مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98

بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 اول بهمن ماه آغاز می شود. و به مدت یک هفته ادامه دارد. البته این زمان قطعی نیست و به دلایل گوناگون ممکن است تغییر یابد. بنابراین داوطلبان کنکور ریاضی 98 باید به صورت دوره ای سایت سازمان سنجش و آموزش کشور را بازدید نمایند. تا از زمان دقیق ثبت نام کنکور ریاضی 98 مطلع گردند. از آنجایی که ثیت نام کنکور ریاضی 98 اولین قدم در این مسیر سخت و طاقت فرسا است و از طرفی مهم ترین گام هم محسوب می شود بنابرین توصیه می شود داوطلبان کنکور سراسری، مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 را جدی بگیرند.

نکات اساسی ثبت نام و مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که معمولا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97 برای چندین روز تمدید می شود.  البته این به معنای اطمینان خاطر خارج از حد نشود. هر چند بنابر روال سال های پیشین انتظار می رود بازه زمانی خاصی برای کسانی که در وقت مقرر موفق به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 نشده اند در ماه اخر سال یعنی اسفند ماه اعلام می نمایند. البته به این نکته توجه کنید که ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98  را به روز های اخر محول نکنید و در همان روز های ابتدایی به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 اقدام کنید. شاید این جمله را بتوان یک بخش اساسی در مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 نامید. که بر اساس تجربیات سال های پیش به دست آمده است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: گام نخست در ثبت نام کنکور ریاضی 98

اولین گام در ثبت نام کنکور سراسری 97  و کنکور ریاضی 98، ثبت نام کنکور سراسری 97  است که به صورت همزمان همراه با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های دیگر توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. ثبت نام کنکور ریاضی 98 به صورت آنلاین بوده و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. این موضوع به صورت کاملا هماهنگ همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و به طور معمول در بهمن ماه صورت می پذیرد.

بنابراین توصیه اکید مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب به شما به عنوان داوطلب کنکور سراسری که قصد ثبت نام کنکور ریاضی 98 را دارید باید همراه با دیگر داوطلبان کنکور در کنکور سراسری 97 ثبت نام نمایید. ثبت نام کنکور ریاضی 98 تنها توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. از این رو کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور ریاضی 98  کرده و کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت کنند. البته اگر همچنان با نحوه ثبت نام کنکور مشکل دارید می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب و بخش مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 تماس برقرار کرده و صحبت های ارزشمندی در ارتباط با مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 دریافت نمایید.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: گام اساسی در ثبت نام کنکور ریاضی 98

ثبت نام کنکور ریاضی 98 همزمان با کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان، اولین قدم در راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم فنی و مهندسی مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی صنایع، مهندسی نفت، مهندسی الکترونیک، مهندسی برق مخابرات مهندسی دریا، مهندسی کشاورزی، مهندسی برق قدرت، مهندسی شهرسازی، مهندسی سازه، مهندسی نقشه برداری، مهندسی خطوط ریلی، مهندسی کنترل فرآیند، مهندسی مکانیک جامدات، مهندسی هوا و فضا، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی پلیمر، مهندسی معدن، مهندسی ساخت و تولید و مهندسی شیمی از طریق کنکور ریاضی می باشد.

کنکور ریاضی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور ریاضی 97 را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور ریاضی 98 اولویت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های فنی و مهندسی  و همچین سایر رشته های تحصیلی می باشد. هر چند این مطلب شاید تکراری به نظر برسد ولی بهره مندی از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 یک مزیت مهم جهت پرهیز از خطاهای مرسوم در هنگام ثبت نام کنکور ریاضی 98 خواهد شد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: دقت در ثبت نام کنکور ریاضی 98

ثبت نام کنکور ریاضی 98 چندین گام مهم و اساسی دارد که باید به دقت این مسیر پبموده شود. مهم ترین رسالت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 نیز همین می باشد. که اگر هر کدام از این قدم ها به درستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام کنکور ریاضی 98 باز ماند و طبیعتا از کنکور ریاضی محروم شود. بنابراین به وضوح می توان مشاهده کرد که تنها با یک تماس می توان از ثبت نام صحیح کنکور ریاضی 98 اطمینان حاصل کرد و تلاش های صورت گرفته هدر نرود و خسارت روحی و روانی برای فرد نداشته باشد. قبل از پرداختن به نحوه و روند ثبت نام کنکور ریاضی 98 می بایست ابتدا نکاتی را متذکر شد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: آمار داوطلبان کنکور ریاضی

با نگاهی کوتاه و اجمالی به تعداد شرکت کنندگان در آزمون سراسری 96 می توان دریافت که در کنکور سال ۹۶ می بینیم، که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته ریاضی کمتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند شرکت کنندگان در کنکور تحربی و شرکت کنندگان در کنکور انسانی است. داده های آماری نشان می دهند که بیشتر از ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی تشکیل می دهند این در حالی است که داوطلبان کنکور ریاضی در حال کاهش می باشد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: نکته جالب آمار کنکور سراسری سال های قبل

این آمار زمانی بیشتر جالب توجه می شود که مشاهده می کنیم که اکثر این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور تجربی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این رقابت سنگین علمی شرکت می کنند. و این به معنای شانس پذیرش کمتر است. در حالی که در کنکور ریاضی به دلیل پایین تر بودن تعداد داوطلبان شانس پذیرش افراد بیشتر است.

بدیهی می باشد که با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه ها در این رشته ها مانند دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی کابردی، دانشگاه غیر انتفاعی امکان به هدف رسیدن تمامی داوطلبان میسر خواهد بود. از این رو تمامی هشدار ها و تذکر ها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور متعادل در این شرایط خود را نمایان می سازند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی را صد چندان می کند. زیرا می توند منجر به پذیرش در دانشگاه های مطرح کشور گردد.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور ریاضی، قصد ثبت نام کنکور ریاضی 98 را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید البته بهره مندی از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 نیز می تواند چاره ساز باشد. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام کنکور ریاضی 98 در هنگام مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 می پردازیم.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: زمان ثبت نام کنکور ریاضی 98

زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری ریاضی 98 هنوز مشخص نشده است اما طبق روال گذشته می توان گفت که زمان ثبت نام در بهمن ماه می باشد. داوطلبان شرکت در کنکور 97 می توانند از طریق وب سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور به صورت کاملا غیرحضوری و فقط با در اختیار داشتن اینترنت نسبت به ثبت نام کنکور و ثبت نام کنکور ریاضی 98 اقدام کنند.

داوطلبان بعد از خرید کارت (کارت های) اعتباری مورد نظر خود می توانند با تکمیل اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، آدرس، کدپستی و... و اطلاعات تحصیلی مانند معدل دیپلم، معدل پیش دانشگاهی، کد ناحیه تحصیلی، کد دانش آموزی و...  کد رهگیری دریافت کنند. داوطلبان کنکور سراسری می توانند چند روز مانده به روز کنکور سراسری 97 و در هنگام اعلام سازمان سنجش، با کد رهگیری، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. داوطلبان کنکور سراسری باید کد رهگیری را تا پایان اعلام نتایج کنکور سراسری ریاضی 98 و انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98 نزد خود نگهداری کنند.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98: تاریخ ثبت نام کنکور ریاضی 98

ثبت نام کنکور ریاضی 98 به صورت همزمان با سایر رشته های کنکور سراسری 97 در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. بر اساس روال سال های پیش داوطلبان کنکور سراسری در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور ریاضی 98 ثبت نام کنند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور ریاضی 98 جا مانده اند زمان مشخصی را اطلاع دهند. با این حال بنا بر تجربه سالیان قبل اکیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور ریاضی 98 خود را حتما انجام داده تا  از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور ریاضی 98 جلوگیری شود. زمان دقیق برگزاری کنکور ریاضی 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

" پرهیز از خطا = مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 "

ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی , برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی , انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی , ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98,ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, کنکور ریاضی, کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب

شرایط ثبت نام کنکور ریاضی 98

شرایط ثبت نام کنکور ریاضی 98 با شرایط سایر رشته های تحصیلی مانند کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر ، کنکور زبان تفاوتی ندارد. تنها نکته ای که باید در این جا به توضیح آن پرداخت. این است که برای ثبت نام کنکور ریاضی 98 تنها کافی است داوطلب در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد. البته توصیه می شود که اگر یک داوطلب سعی دارد در دو رشته مختلف تحصیلی مانند رشته تجربی و رشته ریاضی اقدام به ثبت نام نماید، باید برای هر رشته کارت های اعتباری جدا از سایت سنجش و آموزش کشور خریداری نماید و بر اساس دستور العمل های داده شده اقدام به ثبت نام نماید.

امتیاز ویژه داوطلبان کنکور ریاضی 98

نکته دیگر آن است که دانشجویان رشته ریاضی یا به عبارت دیگر دانشجویان کنکور ریاضی 98 با توجه به توانایی بالاتر در فهم و درک دروس پیچیده تر مانند ریاضیات و فیزیک می توانند، در رشته کنکور تجربی 98 هم شرکت نمایند و با تلاش کافی رتبه های درخشانی کسب نمایند. همچنین افرادی که دیپلم آن ها بر اساس نظام قدیم است می توانند به شرکت در کنکور اقدام نمایند. به عبارت دیگر می توان گفت که شرکت در کلیه رشته های کنکور الزام به تحصیل در همان رشته تحصیلی خاص ندارد و داوطلبان می توانند با هر گرایشی در سایر کنکورهای سال 97 شرکت نمایند.

طبیعتا ثبت نام کنکور ریاضی 98 در نیز مانند هر کنکور دیگری از جمله کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر ، کنکور زبان دارای شرایطی است که

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: