 97 اقدام به ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته در زمینه های زیر کرده است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 98» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: