مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(33 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در راستای ارائه خدمات مشاوره خود نظر دارد، با معرفی موضوعات کاربردی در زمینه‌های مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان ، مشاوره تحصیلی،‌ مشاوره ازدواج،‌ مشاوره مهارت‌های زندگی، مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … در جهت افزایش سطح آگاهی مردم کشورمان ایران برای حل مشکلات ایشان در زندگی قدم بردارد. از این رو قصد داریم شما را با برخی از خدمات مشاوره مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تلفنی نوجوان آشنا کنیم.

از تولد تا نوجوانی و تاثیر جلسات مشاوره نوجوان

یک خانواده ، نظام انسانی پویایی است که با گذشت زمان تغییر پیدا می کند. و در هر رده سنی با نیازها و چالش های متفاوتی مواجه می گردد. یک خانواده در بدو شکل گیری با آشنایی و ازدواج زن و مرد شروع می گردد. میوه این آشنایی، کودکی است که با ورودش، کل خانواده و شرایط زندگی زیر و رو می شود. با ورود بچه به زندگی زوجین، شیرینی و تلخی زندگی مشترک تغییر می یابد. و والدین پس از آن با احساسات و مسئولیت های جدیدی روبه رو می شوند. فرد در سنین نوزادی وضعیت حساس و خاصی دارد که مراقبت های خاصی هم نیاز دارد.

با رشد نوزاد و شروع سنین خردسالی و کودک، نقش یادگیری مطرح می گردد. در این مرحله قدرت یادگیری کودک بسیار سریع می باشد. شرایط سنین کودکی به گونه ای است که از فضای پیرامونش شدیدا تاثیر می گیرد و از آن ها یاد می گیرد. کودکان از خانواده، همسالان، طبیعت و بازی با دیگر کودکان خیلی چیزها یاد می گیرند. اما مسئولیت پدر و مادر در تربیت کودک، صرفا به محیط خانواده محدود نمی گردد. خانواده و به خصوص والدین کودک نقش بسزایی در انتخاب و فراهم کردن محیط اجتماعی، محیط زندگی و اخیرا محیط مجازی کودک دارند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت مشاوره نوجوان در سنین بحرانی نوجوانی

نوجوانی دوران بسیار خاصی است. در دوره نوجوانی، فرد از دوران خودمداری کودکی وارد مرحله جدیدی از حیات می گردد. نقش کودک در خانواده  کاملا دگرگون می شود. و میزان و نوع اثرگذاری او در خانواده تغییر می یابد. اما دوران نوجوانی از منظر دیگری هم اهمیت دارد. فرد در دوران نوجوانی وارد سنین بلوغ می گردد. در واقع دوران نوجوانی را با دوران بلوغ هم تعریف می نمایند. نوجوانی دوره ایست که شخص از کودکی گذر نموده و در حال ورود به بزرگسالی می باشد. نوجوانی دوره گذار است. دوران بلوغ مشخصه های ویژه ای دارد. و باید به این خصوصیات و ویژگی های دوران نوجوانی توجهی ویژه داشت.

ویژگی های نوجوان و تأثیر مشاوره نوجوان در سنین نوجوانی

نوجوانی دوره بلوغ، و رشد جسمی، جنسی، عاطفی و عقلی است. در دوران بلوغ شخص هم زمان با تغییر در فیزیک و ویژگی های شخصیتی، شاهد فعالیت های هورمون های رشد و غدد جنسی است. این تغییرات باعث به وجود آمدن تغییرات عمده ای در نوجوان می شوند. تغییرات دوره نوجوانی معمولا به عنوان دوران بحرانی زندگی شخص شناخته می شود. انسان در دوران نوجوانی خیلی زودرنج می گردد، نیاز دارد که دیده شود. نوجوان می خواهد خودش را اثبات کند. اما در عین حال کاملاً شخصیت متغیر و بعضا ضد و نقیض و چندگانه ای دارد.

چرا مشاوره نوجوان باید مورد توجه والدین قرار بگیرد؟

والدین معمولا وقتی به مراکز مشاوره خانواده یا مشاوره نوجوان رجوع می کنند که با مسائل جدی مواجه می گردند. موضوعاتی که اغلب  والدین به خاطر آنها به مراکز مشاوره نوجوان مراجعه می کنند، معمولاً مربوط می شود به دوستان ناباب، پرخاشگری و پنهان کاری نوجوان و اعتیاد. حال آنکه مشاوره نوجوان صرفا به این موضوعات محدود نمی گردد. والدین باید توجه داشته باشند که نوجوان به خاطر شرایط خاص سنی ممکن است از هر گیر دادن یا بازجویی برنجد. و در جواب آن بازجویی ها متقابلا اقدام  نماید. امکان دارد در برابر صحبت و رفتارهای والدین موضع گیری نماید. و یا در برابر رفتارها و خواست خانواده و پدر و مادر لجبازی کند.

چرا مشاوره تلفنی نوجوان می تواند در تربیت نوجوان به والدین کمک کند؟

در یک خانواده امکان دارد اعضای خانواده با رده های مختلف سنی باشند. ممکن است در یک خانواده، نوزاد، کودک، نوجوان، جوان، پدر بزرگ، مادر بزرگ و خود والدین در کنار هم زندگی کنند. وجود افراد با سنین مختلف در یک خانواده، مستلزم داشتن شناخت و دانش کامل نسبت به شرایط سنی هر یک از اعضای خانواده است. اعضای خانواده در هر رده ی سنی، ویژگی ها، خواسته ها و الزامات ویژه ای دارند. با توجه به شرایط متغیر و چندگانه نوجوان، که بیشتر به خاطر شرایط خاص نوجوانی است تا شرایط شخصیتی فرد، پرداختن به نوجوانی و مشاوره نوجوان اهمیت ویژه ای دارد.

اعضای خانواده بیشتر از هر سن دیگری باید مراقیت صحبت ها و رفتارهای خود با نوجوان باشند. در دوران نوجوانی شخص بیشتر از هر زمان دیگری به توجه و رهنمودهای اعضای خانواده و به خصوص والدین دارد. اغلب اوقات پدر و مادرها نمی دانند با نوجوان خود بایستی به چه شکل برخورد نمایند. بعلاوه در زندگی پر استرس و پر اضطراب امروز که والدین معمولاً هر دو شاغل می باشند، امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره نوجوان یا مشاوره خانواده برایشان فراهم نمی باشد. و والدین از سوی نوجوان متهم به بی توجهی و عدم رسیدگی می گردند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت مشاوره تلفنی نوجوان برای والدین

والدین به خصوص در کلان شهرها حتی وقت کافی برای رسیدگی به فرزندان و خانواده خود را ندارند. به همین خاطر اغلب نمی توانند به صورت حضوری به مراکز مشاوره نوجوان مراجعه نمایند. علاوه بر این، بُعد مسافت و صرف زمان و هزینه بسیار موجب می گردد والدین نتوانند به مراکز مشاوره نوجوان و خانواده مراجعه نمایند. بنابراین شاهد این وضعیت اسفبار هستیم که والدین در تربیت فرزندان و نوجوانان خود اشتباهات فاحشی را انجام می دهند. و نمی توانند به خوبی خانواده و فرزندان خانواده را تربیت و راهنمایی نمایند. مشاوره تلفنی نوجوان این شرایط را فراهم می نماید تا والدین بتوانند در هر زمان از شبانه روز مشکلات خانواده  را با مشاوران در میان بگذارند و مسائل نوجوانان خود را از طریق تماس با مراکز مشاوره تلفنی نوجوان مرتفع سازند.

چرا مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب؟

مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب برای گروه مشاوران خود از مشاوره  مجرب در زمینه مشاوره نوجوان استفاده می کند. اغلب مشاوران مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب از دانش آموختگان رشته روانشناسی دانشگاه های برتر تهران می باشند. بخشی از گروه مشاوره صدای رهیاب را استادان و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی دانشگاه ها در برمیگیرد. این امکان برای شما فراهم شده تا با بهره گیری از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره نوجوان سوالات خود را مطرح کرده و راهکارهای عملی و کاربردی دریافت نمایید.

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب شما می توانید هم روزه و از ساعت 8 صبح تا 22، حتی در روزهای تعطیل با ما در تماس باشید. برای تماس با مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب کافی است از طریق خط ثابت تلفن شماره 9099075226  را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت وارد کنید و از مشاوره مشاوران  مجرب مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب بهره مند شوید. لیست زمینه هایی که می توانید در زمینه مشاوره نوجوان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب مشاوره بگیرید در زیر آورده شده است.

خدمات مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره دوران نوجوانی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره دوستی نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و دوران بلوغ

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و سن رشد

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و اختلالات رشد

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره یادگیری نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره بازی نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره تنبیه نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره تشویق نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و مدرسه

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان استثنایی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره تربیت فرزند

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره تغذیه نوجوان

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوانان بیش فعال

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و پرخاشگری

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و لجبازی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره بلوغ و بداخلاقی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره جنسی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره خودارضایی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره اعتیاد

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره دوستی با جنس مخالف (دوستی دختر و پسر)

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و فضای مجازی

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و اشتغال

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و مواد مخدر

مشاوره تلفنی نوجوان با موضوع مشاوره نوجوان و مشکلات هورمونی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران نوجوان ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره طلاق تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره زناشویی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره خیانت تلفنی

مشاوره زندگی مشترک نلفنی

مشاوره زنان تلفنی

مشاوره بارداری تلفنی

مشاوره جوان تلفنی

مشاوره نوجوان تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره نوزاد تلفنی


مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران خانواده ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران خانواده ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف نوجوان استفاده کنید.


مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره نوجوان می توانید تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مرکز مشاوره تلفنی نوجوان صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی نوجوان - خدمات مشاوره نوجوان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: