مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

ثبت نام تجربی بدون کنکور

کنکور، به آزمونی نفس گیر گفته می شود، که برای سنجیدن معلومات داوطلبان کنکور سراسری و برگزیدن بهترین ها از میان تعداد زیادی داوطلب کنکور هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. با این وجود که از زمان برگزاری اولین ثبت نام بدون کنکور سراسری در کشور ما سال ها می گذرد باز هم داوطلبانی وجود دارند که از چگونگی ثبت نام تجربی بدون کنکور آگاهی های لازم را ندارند.

داوطلبان بهتر است قبل از ثبت نام تجربی بدون کنکور از شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور باخبر شوند. تا در روند ثبت نام بدون کنکور تجربی با مشکلی مواجه نشوند. با دانستن چگونگی این کار بعد از ثثبت نام تجربی بدون کنکور ، می توان وارد دانشگاه شد و مشغول به تحصیل شد. در این بخش درباره زمان ثبت نام تجربی بدون کنکور . نحوه ثبت نام تجربی بدون کنکور و شرایط ثبت نام تجربی بدون کنکور مطالبی مفید ارائه می گردد.

تاریخ ثبت نام تجربی بدون کنکور

بر اساس سایت سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام تجربی بدون کنکور از اوایل مرداد ماه آغاز می شود و تا مدتی به طول می انجامد. به عبارت دیگر داوطلبان کنکور سراسری مدتی را فرصت دارند تا ثبت نام تجربی بدون کنکور خود را انجام دهند. با توجه تجرب های کسب شده سال های گذشته ممکن است این مدت زمان تمدید شود. با این وجود توصیه ما به شما این است که در اولین فرصت نسبت به ثبت نام تجربی بدون کنکور اقدام کنید. از این رو با توجه به توصیه کردن این موضوع توسط کارشناسان زبده مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب، بهتر است تا داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور، ثبت نام تجربی بدون کنکور را در روز های تعیین شده انجام دهند و ثبت نام تجربی بدون کنکور خود را به دیگر روز های تمدید شده موکول نکنند.

ثبت نام تجربی بدون کنکور: ارزش مدارک بدون آزمون تجربی

یکی از سئوالات رایج داوطلبان ثبت نام تجربی بدون کنکور در مورد مدرک دانشگاه‌ های بدون آزمون از مشاوران تحصیلی تلفنی صدای رهیاب این است که: مدرک با پذیرش دانشگاه‌ های بدون آزمون تفاوتی با مدرک کسانی که از طریق آزمون کنکور وارد دانشگاه می‌ شوند متفاوت است یا خیر؟
یا در سئوالی دیگر آیا اعتبار مدرک دانشگاهی بدون آزمون پایین تر از مدرک دانشگاهی با ورودی از کنکور است؟

در ابتدا باید گفت که هیچ فردی از بستگان داوطلبی که ثبت نام تجربی بدون کنکور را انجام داده است پس از ورود به دانشگاه بدون کنکور متوجه چگونگی ورود به دانشگاه وی نمی‌ شود. که وی از طریق کنکور وارد دانشگاه شده‌ است یا اینکه بدون کنکور. نکته قابل توجه دیگر این است که در هیچ کجای دیگر هم چگونگی ورود به دانشگاه ایشان درج نخواهد شد. از این رو هیچ تفاوتی از نظر نوع مدرک، کارت دانشجویی و محل تشکیل کلاس‌ ها و دانشگاه بین دانشجویان ورودی از طریق بدون کنکور با دانشجویان ورودی از طریق کنکور وجود ندارد.

تفاوت ثبت نام بدون کنکور و ثبت نام از طریق کنکور

تنها تفاوتی که میان ثبت نام تجربی بدون کنکور و ثبت نام از طریق کنکور وجود دارد این است که دانشجویان ورودی بدون کنکور حق انتقالی یا میهمانی در دانشگاه های دیگر را ندارند. مگر در این صورت که بعد از ثبت نام تجربی بدون کنکور ازدواج کرده باشند.
از این رو اغلب داوطلبان ثبت نام تجربی بدون کنکور تلاش می کنند تا دانشگاه انتخابی نزدیک محل زندگی شان باشد تا نگرانی ای در مورد انتقالی و ی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام تجربی بدون کنکور 98» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
Bahram Norouzi samani
پاسخ به این نظر
14:31 - 24 اردیبهشت 98

تمایل به تحصیل علوم تغذیه بدون کنکور کارشناسی حوالی اصفهان

1 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: