مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

مشاوره تلفنی کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی

اکثر دانش آموزهای گروه آزمایشی هنر برای تحصیل در رشته های هنر مانند:  رشته آهنگسازی رشته ادبیات نمایشی، رشته ارتباط تصویری، رشته بازیگری، رشته باستان شناسیرشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، رشته چاپ، رشته سینما، رشته صنایع دستیرشته طراحی پارچه، رشته طراحی صحنه، رشته طراحی صنعتی، رشته طراحی لباس، رشته عکاسیرشته فرش، رشته کارگردانی تلویزیون، رشته کتابت و نگارگری، رشته مجسمه سازیرشته آثار تاریخی، رشته مرمت بناهای تاریخی، رشته موزه، رشته موسیقی نظامیرشته نقاشی، رشته نمایش عروسکی، رشته نوازندگی موسیقی ایرانی، رشته نوازندگی موسیقی جهانیرشته هنر اسلامی، رشته هنرهای صناعی، رشته کاردانی انیمیشن، رشته کاردانی  باستان شناسیرشته کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی، رشته کاردانی گرافیک، رشته کاردانی هنر سفالگری، رشته هنرهای  تجسمیقصد شرکت در کنکور هنر را دارند.

نقش اعتماد به نفس در عملکرد داوطلبان کنکور هنر و سایر رشته ها

مشاوره تلفنی کنکور هنراغلب داوطلبان کنکور هنر با انگیزه کسب رتبه های برتر در کنکور هنر و قبول شدن در دانشگاه های مطرح کشور مانند دانشگاه هنر، دانشگاه تهران و... و در رشته پرطرفداری مانند رشته طراحی صنعتی ، رشته سینما، رشته بازیگری، رشته عکاسی، رشته نقاشی، رشته گرافیک درس خواندن را آغاز می کنند.

مشاوره کنکور هنر، تجربه مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است. که اعتماد به نفس و در صد پذیرش  داوطلبان کنکور هنر به دلیل پایین بودن تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر و تعداد پذیرش زیاد، بالاتر رفته است. و شانس پذیرش متقاضیان به صد در صد رسیده است. این موضوع باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس و نیز کاهش استرس شرکت کنندگان در کنکور رشته هنر شده است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت مشاوره تحصیلی و کنکور در عملکرد داوطلبان کنکور هنر و سایر رشته ها

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که اعتماد به نفس داوطلبان کنکور هنر به مرور و با گذشت زمان و در ماراتون کنکور به دلایل مختلف کم می شود. که می تواند تاثیرات منفی بر روی عملکرد داوطلبان در حین آمادگی برای کنکور هنر شود. مشاوران زبده و ماهر ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با بهره گیری از برترین رتبه های کنکور از دانشگاه های مطرح کشور مانند دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه خواجه نصیر، دانشگاه علم و صنعت آماده ارائه خدمات متعدد و مناسب به هموطنان عزیزاست.

علت اصلی کاهش اعتماد به نفس چیست؟

علت اصلی این کاهش اعتماد به نفس این است که با پیشرفت و افزایش حجم مطالب خوانده شده. اغلب داوطلبان کنکور  هنر دچار فراموشی زود هنگام دروس می شود. بالاخص که بسیاری از دروس رشته هنر درس های حفظی هستند و در طولانی مدت و با افزایش حجم دروس از یاد می روند. در این میان تکنیک های تست زنی پیچیده نیز بر حجم دشواری مسیر کنکور هنر می افزاید. لذا افزایش اعتماد به نفس داوطلب کنکور هنر باید برای داوطلب درصد گذاری های منطقی صورت پذیرد. تا با وقوع  این درصد گذاری ها، مسیر دست یافتن به درصد های هدف برای داوطلب راحت تر شود.

چگونگی مشاوره هنر کنکور هنر

مشاوره کنکور هنر باید به طریقی باشد که داوطلب در تمامی مراحل دارای برنامه ریزی کنکور دقیق، معین و تعریف شده باشد و تا حد امکان از تلف کردن وقت جلوگیری نماید. البته این به معنای مطالعه شبانه روزی نیست بلکه برنامه ریزی درسی دقیق به معنای رسیدن به کلیه جنبه های زندگی روزمره و مطالعه است. باید توجه شود که تضمین قبولی در کنکور هنر وقتی تحقق می یابد که دانش آموز داوطلب کنکور هنر با بالا رفتن از هر پله از مسیر صعود، پیشرفتش را کاملا احساس کند. این مسئله همان طور که قبلا توضیح داده شد نیازمند بهرگیری از مشاوره با افراد موفق و عمل کردن به توصیه های آن ها است.

برای فهم دقیق تر این موضوع، فرض کنید که یک دانش آموز که الان در رشته هنر تحصیل می کند، می خواهد با هدف کسب یک رتبه عالی در کنکور و سپس تحصیل در رشته ای همانند رشته طراحی صنعتی ، رشته سینما، رشته بازیگری، رشته عکاسی، رشته نقاشی، رشته گرافیک ادامه تحصیل دهد به طور میانگین روزی 10 ساعت مطالعه داشته باشد.

مقایسه مطالعه زیاد و مشاوره کنکور هنر و سایر رشته ها

باید گفت که قبولی در رشته ای همانند رشته آهنگسازی، رشته ارتباط تصویری، رشته بازیگری، رشته باستان شناسیرشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، رشته چاپ، رشته سینما، رشته صنایع دستی.  رشته طراحی صحنه، رشته طراحی صنعتی، رشته عکاسی. رشته کارگردانی تلویزیون، رشته نوازندگی موسیقی ایرانی، رشته نوازندگی موسیقی جهانی. تنها با مطالعه بسیار زیاد در یک سال تضمین نمی شود بلکه نیازمند پیروی از اصول کلی و درست است.

احتمال قبولی در رشته آهنگسازی، رشته ارتباط تصویری، رشته بازیگری، رشته باستان شناسیرشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، رشته چاپ، رشته سینما، رشته صنایع دستی.  رشته طراحی صحنه، رشته طراحی صنعتی، رشته عکاسی. رشته کارگردانی تلویزیون، رشته نوازندگی موسیقی ایرانی، رشته نوازندگی موسیقی جهانی زمانی بالا می رود که دانش آموز در هر روز پیشرفت سطح مطالعه خود را رویت کند تا اعتماد به نفس و انگیزه اش افزایش بیشتری پیدا کند.

اگر...

اگر همین داوطلب کنکور هنر مفروض، به گونه ای برنامه ریزی درسی داشته باشد که به تمام اهداف دقیق تعیین شده توسط مشاور تحصیلی دست پیدا کند. مهر تایید بر تضمین قبولی او در رشته آهنگسازی، رشته ارتباط تصویری، رشته بازیگری، رشته باستان شناسیرشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، رشته چاپ، رشته سینما، رشته صنایع دستی.  رشته طراحی صحنه، رشته طراحی صنعتی، رشته عکاسی. رشته کارگردانی تلویزیون، رشته نوازندگی موسیقی ایرانی، رشته نوازندگی موسیقی جهانی دشوار نخواهد بود.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

تعداد متقاضیان کنکور هنر و سایر گرایش ها به تفکیک سال 89 تا 96

بین سال های 1389 تا 1396 تعداد متقاضیان شرکت در کنکور ریاضی و سایر گرایش ها به صورت زیر بوده است:

تعداد متقضیان کنکور سال 89

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 89: 320362 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 89: 463092 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 89: 460830 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر89: 25019 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 89: 18229 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 90

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 90: 284000 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی90: 442000 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 90: 376000 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 90: 20000 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 90: 16000 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 91

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 91: 260055 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 91: 449955 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 91: 325135 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 91: 17858 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 91: 13138 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 92

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 92: 251956 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 92: 507574 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 92: 263319 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 92: 15477 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 92: 10908 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 93

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 93: 223401 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 93: 524006 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 93: 263319 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 93: 13940 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 93: 10087 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 94

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 94: 181846 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 94: 498822 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 94: 182239 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 94: 10868 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 94: 6981 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 95

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 95: 162879 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 95: 519488 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 95: 161500 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 95: 9881 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 95: 6361 داوطلب کنکور زبان


تعداد متقضیان کنکور سال 96

تعداد متقاضیان کنکور ریاضی 96: 148429 داوطلب کنکور ریاضی

تعداد متقاضیان کنکور تجربی 96: 580301 داوطلب کنکور تجربی

تعداد متقاضیان کنکور انسانی 96: 184122 داوطلب کنکور انسانی

تعداد متقاضیان کنکور هنر 96: 10485 داوطلب کنکور هنر

تعداد متقاضیان کنکور زبان 96: 6454 داوطلب کنکور زبان


مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

اگر شما داوطلب کنکور هنر هستید و موفقیت در این آزمون هدف شماست توصیه مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب این است که این متن را حتما مطالعه کنید تا با تاثیر معدل در کنکور هنر و منابع آزمون کنکور هنر و  حذفیات کنکور هنر آشنا شده و از توصیه های مهم مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب  اطلاع یابید. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله کنکور سراسری هنر را در هفته اول تیر ماه برگزار می کند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری هنر در سالهای اخیر نسبت به گذشته کاهش یافته است. هر چند که تعداد پذیرفته شدگان افزایش یافته است. این امر سبب شده تا رقابت برای قبولی کنکور سراسری را در تلاش برای قبولی کنکور سراسری هنر کمترشاهد باشیم.

دلیل کاهش داوطلبان کنکور هنر

به عبارت دیگر کاهش داوطلبان کنکور هنر و همچنین ثابت بودن ظرفیت دانشگاه ها باعث شده تا شانس پذیرش داوطلبان کنکور هنر افزایش یابد. داوطلبان کنکور سراسری هنر در سالیان اخیر بر خلاف رشته تجربی سیر کاهشی داشته است و درصد شرکت کنندگان کنکور سراسری سیر نزولی دارد این امر در حالی است که تعداد صندلی های دانشگاه در انتخاب رشته کنکور سراسری هنر ثابت بوده است. از این رو در ادامه درباره این موضوع، شرایط ثبت نام کنکور هنر، نحوه ثبت نام کنکور هنر و برنامه ریزی کنکور سراسری هنر مطالب کامل تری را ارائه می دهیم. کنکور هنر را شاید بتوان رقابت بهترین داوطلبان کنکور سراسری نامید.

ثبت نام کنکور هنر

طبق اطلاعیه جدید سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 و کنکور هنر 98 اول بهمن ماه شروع می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد. البته این زمان قطعی نیست و به دلایل گوناگون می تواند تغییر پیدا کند. بنابرانی داوطلبان کنکور هنر 98 نیاز است تا به صورت دوره ای سایت سازمان سنجش و آموزش کشور را بازدید کنند تا از زمان دقیق ثبت نام کنکور هنر97 آگاه شوند.

البته ناگفته نماند که معمولًا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97 برای چندین روز تمدید می شود البته این به معنای اطمینان خاطر خارج از حد نشود. هر چند بنابر روال سال های پیشین انتظار می رود بازه زمانی خاصی برای کسانی که در وقت مقرر موفق به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور هنر 98 نشده اند در ماه اخر سال یعنی اسفند ماه اعلام می نمایند. البته به این نکته توجه نمایید که ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور هنر 98  را به روز های اخر موکول ننمایید و در همان روز های ابتدایی اقدام به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور هنر 98  نمایید.

گام ابتدایی ثبت نام کنکور هنر

بنابراین اولین گام در ثبت نام کنکور سراسری 97  و کنکور هنر 98، ثبت نام کنکور سراسری 97  است که به صورت همزمان همراه با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های دیگر توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. ثبت نام کنکور هنر 98 به صورت آنلاین بوده و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. که به صورت کاملا هماهنگ همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و به طور معمول در بهمن ماه انجام می گیرد.

بنابراین توصیه اکید مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب به دانش آموزان عزیز به عنوان داوطلب کنکور سراسری که قصد ثبت نام کنکور هنر97 را دارند این است که همراه با دیگر داوطلبان کنکور در کنکور سراسری 97 ثبت نام کنند. داوطلبان حتماً توجه نمایند که ثبت نام کنکور هنر 98 تنها توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. از این رو کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان تعیین شده، از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور هنر 98 کنند و کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت نمایند.

زمان ثبت نام کنکور هنر

زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری هنر 98 هنوز مشخص نشده است اما طبق روال گذشته می توان گفت که زمان ثبت نام در بهمن ماه می باشد. داوطلبان شرکت در کنکور 97 می توانند از طریق وب سایت رسمی سازمان سنجش به صورت کاملا غیرحضوری و فقط با استفاده از اینترنت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان بعد از خرید کارت (کارت های) اعتباری مورد نظر خود باید با تکمیل اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، آدرس، کدپستی و... و اطلاعات تحصیلی مانند معدل دیپلم، معدل پیش دانشگاهی، کد ناحیه تحصیلی، کد دانش آموزی و...  اقدام به ثبت نام کنند و کد رهگیری دریافت نمایند. داوطلبان باید چند روز مانده به روز کنکور سراسری 97 و پس از اعلام سازمان سنجش، با کد رهگیری، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. داوطلبان باید کد رهگیری را تا پایان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر 98 و انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98 نزد خود نگه دارند. تا در صورت وقوع مشکل، بتوانند آن را رفع نمایند.

شرایط ثبت نام کنکور هنر 98

بین شرایط ثبت نام کنکور هنر 98 با  شرایط سایر رشته ها تفاوتی وجود ندارد. تنها نکته ای که باید در این جا به آن توجه نمود. این است که برای ثبت نام کنکور هنر 98 تنها کافی است داوطلب در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد البته توصیه می شود که اگر یک داوطلب سعی دارد در دو رشته مختلف تحصیلی مانند رشته زبان و رشته هنر اقدام به ثبت نام نماید باید برای هر رشته کارت های اعتباری جدا از سایت سنجش و آموزش کشور خریداری کند و بر اساس

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: