مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه های مشاوره جنسی تلفنی، مشاوره زناشویی تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تلفنی ازدواج، مشاوره افسردگی، مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت مشاوره جنسی در زندگی

هر چند که مشاوره جنسی معمولاً مربوط می شود به زندگی زناشویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج اما صرفاً به زندگی مشترک زناشویی محدود نمی شود. هر فرد، چه دختر و چه پسر به پا گذاشتن به سن بلوغ، که معمولاً ابتدا با بلوغ جنسی آغاز می شود، با شرایط ویژه و جدیدی مواجه می شود. که اگر با آموزش و آگاهی رسانی مناسب همراه نباشد، مشکلات عدیده ای برای نوجوان در سنین بلوغ به وجود خواهد آمد. البته مشاوره جنسی باید به گونه ای باشد که بدون پرده دری و به دور از عفت، هماهنگ با شان انسانی و مطابق با موازین اسلامی باشد. چرا که آموزش جنسی نه تنها در اسلام، منع نشده، بلکه توصیه نیز شده است. منتها آموزش جنسی بایستی به شکلی درست و مطابق با موازین اسلامی و سن و جنس افراد باشد.

/// شماره های تماس ///

آموزش و مشاوره جنسی در سنین نوجوانی و جوانی چیزی است که اغلب مغفول می ماند.

سن بلوغ، یا همان دوران نوجوانی، سن تغییر در هورمون ها، رشد اندام های بدن و مجموعاً دوره گذار از دوره نوجوانی به بزرگسالی است. فرد در این سن شرایط بدنی جدیدی را تجربه می کند. به همین خاطر باید نسبت به این شرایط جدید شناخت پیدا کند. یکی از مسائلی که فرد باید بشناسد، مسائل جنسی، شرایط فیزیکی سن بلوغ و اعمالی است که هم به لحاظ شرعی و هم به لحاظ بهداشتی و جسمی دارای اهمیت هستند. در اغلب موارد شاهدیم که والدین با توجه به حجب و حیا و نوع رابطه ای که با فرزندان دارند، آموزش و مشاوره جنسی مناسب را برای فرزندان ارائه نمی دهند.

در مدارس راهنمایی و دبیرستان از آموزش و مشاوره جنسی به موقع غافل می شوند

از سوی دیگر والدین انتظار دارند، مدارس وظیفه آموزش و مشاوره جنسی فرزندان را برعهده بگیرند. با توجه به این که در مدارس هم شرایط لازم برای آموزش و مشاوره جنسی وجود ندارد، معمولاً ذهن کنجکاو نوجوانان باعث می شود تا آنها خود به دنبال پاسخ باشند. چیزی که بیشتر شایع هست، این است که بچه ها معمولاً از طریق همسالان یا اینترنت دنبال پرسش های جنسی خود هستند. همین امر باعث می شود تا آموزش و مشاوره جنسی از طریق نامناسب و معمولاً به شیوه غلط صورت پذیرد. به همین خاطر تاکید مشاوران خانواده این است که آموزش لازم از طریق جلسات مشاوره جنسی صورت پذیرد.

مشاوره جنسی تلفنی

چرا والدین باید به آموزش و مشاوره جنسی فرزندان توجه ویژه داشته باشند و از مراکز مشاوره جنسی کمک بگیرند؟

با توجه به اینکه در بستر مدارس شرایط آموزش و مشاوره جنسی ( در زمان و سن مناسب. همچنین با رعایت شئونات و مسائل دینی ) فراهم نیست. یکی از راه هایی که می تواند به مشاوره جنسی نوجوانان کمک کند. استفاده از خدمات مشاوره خانواده، مشاوره نوجوان و مشاوره جوان مراکز مشاوره است. والدین می تواند با استفاده از جلسات مشاوره. آموزش لازم برای انتقال مسائل جنسی را یاد بگیرند. و با مشکل کمتری آن را به فرزندان منتقل کنند. از سوی دیگر دسترسی والدین به مراکز مشاوره خانواده چندان راحت نیست. والدین معمولاً به مراکز مشاوره نوجوان و مشاوره جوان هم چندان آشنا نیستند. همین موضوع باعث می شود تا موضوع کمی پیچیده تر شود. با این حال این مژده را بایستی به والدین داد که مشاوره تلفنی خانواده خیلی از این مشکلات را حل کرده است.

/// شماره های تماس ///

چرا به والدین استفاده از خدمات مشاوره تلفنی خانواده را برای آموزش و مشاوره جنسی فرزندان پیشنهاد می کنیم؟

چندین دلیل وجود دارد که والدین ترغیب می شوند. از مشاوره تلفنی خانواده جهت آموزش و مشاوره جنسی نوجوان و جوان خود استفاده کنند. دلیل اول اینکه خدمات مشاوره تلفنی خانواده معمولاً همیشه در دسترس هست. و فرقی نمی کند که شما در کدام شهر یا روستا باشید. در هر صورت شما می توانید با مراکز مشاوره تلفنی تماس گرفته و از خدمات مشاوره تلفنی آن ها بهره مند شوید.

دوم این که مسائل جنسی و آموزش آن به فرزندان در جهت آگاهی بخشی و جلوگیری از به خطا رفتن نوجوان است. به همین خاطر آموزش و مشاوره جنسی باید به گونه ای به او یاد داده شود. که هم مشکلاتش را بشناسد و هم نوع ارتباط پدر فرزندی یا مادر فرزندی شکسته نشود. به همین دلیل یاد دادن آن نیاز به زمان و فرصت مناسب دارد که والدین می توانند از طریق مشاوره تلفنی جنسی این مسائل را با مشاوران خانواده در میان بگذارند.

سوم اینکه معمولاً والدین و همچنین نوجوانان و جوانان خجالت می کشند مسائل و مشکلات جنسی خود را با هم در میان بگذارند. در این موارد مشاوران می توانند به عنوان یک شخص سوم. ارتباط بهتری با شخص برقرار کنند. علاوه براین معمولا افراد از بیان حضوری مسائل جنسی شرم دارند. تجربه نشان داده است که استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی. این امکان را به افراد می دهد تا راحت تر بتوانند مسائل و مشکلات جنسی خود را مطرح کنند.

مشاوره جنسی در زندگی

در چه زمینه هایی می توان از مشاوره جنسی تلفنی استفاده کرد؟

علاوه بر آموزش و مشاوره جنسی نوجوانان، کاربرد اصلی استفاده از مشاوره جنسی تلفنی برای زوج های جوان است. معمولاً غالب افرادی که از مشاوره جنسی تلفنی استفاده می کنند، زوج های جوان هستند. هر چند که بخشی از کاربران مشاوره جنسی تلفنی را زنان و مردان میانسال تشکیل می دهند. اما در اغلب موارد زوج های جوان از مشاوره جنسی و اخیراً مشاوره جنسی تلفنی استفاده می کنند. شما می توانید مشکلات و مسائل مختلف زناشویی خود را با مشاوران خانواده در میان بگذارید.

مشکلی که معمولا در بین زوج های جوان دیده می شود این است که ایشان درک مناسبی از زندگی مشترک و روابط زناشویی ندارند. خیلی از زوج ها ممکن است دلیل وجود مشکل در زندگی مشترک را مشکلات اقتصادی یا کم توجهی همسر بدانند. اما تجربه مشاوران خانواده در جلسات مشاوره جنسی نشان می دهد که مشکل خیلی از زوج ها نداشتن روابط زناشویی و روابط جنسی مناسب است. روابط جنسی صرفاً برای ارضا کردن میل جنسی زن و شوهر نیست. در حقیقت رابطه جنسی، وسیله ایست برای ابراز علاقه و عشضق ورزی به همسر.

/// شماره های تماس ///

نتیجه تجربه جلسات مشاوره در زمینه مشاوره جنسی و روابط زناشویی

تجربه جلسات مشاوره زناشویی نشان می دهد روابط زناشویی اگر به خوبی و به شکلی مناسب برآورده شود، میزان علاقه و محبت زوجین را بالاتر می برد. و روابط آن ها را در سایر زمینه ها تحکیم می بخشد. برای فهم درست روابط زناشویی، زوجین باید آموزش ببینند. و برای آموزش صحیح پیشنهاد می شود از مشاوره مراکز مشاوره جنسی بهره مند شوند.

اهمیت مشاوره جنسی برای زوج های جوان

زوج ها باید این نکته را بدانند که هر یک مزاج و طبع خاص خود را دارند. چرا خیلی از مشکلاتی که در زندگی زناشویی و روابط جنسی به وجود می آید به خاطر عدم همخوانی در مزاج زوج هاست. اگر مزاج زوجین نزدیک به هم باشد، معمولاً مشکل چندانی در روابط جنسی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت عدم تطابق مزاج زوج ها، ایشان نیاز به چندین جلسه مشاوره جنسی خواهند داشت.

پس از تعیین مزاج، بایستی نوع و عادات غذایی زوج ها متناسب با مزاج ایشان برنامه ریزی شود. علاوه بر غذا، نوع رفتارها و عادات زوج ها هم تاثیر بسزایی در روابط جنسی دارند. که فرد با شرکت در جلسات و کارگاه های مشاوره جنسی می تواند اغلب رفتارها و عادات زناشویی و جنسی خود را اصلاح کند.

چرا مشاوره جنسی تلفنی را برای بهتر شدن روابط زناشویی توصیه می کنیم؟

معمولاً هزینه شرکت در جلسات مشاوره جنسی یا حتی کارگاه های مشاوره جنسی بالاست و بسیاری از زوج ها توان شرکت در آن ها را ندارند. علاوه بر این عدم شناخت زوج ها نسبت به مشکلات جنسی و همچنین حیا و حجب خانواده های ایرانی موجب می گردد. تا بسیاری از آن ها از حضور در جلسات مشاوره جنسی حضوری اجتناب نمایند.

برخی هم ممکن است نداشتن وقت و درگیری های کاری را دستاویزی برای عدم شرکت در جلسات مشاوره جنسی عنوان کنند. اما لازم نیست نگران باشید. مشاوره جنسی برای همه افراد هم ممکن و هم در دسترس شده است. شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب سوالات خود را در زمینه های مختلف جنسی به راحتی مطرح کنید و بدون خجالت و تعارف. به صورت کاملاً مستقیم و جدی مشکلات خود را در زمینه روابط جنسی با مشاوران مرکز مشاوره جنسی تلفنی در میان بگذارید.

/// شماره های تماس ///

مزیت دیگر مشاوره جنسی تلفنی نسبت به مشاوره جنسی حضوری این است که شما در هر زمان از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید، سوالات، مشکلات و دغدغه های خود را با مرکز مشاوره جنسی تلفنی در میان بگذارید. و از راهکارها و مشاوره های مشاوران صدای رهیاب استفاده نمایید.

هزینه مشاوره جنسی تلفنی معمولاً کمتر از جلسات مشاوره جنسی حضوری می شود. در صورتی که شما مدت زمان تماس و سوالات خود را مدیریت کنید، می توانید هزینه مشاوره جنسی تلفنی را کاهش داده. و به صورت هدفمند از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

مزیت مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره جنسی تلفنی

مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران خانواده زبده ای در حوزه مشاوره جنسی استفاده می نماید. اغلب مشاوران مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند.

بخشی از گروه مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی تشکیل می دهند. که در حوزه مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی، متخصص هستند و شما می توانید با خیال آسوده از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره جنسی تلفنی مشورت بگیرید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه مشاوره تلفنی، پایین باشد تا هم وطنان عزیز بتوانند با دغدغه کمتری مشکلات خانوادگی و جنسی خود را مرتفع سازند.

از این رو مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره تلفنی جنسی، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و به صورت میانگین 30 درصد کمتر از مراکز مشاوره تلفنی دیگر است.

برای استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

اگر می خواهید از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنی، کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب آماده اند در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل پاسخگویی مشکلات و مسائل جنسی و زناشویی شما باشند. برای تماس با مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره جنسی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره جنسی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: