مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان: با توجه به شرایط ثبت نام کنکور زبان و گستردگی این شرایط، داشتن اطلاع دقیق برای جلوگیری از اشتباه در ثبت نام کنکور زبان و در ادامه انتخاب رشته کنکور زبان، الزامیست.

این موارد شامل شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور زبان، ثبت نام بدون کنکور زبان، ثبت نام دانشگاه آزاد زبان، ثبت نام دانشگاه پیام نور زبان خارجی و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زبان خارجی است.

برای اطلاع دقیق از موارد بالا، مرکز مشاوره صدای رهیاب با استفاده از مشاوران مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور، مشاوره تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته، آماده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز می باشد.

برای تماس با مشاوران تحصیلی ما کافیست از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس حاصل فرمایید. این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است.

کنکور زبان, مشاوره تلفنی, مشاوره تحصیلی, مشاوره کنکور زبان

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبانتاریخ و زمان ثبت نام کنکور 

ثبت نام کنکور زبان از يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ الی يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ همزمان با دیگر گروه های آزمایشی انجام میشود. بهتر است در زمان تعیین شده، ثبت نام کنکور زبان خود را انجام دهید تا از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور زبان جلوگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری 97 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و 8 تیر ماه سال 97 خواهد بود.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبانآمار کنکور زبان

همان طور که در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور زبان سازمان سنجش آمده است، شرکت کنندگان در گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی ، در کنکور زبان و کنکور هنر می توانند به صورت همزمان ثبت نام کنند. طبق آمار منتشر شده از تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری 96 سازمان سنجش، 929 هزار و 791 داوطلب در کنکور سراسری ثبت‌نام کرده اند و از این میزان، 111 هزار و 948 داوطلب از دیگر گروه های آزمایشی کنکور سراسری، و 6454 داوطلب نیز فقط در کنکور زبان ثبت نام نموده اند.

بنابراین اگر شما عزیزان نیز چون دیگر داوطلبان کنکور زبان، قصد ثبت نام کنکور زبان را داشته باشید، مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان ، ثبت نام بدون کنکور و انتخاب رشته کنکور زبان به شما داوطلبین گرامی می باشد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان: مراحل ثبت نام کنکور زبان

مراحل ثبت نام کنکور زبان به صورت ساده و اجمالی برای شما شرکت کنندگان عزیز به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: قبل از مراجعه به سایت ثبت نام کنکور

 1. برای ثبت نام کنکور زبان ابتدا باید به سایت آموزش و پرورش بروید و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم (سوم دبیرستان قدیم) خود را مشاهده نمایید. برای مشاهده نمرات باید 1- تاریخ تولد 2-کد منطقه و 3- شماره دانش آموزی خود را وارد نمایید. برای مثال کد منطقه 1105 برای افراد منطقه 5 و کد 1104 برای افراد منطقه 4 می باشد. بعد از وارد کردن این اطلاعات یک کد برای ثبت نام کنکور زبانبه شما داده می شود. در صورت مشاهده نکردن نمرات نهایی و یا نادرست بودن آنها، درخواست خود را برای بررسی موضوع در سایت بنویسید و آن را ارسال کنید. در این شرایط زمان ثبت نام کنکور زبان شما به 30 بهمن الی 3 اسفند سال 96 منتقل می شود.
 2. اکنون به منظورثبت نام کنکور زبانبه کارت ثبت نام کنکور زبان نیاز دارید. برای تهیه کارت ثبت نام کنکور زبان سه راه وجود دارد: 1- به اداره پست منطقه ای که در آن سکونت دارید مراجعه کنید 2- از دستگاه خودپرداز بانک صادرات استفاده کنید 3- از سامانه خرید کارت ثبت نام کنکور سایت سازمان سنجش و آموزش کشور کارت ثبت نام کنکور زبان خریداری کنید. بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97، 10600 تومان می باشد. اگر مایل به انتخاب رشته دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته دانشگاه های غیرانتفاعی هستید، یک یا دو عدد کارت علاقه‌مندی نیز هر یک به قیمت 5800 تومان باید تهیه فرمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مرحله دوم: هنگام مراجعه به سایت ثبت نام کنکور

 1. در این مرحله ازثبت نام کنکور زبانبه یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB نیاز دارید تا آن را در سایت سازمان سنجش بارگذاری کنید.
 2. برای ادامه ثبت نام نیز به کد منطقه محل سکونت، کد استان محل سکونت و کد بخش های استان محل سکونت نیاز دارید، که برای اطلاع از این موارد باید به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 97 سازمان سنجش و آموزش مراجعه فرمایید. سری و سریال شناسنامه شما نیز به صورت افقی و ترکیبی از عدد و حروف، درون شناسنامه وجود دارد.

کنکور زبان, مشاوره تلفنی, مشاوره تحصیلی, مشاوره کنکور زبان

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان: نکات کلیدی ثبت نام کنکور زبان

از آنجا که کنکور در ایران، یکی از مراحل حساس و سرنوشت ساز برای دانش آموزان و دانشجویان است، استفاده از مشاوره تحصیلی مناسب برای انتخاب رشته، دانشگاه و شهر مورد علاقه داوطلبین، ضروری به نظر می رسد. مشاوره تلفنی صدای رهیاب، این امکان را برای شما داوطلبین گرامی فراهم می کند تا با استفاده از مشاوره تحصیلی حرفه ای توسط مشاوران تحصیلی توانمند، ثبت نام کنکور زبان، انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انجام دهید تا از بروز اشتباهات احتمالی در هنگام ثبت نام کنکور زبان و انتخاب رشته زبان جلوگیری کنید.

در پایان ثبت نام کنکور زبان و قبل از تأیید نهایی اطلاعات خود، حتماً اطلاعات وارد شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور بررسی نمایید. پس از گرفتن کد رهگیری و شماره‌ پرونده، صفحه تایید ثبت نام کنکور زبان خود را چاپ کنید و نسخه دیجیتال آن را نزد خود نگاه دارید.

بهتر است ثبت نام کنکور زبان را در روزهای ابتدایی زمان ثبت نام انجام دهید. چون در روزهای پایانی با توجه به ترافیک بیش از ظرفیت سایت سنجش، این سایت دچار مشکل شده و ممکن است ثبت نام شما داوطلب گرامی نیز با مشکل روبرو شود.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبانشرایط ثبت نام کنکور زبان

شرایط عمومی و شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان شامل موارد زیر است:

شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری

 • داوطلب هیچ گونه سابقه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.
 • شرکت کنندگان باید به دین اسلام و یا ادیانی الهی دیگر که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است اعتقاد داشته باشند.
 • داوطلب نباید به هیچ نوع مواد مخدری اعتیاد داشته باشد.
 • متناسب با رشته درخواستی، داوطلب از سلامت جسمانی برخوردار باشد.
 • تمام داوطلبانی که از سال 64 تا به حال 2 بار در کنکور، در سال های مختلف حضور داشته اند و در دانشگاه های روزانه قبول شده اند، حق شرکت در کنکور سراسری سال 97 را ندارند.
 • کلیه افرادی که در حال حاضر در دوره روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو هستند، در صورتی می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت کنند که تا تاریخ 30 بهمن سال 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهند.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان سراسری

 • داشتن يكي از مدارك تحصيلي معتبر به صورت ذیل:
 • ديپلم كامل متوسطه براي داوطلبین سیستم آموزشی نظام قديم آموزش متوسطه.
 • مدرك پيش دانشگاهي براي داوطلبان سیستم آموزشی نظام جديد آموزش متوسطه و يا گرفتن مدرک آن تا پايان شهريور 96.
 • مدرك فوق ديپلم (كارداني) براي داوطلبین داراي ديپلم رشته های فني و حرفه اي يا كاردانش كه مدرك پيش دانشگاهي ندارند. تبصره: مدرك فوق دیپلم دانش آموختگان دوره هاي كارداني پيوسته، بدون داشتن شرط معدل، به جاي مدرك پيش دانشگاهي ملاك عمل قرار می گیرند.
 • چنانچه شرکت کننده ای در کنکور سراسری 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه قبول شده است، می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که در آن تحصیل می کند در کنکور سراسری 97 شرکت کند و پس از پذیرفته شدن در کنکور 97 از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
 • برای اطلاع از شرایط انصراف از تحصیل و شرکت دوباره در کنکور زبان 98 می توانید با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.
 • آقایانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری 97 را دارند بهتر است از شرایط معافیت تحصیلی اطلاع داشته باشند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری بدون هیچ محدودیتی می توانند در کنکور زبان سراسری 97 شرکت کنند.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان برای رشته های فنی و حرفه ای

تمامی آقایانی كه حداكثر تا تاريخ 1397/6/31 در دوره هاي كارداني (فوق ديپلم) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي و يا كارداني پيوسته آموزشـكده هـاي فني و حرفه اي فارغ التحصيل ميشوند و رشته تحصيلي آنها، با تأييد وزارتخانه هاي علوم تحقيقـات و فنـاوري، بهداشـت، درمـان و آمـوزش پزشـكي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي:

 1. فاقد دوره كارشناسي ناپيوسته باشند.
 2. در مهلت شش ماهه بعد از فارغ التحصیلی و پیش از اعزام به خدمت، در آزمون سراسري سال جاري ثبت نام کرده اند.
 3. حداكثر زمان تحصيل آنان از كارداني به مقطع بالاتر 2 سـال كمتـر از طـول زمان تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در همان دوره تحصيلي باشد.

در صورت قبولی در رشته هاي تحصيلي گروه آزمايشي ذيربط در مقطع بالاتر از كارداني، با احتساب تعدادي از واحد هاي دوره كارداني (فوق ديپلم) در دوره بالاتر، قبولي آنان از نظر سازمان نظام وظيفه بلامانع خواهد بود. در غير اين صـورت قبولي آنان لغو گرديده و برابر ضوابط آزمون هاي سراسري حق شركت در آزمون سال 98 را نيز ندارند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور زبان - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: