مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(46 رای)

مشاوره تلفنی یا در اصطلاح (Premium Rate) یکی از خدمات جدیدی است که در سالهای اخیر توسط شرکت مخابرات ارائه شده است. هدف از ایجاد مشاوره تلفنی این است که افراد از جای جای کشور بتوانند با متخصصین هر حرفه ای بدون واسطه صحبت کنند.

یکی از اهداف ایجاد خدمات مشاوره تلفنی ایجاد عدالت و دسترسی همگانی به امکانات و تخصص ها است.

شخصی که از خدمات مشاوره تلفنی استفاده می کند، بدون نیاز به گرفتن پیش شماره، با شماره تلفنی که توسط مرکز مشاوره تلفنی ارائه می شود، با آن مرکز تماس گرفته و خدمات دریافت می کند.

/// شماره های تماس ///

مزایای مشاوره تلفنی

استفاده از خدمات مشاوره تلفنی مزایای متعددی دارد که در ذیل به آنها اشاره خواهد شد:

  1. در مشاوره تلفنی پرداخت هزینه بسیار آسان شده است و برای پرداخت هزینه ی تماس نیازی به کارت به کارت و صرف زمان اضافی برای انتقال وجه نیست. فردی که از خدمات مشاوره تلفنی استفاده می کند، می تواند هزینه ی تماس را به راحتی تخمین بزند. برای این کار می تواند مدت زمان مکالمه با مشاور (به صورت دقیقه ای) را در هزینه (مقدار پولی که مرکز مشاوره تلفنی به ازای هر دقیقه دریافت می کند) ضرب کند. لذا شخص می تواند با توجه به هزینه ی مدنظر خود، مدت زمان مکالمه با مشاور تلفنی را محاسبه کند و مکالمات خود را بر اساس آن مدیریت کند.
  2. در مشاوره تلفنی نیازی به حضور در محل نیست و شخص می تواند تنها با یک تلفن با مشاور متخصص در آن زمینه صحبت کند. لذا در هزینه ی رفت و آمد و همچنین در زمان صرفه جویی می شود. ضمن اینکه فردی که از مشاره تلفنی استفاده می کند، نیازی به گرفتن وقت قبلی ندارد و به همین دلیل در هر زمان از شبانه روز می تواند مشکل خود را حل کند. همچنین در مشاوره تلفنی این امکان وجود دارد که چندین نفر پاسخگوی شما باشند. در صورتی که یکی از مشاوران تلفنی نتواند پاسخگوی شما باشد، می توانید از سایر مشاوران حاضر در آن مرکز مشاوره استفاده کنید.
  3. مراکز مشاوره تلفنی می توانند در زمینه های مختلف به مشتریان خود خدمات دهند. به عنوان مثال در حال حاضر شرکت های متعددی هستند که در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره حقوقی، مشاوره روانشناسی، مشاوره خانواده، مشاوره کامپیوتر، مشاوره بازی و... خدمات ارائه می دهند. نکته ای که اهمیت دارد این است که مراکزی که خدمات مشاوره تلفنی را ارائه می دهند باید مجوز ارائه خدمات در آن زمینه را داشته باشند.
  4. معمولا هزینه ی مشاوره های حضوری زیاد است. و در مشاوره حضوری، به صورت ساعتی از مراجعه کننده پول دریافت می شود. اما در مشاوره تلفنی فرد می تواند با مدیریت زمان، به صورت دقیقه ای مکالمات خود را جلو ببرد. و هزینه ی کمتری پرداخت نماید.

مشاوره تلفنی

معایب مشاوره تلفنی

  1. با زیاد شدن مراکز مشاوره تلفنی و با توجه به سود زیادی که این نوع کسب و کارها دارند، متأسفانه تعداد مراکزی که به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند زیاد شده است. حتی بسیاری از مراکز مشاوره تلفنی قانونی (دارای مجوز) هم قوانین مربوطه را رعایت نمی کنند. این مراکز با بالا بردن هزینه مکالمات و عدم اطلاع رسانی درست به مشتریان، هزینه های بالایی را روی دست مشتریان می گذارند. همین موضوع باعث شده است شکایت از مراکز مشاوره تلفنی افزایش یابد.
  2. در حال حاضر خدمات مشاوره تلفنی از طریق خطوط تلفن ثابت امکان پذیر است. هنوز امکان خدمات رسانی از طریق موبایل ها و سایر خطوط ارتباطی فراهم نشده است. اما شرکت مخابرات اعلام کرده که در حال بررسی و ایجاد این امکان برای متقاضیان مشاوره تلفنی است.
/// شماره های تماس ///

خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره رهیاب به عنوان یکی از پیشگامان خدمات مشاوره، اقدام به راه اندازی مشاوره تلفنی نموده است. تا مراجعین محترم بتوانند بدون محدودیت مکانی و زمانی با مشاوران زبده این مرکز در ارتباط باشند.

در حال حاضر مرکز مشاوره تلفنی رهیاب در حوزه های زیر قادر به مخاطبین گرامی خدمات رسانی کند:

مشاوره تلفنی روانشناسی شامل

تست روانشناسی، مشاوره روان تحلیلی، مشاوره اختلالات شخصیتی، مشاوره اختلالات یادگیری، مشاوره اختلالات جسمی و معلولیت. مشاوره استرس و اضطراب، مشاوره افسردگی، مشاوره اعتیاد، مشاوره وسواس، مشاوره ترس و کابوس، مشاوره حریم خصوصی. مشاوره انزوا و تنهایی، مشاوره خشم و پرخاشگری، مشاوره مدیریت شرکت ها و سازمان ها، مشاوره نوروفیدبک و بیوفیدبک. مشاوره مهارتهای ارتباطی، مشاوره بلوغ و نوجوانی.

مشاوره تلفنی خانواده شامل

مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره ازدواج، مشاوره زندگی مشترک، مشاوره دوران بارداری. مشاوره نوزاد، مشاوره کودک، مشاوره نوجوان، مشاوره جوانان. مشاوره جنسی، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره زنان و خانواده.مشاوره تربیت کودک، مشاوره مشکلات با همسر، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره مشکلات با خانواده همسر. مشاوره بی وفایی، مشاوره خیانت به همسر.

مشاوره تلفنی تحصیلی شامل

مشاوره مدارس، مشاوره کنکور سراسری، معرفی رشته های دانشگاهی. معرفی دانشگاه ها، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری، مشاوره کنکور کاردانی. مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی، مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، مشاوره کنکور دکترا. مشاوره کنکور پزشکی، مشاوره تحصیل در خارج از کشور، مشاوره نگارش پایان نامه و مقاله، مشاوره آزمون های زبان.

مشاوره تلفنی خانواده

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی و مزایای آن» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: