مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

مشاوره ثبت نام کنکور هنر 98 - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام کنکور هنر: کنکور هنر به امتحان یا آزمونی می گویند که در آن دانش آموزان و داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته های گروه هنر سنجیده می شوند. مسئول اصلی برگزاری کنکور هنر در ایران سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. تمام اقدامات سازمان سنجش زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می شود.

مشاوره ثبت نام کنکور هنر

کنکور هنر همه ساله یک بار در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می گردد. متقاضیان ثبت نام کنکور 97 پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در دوره متوسطه و پیش دانشگاهی، اجازه خواهند داشت در کنکور سراسری 97 و در گروه آزمایشی گروه هنر شرکت نمایند. معمولا پیشنهاد می شود داوطلب کنکور هنر بر طبق رشته ی تحصیلی دیپلم خود وارد رشته های این زیر گروه شود. اما برخی از دانش آموزان ترجیح می دهند یا از رشته ای وارد رشته گروه هنر شوند یا اینکه همزمان با گروه های دیگر، در آزمون کنکور گروه هنر هم شرکت کنند.

امکان ثبت نام کنکور برای سایر گروه ها نیز برای داوطلبان کنکور 97 فراهم است.

در اینجا ذکر این نکته ضروری است که داوطلبان کنکور هنر 98  که در یکی از رشته های ریاضی فیزیک، تجربی و علوم انسانی تحصیل کرده باشند. جهت ورود به دانشگاه می توانند در کنکور گروه های دیگر نیز ثبت نام کنند. مثلا داوطلبی را در نظر بگیرید که دارای دیپلم و پیش دانشگاهی گروه علوم انسانی باشد، ایشان می تواند در صورتی که نخواهد در رشته های دانشگاهی گروه انسانی شرکت کند می تواند در کنکور هنر، ریاضی ، هنر و یا زبان خارجی ثبت نام نماید.

با توجه به اینکه زمان برگزاری کنکورهای سراسری با هم تداخل زمانی ندارند، داوطلب کنکور می تواند علاوه بر گروه تخصصی خود (مثلاً گروه ریاضی) در کنکور سایر رشته ها هم شرکت کند. لازمه این کار این است که داوطلب کنکور، در گروه های آزمایشی مورد نظر خود، از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

زمان ثبت نام کنکور هنر 98

طبق روال هر سال، انتظار می رود ثبت نام کنکور هنر 98 نیمه اول بهمن ماه 96 باشد. بنابراین احتمالاً زمان ثبت نام کنکور هنر 98 برای این گروه از داوطلبان کنکور سراسری 97 يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ خواهد بود. البته مدت ثبت نام برای کلیه داوطلبان کنکور سراسری معمولاً حدود یک هفته تمدید می شود. تا جامانده های ثبت نام کنکور 97 بتوانند در کنکور ثبت نام کنند. زمان برگزاری آزمون سراسری 97 نیز طبق روال هر سال در پنجشنبه و جمعه اول تیر ماه در یکی از تاریخ های ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

قابل توجه داوطلبان کنکور 97: در چند سال اخیر کنکور سراسری شامل ( دانشگاه دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس و… می باشد) با کنکور دانشگاه آزاد یکی شده است. یعنی داوطلب کنکور سراسری به صورت خودکار با ثبت نام در کنکور سراسری 97، جواز ثبت نام در کنکور آزاد 97 را هم کسب می کند. و نمره اخذ شده در آزمون سراسری برای قبولی داوطلب در کنکور آزاد هم ترتیب اثر داده می شود. ولی انتخاب رشته دانشگاه، برای دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد هر کدام به صورت مستقل صورت می پذیرد.

داوطلبان کنکور می توانند برای اطلاع بیشتر در مورد شرایط ثبت نام کنکور هنر 98 و زمان برگزاری آمون سراسری هنر به مقالات دیگر ما در بخش اخبار تحصیلی مراجعه نمایند. در صورت بروز مشکل یا درخواست مشاوره ثبت نام کنکور هنر می توانید با مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل فرمایید. برای این کار کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره و فقط از طریق تلفن ثابت شماره گیری نمایید.

مشاوره ثبت نام کنکور هنر : رشته های گروه هنر دانشگاه سراسری۹۶-۹۷

مشاوره ثبت نام کنکور هنر: نخستین گام در مسیر ورود به دانشگاه در رشته های گروه هنر ثبت نام کنکور هنر است. برای گذراندن این مسیر پیشنهاد می کنیم داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور هنر از مشاوره ثبت نام کنکور هنر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایند. کنکور هنر همه ساله در اولین پنجشنبه یا جمعه ی تیرماه توسط سازمان سنجش کشور برگزار می شود. در این آزمون فقط داوطلبانی می توانند شرکت نمایند که ثبت نام کنکور هنر را انجام داده باشند. از این رو مشاوره ثبت نام کنکور هنر گام صفرم هر متقاضی ورود به دانشگاه،در رشته های گروه هنر است.

مشاوران تحصیلی ما در زمینه مشاوه ثبت نام کنکور هنر چندین گام را پیش روی متقاضیان ورود به دانشگاه در رشته های گروه هنر قرار می دهند. که اگر هر کدام از این گام ها بدرستی برداشته نشود، این امکان وجود خواهد داشت که متقاضی کنکور هنر از ثبت نام کنکور هنر باز بماند. در این صورت این داوطلب از کنکور هنر نیز محروم خواهد شد. پیش از توضیحات بیشتر در زمنیه روند ثبت نام کنکور هنر ، ضروری است این نکات را یاد آور شویم.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت مشاوره ثبت نام کنکور هنر با توجه به ظرفیت پذیرش پایین دانشگاه ها

با نگاهی اجمالی به آمار کنکور سال ۹۶ مشاهده میکنیم که در این کنکور نیز همانند کنکور سال ۹۵ تعداد متقاضیان رشته هنر کمتر از داوطلبان رشته های دیگر همچون ریاضی فیزیک و علوم تجربی می باشد. مطابق داده های آماری ارائه شده از سازمان سنجش کشور نزدیک 10 درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته های علوم هنر تشکیل می دهند. در نگاه اول به نظر می رسد که رقابت چندانی در میان داوطلبان کنکور هنر وجود ندارد. اما آمار سازمان سنجش آموزش کشور زمانی تامل برانگیز می شود که بدانیم، ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در کنکور گروه هنر و در رشته های پرطرفدار کنکور هنر از جمله سینما، بازیگری و طراحی صنعتی بسیار پایین بوده. و دانشگاه های اندکی هستند که رشته های پرطرفدار گروه هنر را ارائه می دهند.

بدیهیست که با توجه به ظرفیت دانشگاه های موجود در رشته های ذکر شده، رسیدن به هدف مطلوب برای همه داوطلبان ممکن نخواهد بود. بنابراین تمامی تذکرات و هشدارها مبنی بر انتخاب رشته کنکور معقول و به دور از جو ملتهب کنکور، بیش از گذشته قابل تامل خواهد بود. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر و مشاوره ثبت نام کنکور هنر را دوچندان می نماید.

از این رو اگر شما نیز همچون دیگر منتقاضیان کنکور هنر، قصد ثبت نام کنکور هنر را دارید. باید در گام اول این امور را بررسی نمایید. در این باره مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب  با شعار "هر محصل یک مشاور" آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور هنر می باشد. در ادامه به بیان اقدامات لازم برای ثبت نام کنکور هنر می پردازیم.

مشاوره ثبت نام کنکور هنر : مراحل ثبت نام کنکور هنر

در هنگامی که ثبت نام کنکور هنر شروع شد شما به عنوان داوطلب کنکور هنر 98 باید بسیار بیش تر از پیش خود را برای آزمون هنر 98 آماده کنید. نکات مطرح در مشاوره ثبت نام کنکور هنر از جمله نکاتی است که شما هم باید از آن اطلاع داشته باشید. این نکات در ادامه به صورت فهرست‌ وار ویژه داوطلبان کنکور هنر 98 ارائه گردیده است.

گام اول در ثبت نام کنکور هنر

برای ثبت نام کنکور هنر ابتدا باید به سایت آموزش و پرورش مراجع کرده. و نمرات نهایی سال سوم دبیرستان خود را دریافت کنید. برای مشاهده این نمرات سه مورد را باید آماده کرده باشید: 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد 3- کد منطقه. مثلا کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 تهران می باشد. مثلا اگر کسی در منطقه دیگری باشد مثل منطقه‌ 2 کد منطقه ایشان 1102 می باشد. زمانی که نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده نمودید. اگر از صحت آن مطمئن بودید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور هنر به شما داده می شود.

نکته مهم در حین ثبت نام کنکور هنر: ممکن است نتوانید نمرات نهایی دبیرستان (هنرستان) خود را ببینید. و یا اینکه نمرات وارد شما صحیح و مورد تاییدتان نباشد. اصلا نگران نباشید. در این وضعیت درون سایت درخواست بررسی خود را بنویسید. و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور هنر شما به 30 بهمن تا 3 اسفند منتقل می گردد.

گام دوم در ثبت نام کنکور هنر

در قدم بعدی جهت ثبت نام کنکور هنر باید کارت ثبت نام کنکور را خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور هنر یک عدد کارت 10600 تومانی باید خریداری کنید.

برخی از داوطلبان کنکور در چند رشته شرکت می کنند. اگر شما هم مایل بودید که در کنار ثبت نام کنکور هنر ، در سایر رشته مثل کنکور ریاضی یا کنکور زبان خارجی یا هر دو شرکت کنید، باید جهت ثبت نام کنکور در هر یک، یک عدد کارت ثبت نام 10600 تومانی دیگر هم بخرید. علاوه بر این اگر می خواهید امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور نیز برای شما وجود داشته باشد؛ یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز حتماً  بایستی خریداری کنید. در صورت تمایل به انتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید. ممکن است تمایلی به خرید کارت علاقه مندی نداشته باشید. ولی تجربه مشاوران تحصیلی نشان داده که داوطلب کنکور سراسری نباید همه درها را به روی خود ببندد. پس پیشنهاد می کنیم این ریسک را نکنید. و کارت علاقه مندی را هم بخرید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

گام سوم در ثبت نام کنکور هنر

در قدم سوم ثبت نام کنکور هنر 98 باید عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر با حجم 70KB را تهیه کنید. توجه: حتماً به فرمت و حجم عکس 3*4 حواستان باشد. تا در هنگام بارگزاری عکس روی سایت سازمان سنجش کشور به مشکلی برنخورید. توجه: به جز عکس 3*4 اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری ندارید. برای ثبت نام کنکور هنر به جز شناسنامه و کارت ملی نیاز به چیز دیگری ندارید.

گام چهارم در ثبت نام کنکور هنر

وقتی این کارها رو انجام دادید دیگر می توانید به موقع ثبت نام کنکور هنر را انحام دهید. در این مرحله شما برای ثبت نام کنکور هنر فقط کافی است چند عدد و شماره را دم دست داشته باشید: کد منطقه. کد استان. کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم هنر. سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به شکل افقی در صفحه اول شناسنامه تان درج گردیده است. باید به این نکته هم توجه داشته باشید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید. مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید: مثل سهمیه ایثارگری، جانبازی، شهادت و....

گام پنجم در ثبت نام کنکور هنر

ثبت نام کنکور هنر را ترجیحا با کمک مشاوره ثبت نام کنکور هنر انجام دهید. تا در هنگام ثبت نام کنکور هنر هیچ نکته ای از نظرتان پنهان نماند.

گام ششم در ثبت نام کنکور هنر

در پایان ثبت نام کنکور هنر و پیش از تایید نهایی حتماً اطلاعات ثبت شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور هنر 98 چک کنید. بعد از دریافت شماره‌ پیگیری و شماره‌ پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور هنر پرینت بگیرید. و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید. البته پیشنهاد مشاوران تحصیلی تلفنی صدای رهیاب این است که فایل pdf را در چند جا مثل فلش، گوشی، لپ تاپ و تبلت کپی کنید. تا در صورت بروز مشکل برای هر یک، فایل اطلاعات ثبت نام کنکور شما از بین نرود. برای محکم کاری دو یا سه نسخه پرینت شده از برگه ثبت نام کنکور را هم تهیه کنید.

متاسفانه گزارش های مشاوران تحصیلی  ما نشان می دهد: در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور هنر مشاهده شده است که افراد به خاطر سهل انگاری و عدم توجه به نکات ذکر شده در این بند بعضا علی رغم کسب نمره قبولی در کنکور از تحصیل در دانشگاه های کشور بازمانده اند.

گام هفتم در ثبت نام کنکور هنر

ما در مشاوره ثبت نام کنکور هنر توصیه میکنیم. سعی کنید در روز های اول ثبت نام کنکور هنر را انجام دهید. تا به روزهای پر ترافیک روزهای پایانی ثبت نام کنکور برخورد ننمایید. علی رغم تمدید مهلت ثبت نام کنکور هنر، بارها دیده شده است که برخی از داوطلبان نتوانسته اند به دلیل ترافیک زیاد، به موقع ثبت نام کنکور هنر را انجام دهند. و از شرکت در کنکور هنر بازمانده اند.

مشاوره ثبت نام کنکور هنر: تاریخ و زمان ثبت نام کنکور هنر

مشاوره ثبت نام کنکور هنر: ثبت نام کنکور هنر در يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. همچون سال های گذشته، داوطلبان کنکور هنر 98 در این چند روز مهلت دارند تا در کنکور هنر 98 ثبت نام نمایند. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور هنر جامانده اند زمانی را اختصاص دهند. با این حال شدیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور هنر خود را حتما انجام دهید. تا از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور هنر پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور هنر 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما داوطلبان کنکور هنر قرار گرفته باشد. در صورتی که در زمان ثبت نام کنکور هنر 98 مشکلی برایتان به وجود آمد، مشاوران تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده پاسخگویی به شما داوطلبان عزیز در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور هنر می باشند. برای اطمینان بیشتر شما از روند ثبت نام کنکور هنر مشاوران تحصیلی  ما در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور هنر و مشاوره تحصیلی آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره ثبت نام کنکور هنر,ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور هنر 98,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور هنر,مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره ثبت نام کنکور هنر,ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور هنر 98,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور هنر,مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره ثبت نام کنکور هنر,ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور 97,مشاوره ثبت نام کنکور هنر 98,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور,مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور هنر,مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره ثبت نام کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: