مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: کنکور تجربی به امتحان یا آزمونی گفته می شود که در آن دانش داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی مورد سنجش قرار می گیرد. متولی اصلی برگزاری کنکور تجربی در ایران سازمان سنجش آموزش کشور است. و تمام اقدامات این سازمان زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می گیرد.

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: کنکور تجربی در هر سال یک بار در مقاطع مختلف کاردانی،  کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می شود. متقاضیان ثبت نام کنکور 97 پس به پایان رساندن تحصیلات خود در دوره متوسطه و پیش دانشگاهی که قصد دارند وارد دانشگاه شوند. می توانند در کنکور سراری 97 در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کنند. در حقیقت بهتر است داوطلب کنکور تجربی بر طبق رشته ی تحصیلی دیپلم خود وارد رشته های این زیر گروه شود. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که داوطلبان کنکور تجربی 98  که در یکی از رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی تحصیل کرده باشند. جهت ورود به دانشگاه می توانند در کنکور گروه های دیگر نیز ثبت نام کنند. مثلا داوطلبی را در نظر بگیرید که دارای دیپلم و پیش دانشگاهی گروه علوم انسانی باشد، ایشان می تواند در صورتی که نخواهد در رشته های دانشگاهی گروه انسانی شرکت کند می تواند در کنکور تجربی، ریاضی ، هنر و یا زبان خارجی ثبت نام نماید.

زمان ثبت نام کنکور تجربی 98 برای این گروه از داوطلبان کنکور سراسری 97 يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ می باشد و زمان برگزاری آزمون سراسری 97 طبق روال هر سال در پنجشنبه و جمعه اول ماه تیر در یکی از تاریخ های ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

توجه: در چند سال اخیر کنکور سراسری که شامل ( دانشگاه دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس و… می باشد) با کنکور دانشگاه آزاد یکی شده اند به این معنی که داوطلب در یک کنکور برای شرکت در هر دو دانشگاه ثبت نام می نماید. ولی انتخاب رشته دانشگاه، دانشگاه سراسری و آزاد هر کدام به طور مستقل انجام می گیرد.

شما می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد شرایط ثبت نام کنکور تجربی 98 و زمان برگزاری آمون سراسری تجربی به مقالات دیگر ما در این زمینه رجوع کنید و در صورت بروز مشکل یا درخواست مشاوره ثبت نام کنکور تجربی با مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: رشته های گروه تجربی دانشگاه سراسری۹۶-۹۷

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی، اولین قدم در مسیر ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی به وسیله کنکور تجربی، ثبت نام کنکور تجربی می باشد. که در این مسیر داشتن یک مشاوره ثبت نام کنکور تجربی مهم به نظر میرسد. کنکور تجربی همه ساله در اولین جمعه ماه تیر توسط سازمان سنجش کشور برگزار می گردد. در این آزمون تنها داوطلبی می تواند شرکت کند که ثبت نام کنکور تجربی را انجام داده باشد. از این رو مشاوره ثبت نام کنکور تجربی می تواند گام صفرم هر متقاضی ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی باشد.

مشاوران تحصیلی ما در زمینه مشاوه ثبت نام کنکور تجربی چندین گام را پیش روی متقاضیان ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی قرار می دهند. که اگر هر کدام از این گام ها بدرستی برداشته نشود. این ممکن وجود دارد متقاضی کنکور تجربی از ثبت نام کنکور تجربی باز ماند و طبیعتا از کنکور تجربی نیز محروم شود. پیش از توضیحات بیشتر در زمنیه روند ثبت نام کنکور تجربی ، ضروری است این نکات را یاد آور شویم. با نگاهی اجمالی به آمار کنکور سال ۹۶ مشاهده میکنیم که در این کنکور نیز همانند کنکور سال ۹۵ تعداد متقاضیان رشته تجربی بیشتر از داوطلبان رشته های دیگر همچون ریاضی فیزیک و علوم انسانی می باشد. مطابق داده های آماری ارائه شده از سازمان سنجش کشور نزدیک ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته های علوم تجربی تشکیل می دهند. آمار ارائه شده از سازمان سنجش آموزش کشور هنگامی قابل تامل می باشد. که مشاهده می شود که اغلب این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور تجربی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این ماراتن سخت و طولانی علمی شرکت می کنند. بدیهیست که با توجه به ظرفیت دانشگاه های موجود در رشته های ذکر شده امکان  رسیدن به هدف برای همه داوطلبان امکان نخواهد داشت. بنابراین تمامی تذکرات و هشدارها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور تجربی متعادل در این شرایط بیش از پیش قابل درک می باشند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی و مشاوره ثبت نام کنکور تجربی را صد چندان می کند.

از این رو اگر شما نیز همچون دیگر منتقاضیان کنکور تجربی، قصد ثبت نام کنکور تجربی را دارید. باید در گام اول این امور را بررسی نمایید. در این باره مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب  با شعار "هر محصل یک مشاور" آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور تجربی می باشد. در ادامه به بیان اقدامات لازم برای ثبت نام کنکور تجربی می پردازیم.

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: مراحل ثبت نام کنکور تجربی

در هنگامی که ثبت نام کنکور تجربی شروع شد شما که یکی از داوطلبان متقاضی شرکت کننده در کنکور تجربی 98 محسوب می شوید. باید بسیار بیش تر از پیش خود را برای آزمون تجربی 98 آماده کنید. نکات مطرح در مشاوره ثبت نام کنکور تجربی از جمله نکاتی است که شما هم باید از آن اطلاع داشته باشید.  این نکات در ادامه به صورت فهرست‌ وار برای شما ارائه شده است.

1. برای ثبت نام کنکور تجربی ابتدا باید به سایت آموزش و پرورش مراجع کرده و نمرات نهایی سال سوم دبیرستان خود را دریافت کنید. برای مشاهده این نمرات سه مورد را باید آماده کرده باشید: 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد 3- کد منطقه. مثلا کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 تهران می باشد. مثلا اگر کسی در منطقه دیگری باشد مثل منطقه‌ 2 کد منطقه ایشان 1102 می باشد. زمانی که نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده نمودید. اگر از صحت آن مطمئن بودید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور تجربی به شما داده می شود. اگر مشاهده نمرات نهایی دبیرستان برای تان  مقدور نبود و یا اینکه نمرات وارد شما صحیح و مورد تایید تان نبود. بدون هیچ گونه نگرانی درون سایت درخواست بررسی خود را نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور تجربی شما به 30 بهمن تا 3 اسفند منتقل می شود.

2. در قدم بعدی جهت ثبت نام کنکور تجربی باید کارت ثبت نام کنکور را خریداری کنید. که برای این امر سه راه موجود می باشد.: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور تجربی یک عدد کارت 10600 تومانی باید خریداری کنید. اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام کنکور تجربی، در رشته های دیگر همچون کنکور هنر یا کنکور زبان خارجی یا هردو شرکت نمایید باید برای ثبت نام کنکور در هرکدام یک عدد کارت ثبت نام 10600 تومانی دیگه نیز خریداری کنید. همچنین برای دارا بودن امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز حتماً  باید خریداری کنید. در صورت تمایل به انتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

3. در قدم سوم ثبت نام کنکور تجربی 98 باید عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر با حجم 70KB را تهیه کنید. توجه: حتماً به فرمت و حجم عکس 3*4 حواستان باشد تا در زمان بارگذاری عکس روی سایت سازمان سنجش کشور به مشکلی دچار نشوید. توجه: به جز از عکس 3*4 اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری نداشته و برای ثبت نام کنکور تجربی نیازی نمی باشد چیز دیگری به جز شناسنامه و کارت ملی همراهتان باشد.

4. وقتی این کارها رو انجام دادین دیگر می توانید به موقع ثبت نام کنکور تجربی را انحام دهید. چند عدد ضروری که که به آن احتیاج پیدا میکنید. کد منطقه، کد استان،کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم تجربی 11، سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است. و باید به نکته هم توجه نمایید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید.

5. ثبت نام کنکور تجربی را ترجیحا با کمک مشاوره ثبت نام کنکور تجربی انجام دهید. تا در هنگام ثبت نام کنکور تجربی هیچ نکته ای از نظرتان پنهان نماند.

6. در انتهای ثبت نام کنکور تجربی و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور تجربی چک کنید. بعد از دریافت شماره‌ی پیگیری و شماره‌ی پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور تجربی پرینت بگیرید و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید. متاسفانه طبق گزارش های مشاوران تحصیلی  ما در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور تجربی بعضا مشاهده شده است که افراد به دلیل کم توجه به موضوع های مطرح شده در این بند بعضا علی رغم کسب نمره قبولی در کنکور از تحصیل در دانشگاه های کشور بازمانده اند.

7. ما در مشاوره ثبت نام کنکور تجربی توصیه میکنیم. سعی کنید در روز های اول ثبت نام کنکور تجربی تان را انجام دهید تا به ترافیک حاصل از ثبت نام کنکور برخورد ننمایید.

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: تاریخ و زمان ثبت نام کنکور تجربی

مشاوره ثبت نام کنکور تجربی: ثبت نام کنکور تجربی در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. مطابق سال های داوطلبان پیش در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور تجربی 98 ثبت نام کنند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور تجربی جامانده اند زمان را تخصیص دهند. با این حال شدیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور تجربی خود را حتما انجام داده تا بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور تجربی پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور تجربی 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

برای اطمینان بیشتر شما از روند ثبت نام کنکور تجربی مشاوران تحصیلی  ما در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور تجربی و مشاوره تحصیلی آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره ثبت نام کنکور تجربی - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: