مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم انسانی از طریق کنکور انسانی می باشد. کنکور انسانی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور انسانی را انجام داده باشند. از این رو مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های علوم انسانی می باشد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی چندین گام دارد

که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام کنکور انسانی باز ماند و طبیعتا از کنکور انسانی محروم شود. قبل از توضیح روند مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی ضروری است ابتدا نکاتی را یاد آور شد. با نگاهی گذرا به آمار کنکور سال ۹۶ می بینیم که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته انسانی بیشتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند ریاضی و علوم انسانی است. بر اساس داده های تقریبی آماری بیشتر از ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته انسانی تشکیل می دهد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

این آمار زمانی جالب می شود که مشاهده میکنیم که اکثر این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور انسانی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این رقابت سنگین علمی شرکت می کنند. بدیهی می باشد که با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه های در این رشته ها امکان به هدف رسیدن تمامی داوطلبان میسر نخواهد بود. از این رو تمامی هشدار ها و تذکر ها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور متعادل در این شرایط خود را نمایان می سازند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی را صد چندان می کند.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور انسانی، قصد ثبت نام کنکور انسانی را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور انسانی می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام کنکور انسانی می پردازیم.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانیمراحل ثبت نام کنکور انسانی

زمانی که ثبت نام کنکور انسانی شروع شد شما به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در ماراتن کنکور انسانی باید خیلی بیشتر از گذشته خود را برای آزمون انسانی آماده کنید. نکاتی که باید برای ثبت نام کنکور انسانی از آن ها اطلاع داشته باشید  را به صورت فهرست‌ وار برای شما تبیین می کنیم.

گام نخست:

برای ثبت نام کنکور انسانیباید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده نمایید. برای دیدن نمرات سه مورد را باید آماده داشته باشید: 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد 3- کد منطقه. به عنوان مثال کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 می باشد. مثلا اگر کسی منطقه دیگه‌ ای بوده باشد همانند منطقه‌ ی 2 کد منطقه آن فرد 1102 می شود. وقتی نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده کردید.

اگر از صحت آن مطمئن شدید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور انسانی به شما ارائه می شود. اگر قادر به مشاهده نمرات نهایی دبیرستان خود نبودید و یا این نمرات صحیح و مورد تایید شما نبودند. بدون هیچ نگرانی ای درخواست بررسی خود را درون سایت نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور انسانی شما به 30 بهمن تا 3 اسفند منتقل می شود.

گام دوم:

در گام بعدی جهت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانیباید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد.: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور انسانی یک عدد کارت 10600 تومانی باید خریداری کنید.

اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام کنکور انسانی، در رشته های دیگر همچون کنکور هنر یا کنکور زبان خارجی یا هردو شرکت نمایید باید برای ثبت نام کنکور در هرکدام یک عدد کارت ثبت نام 10600 تومانی دیگه نیز خریداری کنید. همچنین برای دارا بودن امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز حتماً  باید خریداری کنید. در صورت تمایل بهانتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید.

گام سوم:

در گام سوم ثبت نام کنکور انسانیباید یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB را اسکن نمایید. توجه: حتماً حواستان به فرمت و حجم عکس 3*4 باشد تا هنگام بارگذاری عکس روی سایت سازمان سنجش دچار مشکل نشوید. توجه: غیر از عکس 3*4 اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری نداشته و برای ثبت نام کنکور انسانی نیازی نمی باشد چیز دیگری به جز شناسنامه و کارت ملی همراهتان باشد.

وقتی این کارها رو انجام دادین دیگر می توانید به موقع ثبت نام کنکور انسانی را انحام دهید. چند عدد ضروری که که به آن احتیاج پیدا میکنید. کد منطقه، کد استان،کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم انسانی 11، سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است. و باید به نکته هم توجه نمایید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید.

 ثبت نام کنکور انسانی را ترجیحا با کمک مشاوران ثبت نام کنکور انسانی انجام دهید. تا در زمان ثبت نام کنکور انسانی نکته ای از نظرتان پنهان نماند.

در انتهای

ثبت نام کنکور انسانی و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاورثبت نام کنکور انسانیچک کنید. بعد از دریافت شماره‌ی پیگیری و شماره‌ی پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور انسانی پرینت بگیرید و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید.

ترجیحاً روزای اول ثبت نام کنکور انسانی خود را انجام دهید تا به ترافیک حاصل از ثبت نام کنکور برخورد ننمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی: تاریخ و زمان ثبت نام کنکور انسانی

ثبت نام کنکور انسانی در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. مطابق سال های داوطلبان پیش در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور انسانی 98 ثبت نام کنند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور انسانی جامانده اند زمان را تخصیص دهند. با این حال شدیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور انسانی خود را حتما انجام داده تا بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور انسانی پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور انسانی 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی: شرایط ثبت نام کنکور انسانی

طبیعتا ثبت نام کنکور انسانی در نیز همانند هر کنکور دیگری مشمول شرایطی است که داوطلب کنکور سراسری باید آن شرایط را داشته باشد. این شرایط به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شوند.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانیشرایط عمومی

 • داوطلب اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
 • عدم اعتیاد داوطلب به هرگونه مواد مخدر
 • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی
 • هر داوطلب بایستی در جلسه کنکور متناسب با دین خود واجبات را انجام داده و از محرمات بپرهیزد.

برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی,ثبت نام کنکور 97,دانشگاه انسانی,داوطلب کنکور سراسری انسانی,داوطلب کنکور انسانی,رشته های دانشگاهی انسانی,رشته انسانی,کنکور 97,کنکور 97 انسانی,کنکور سراسری,کنکور سراسری 97,گروه آزمایشی انسانی,گروه انسانی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی کنکور انسانی,مشاوره تلفنی کنکور انسانی 98,داوطلب کنکور انسانی 98,مشاوره ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور انسانی,مشاوره ثبت نام کنکور انسانی 98,مشاوره کنکور انسانی,معرفی رشته انسانی,معرفی گروه انسانی,انسانی 98

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانیشرایط اختصاصی

 • کلیه افرادی که از سال 64 به بعد 2 بار از در کنکور سراسری در سالهای مختلف شرکت کرده و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند دیگر حق شرکت در کنکور 97 را ندارند.
 • داوطلبی که در دوره ی روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد دیگر نمی تواند در ثبت نام کنکور سراسری 97 شرکت نماید. تنها در صورتی می تواند شرکت نماید که تا 30 بهمن 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.
 • داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور 97 هستند بایستی مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدرک کاردانی داشته باشد. آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایند می توانند در ثبت نام کنکور 97 شرکت نمایند.
 • چنانچه داوطلبانی که در کنکور 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور 97 شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
 • آن دسته از افرادی که مدرک کاردانی خود را در یکی از رشته های علوم پزشکی دارند و قصد دارند که در ثبت نام کنکور سراسری 97شرکت نمایند بایستی حتما تا تاریخ 31 شهریور ماه 97 جهت ورودی بهمن ماه و 30 بهمن 97 جهت ورود بهمن ماه طرح نیروی انسانی خود را به پایان برسانند.

البته در نظر داشته باشید:

 • همه ی دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور 97 را دارند و می خواهند از دانشگاه فعلیشان انصراف دهند بایستی فرم شماره 3 انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از 1 اسفند 96 باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه می توانید روی لینک کلیک نموده و یا با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.
 • همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی باخبر شوند.
 • اگر اقایانی که قصد انصراف از دانشگاه فعلیشان را دارند و قبلا سابقه انصراف نداشته اند می توانند برای 1 سال از معافیت تحصیلی انصراف استفاده نمایند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت نمایند

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور انسانی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: