مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
تماس اضطراری:021-22916114
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(59 رای)

اغلبِ خانواده ها ممکن است در ابعاد مختلف زندگی با مشکل مواجه شوند. در بسیاری از مواقع اعضای خانواده تلاش می کنند مشکلات خود را با صحبت کردن و مشاوره گرفتن از افراد باتجربه حل و فصل کنند. اما زمان هایی هم پیش می آید که اعضای خانواده با مشکلی جدی مواجه می شوند و برای مشاوره نیاز به افراد متخصص پیدا می کنند. در گذشته افراد برای مشاوره خانواده معمولاً به بزرگ خاندان یا ریش سفید محل مراجعه می کردند و مشکلات خانواده را با ریش سفیدی و کدخدامنشی حل می کردند. اما زندگی امروز تغییر کرده و نیازهای متناسب با زمان را می طلبد. در دنیای امروز اما امکانات ویژه ای چون مشاوره تلفنی خانواده فراهم شده است که دسترسی به مشاوران زبده را بسیار راحت کرده است.

بیشتر بخوانید: مشخصات یک مرکز مشاوره خوب خانواده

برتری مشاوره تلفنی خانواده نسبت به مشاوره خانواده حضوری

در زندگی امروز بسیاری از خانواده ها به مراکز مشاوره خانواده رجوع می کنند. اما در رجوع به مراکز مشاوره خانواده حضوری چند مشکل وجود دارد. معمولاً کسانی که مراکز مشاوره خانواده مراجعه می کنند، باید وقت قبلی بگیرند. و ممکن است مدت ها در لیست انتظار بمانند. و زمانی نوبتشان بشود که دیگر کار از کار گذشته و مشکل وارد مرحله بحرانی شود. و مشاوره خانواده دیگر به کارش نیاید.

از طرفی برای مراجعه به مرکز مشاوره خانواده نیاز است که وقت زیادی را صرف رفت و آمد کنید و چه بسا در بسیاری از مواقع مشکل به وجود آمده سطحی است و نیازی نیست که حتماً مشاوره های مفصل داشته باشید و زمان زیادی صرف نوبت گیری و مراجعه شود. مشاوره تلفنی خانواده برای پاسخگویی به این مشکلات به وجود آمده است. کافیست تلفن ثابت خود را بردارید و با تماس گرفتن با یک مرکز مشاوره خانواده قابل اطمینان به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ مشک خود دست بیابید.

/// شماره های تماس ///

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی

در مرکز مشاوره رهیاب این امکان برای شما فراهم شده است که ابتدا بتوانید با مشاوره تلفنی خانواده مشکل خود را با مشاوران خانواده در میان بگذارید. در این مرحله با استفاده از مشاوره تلفنی شما برای حل مشکلات خود مشاوره می گیرید. در صورتی که مشکل شما حل نشود، شما می توانید برای حل مشکلات خانوادگی خود از جلسات بیشتری بهره مند شوید و در صورت لزوم از مشاوره حضوری خانواده نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که معمولاً مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده نیازمند چندین جلسه مشاوره و درمان است.

به همین دلیل برای مواردی که به مشاوره بیشتری نیاز باشد مشاوره خانواده حضوری به شما توصیه می شود. همچنین توجه داشته باشید که ارتباط حضوری با توجه به ماهیت ارتباط چهره به چهره و دسترسی مشاور به حالات چهره و نوع بیان، درک بهتری از وضعیت واقعی مراجع دارد و بهتر می تواند مشاوره ارائه دهد. هر چند مشاوران صبور که قدرت تحلیل شنوایی خوبی دارند نیز می توانند مشاوره بسیار خوبی ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی و مزایای آن

برای مشاوره تلفنی خانواده می توانید از سراسر کشور تماس بگیرید

از سوی دیگر در بسیاری از شهرهای کوچک و روستاها مشاور خانواده خوب وجود ندارد. و دسترسی به مشاور خانواده خوب برای آن ها بسیار مشکل است. لذا فرد نمی تواند مشکل خود را با افراد متخصص در میان بگذارد. حتی در شهرهای بزرگ هم ممکن است فرد شناخت درستی درباره مشاوران خانواده نداشته باشد و عملا به مرکز مشاوره خوب دسترسی نداشته باشد. و نتواند برای حل مشکل خود به آن ها رجوع کند. به همین دلیل مشاوره تلفنی خانواده راهکار بسیار خوبی در راستای رشد خدمات اجتماعی به هموطنان عزیز می باشد.

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده این امکان را فراهم کرده تا شما از سرتاسر ایران توسط تلفن ثابت، بتوانید به راحتی با مشاوران خوب خانواده و روانشناسی ارتباط برقرار کنید و بدون دغدغه مسافت و دوری راه، مشکلات خانوادگی خود را حل و فصل نمایید و زندگی مشترک خود را بهبود بخشید.

چرا مشاوره تلفنی؟

علاوه بر موارد ذکر شده مشاوره خانواده خود طیف وسیعی از موضوعات را دربرمی گیرد. و در دنیای تخصص گرای امروز، مشاوران خوب هم نمی توانند در همه ی زمینه ها به مراجعان خود مشاوره بدهند. لذا برای مشاوره دادن به افراد با مشکلات مختلف و گوناگون، بایستی مشاوره زیادی در زمینه های مختلف گرد هم آورد. که گرد آوردن این همه مشاور خانواده به صورت یکجا و در یک محل عملا برای بسیاری از مراکز مشاوره خانواده غیرممکن است. چون مشاوره حضوری به مکان زیادی نیاز دارد و عملا مراکز مشاوره خانواده را با مشکل مواجه می کند.

فرایند انجام مشاوره تلفنی خانواده چگونه است؟

در مشاوره تلفنی خانواده، مشاوران می توانند هرکدام در جای مخصوص خود و بدون نیاز به فضای زیاد با مراجعان تلفنی خود ملاقات کرده و به آنها مشاوره دهند. در این حالت فرد هر زمان که نیاز به مشاوره پیدا کرد، می تواند با مرکز مشاوره تلفنی تماس گرفته با متخصص مربوطه صحبت نماید. یک مزیت دیگر این است که اگر یکی از مشاوران نتوانست پاسخ مناسب را به مراجعه کننده بدهد، اپراتور مرکز مشاوره، می تواند او را به مشاور خانواده دیگری که در آن زمینه تخصص دارد، وصل کند و نیاز مراجعه شونده رفع گردد.

چرا مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب؟

مرکز مشاوره صدای رهیاب با کادری مجرب آماده خدمات رسانی به مراجعه کنندگان خود می باشد. مشاوران این مرکز اکثراً از اساتید دانشگاه های تهران یا مشاوران خوشنام تهران می باشند که همگی در مرکز مشاوره صدای رهیاب گرد هم آمده اند.

/// شماره های تماس ///

خدمات مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب

مرکز مشاوره صدای رهیاب مفتخر است با کادر مجرب و جامع خود در موضوعات زیر به مشتریان خود ارائه خدمات مشاوره تلفنی خانواده نماید:

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال اینجا کلیک نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی