مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(32 رای)

مشاوره خیانت همسر تلفنی از جمله خدماتی می باشد که مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب ارائه می دهد. در کنار مشاوره خیانت همسر تلفنی، مرکز مشاوره صدای رهیاب در زمینه های مشاوره زندگی مشترک تلفنی ، مشاوره طلاق تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت همسر و … نیز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هم میهنان عزیز می باشد.

تعریف خیانت

خیانت در لغت مشتق از «خَوَن» به معنای مخالفت با حق و پیمان در پنهانی می باشد. اهل لغت خیانت را از جمله مخالفت با حق از طریق نقض عهد مخفیانه معنا نموده‌اند. خیانت معانی گوناگون و گسترده ای دارد که عبارتند از: 1- بدعهدی، بیوفایی 2- پیمانشکنی، عهدشکنی، غدر 3- بیعصمتی، بیعفتی، زناکاری 4- دزدی 5- دغلی، نادرستی، ناراستی.

همانطور که مشاهده می شود، خیانت ابعاد مختلفی دارد و هر مرحله از خیانت، شکل متفاوتی به خود می گیرد. در همه جوامع بشری، خیانت، با هر فرهنگ و اعتقاداتی، فعلی ناپسند می باشد. اما در عنوان خانواده، خیانت به بدعهدی یکی از زن ها یا مردها به پیمان ازدواج گفته می شود که در نهایت منتهی می شود به روابط نامشروع و زنا. که این مرحله از خیانت، نهایت زشتی و ناپسندی می باشد. که برای همه افراد عملی نابخشودنی شناخته می شود.

خیلی فرقی نمی‌کند اسمش را چه بگذاریم، «خیانت»، «بی‌وفایی»، «کم مهری» یا «ظلم» اسمش هرچه باشد. پیامد‌ها و آسیب‌هایش یکی است. آسیبی به بزرگی کشتن یک زندگی.‌‌ همان زندگی مشترک که روزگاری نه چندان دور باامید به وفاداری و با آرزوی داشتن روزهایی شاد آغاز شد. واقعیت این است که خیلی از زوج‌ها تعهد در زندگی مشترک را در کارکردن، انجام وظایف معمول و به دست کردن حلقه ازدواج خلاصه می‌کنند.

اما «بار بارا دی آنجلیس»» می‌گوید: تعهد واقعی یک حلقه ازدواج. عقدنامه، سند ازدواج یا سال‌هایی نیست که با یکدیگر زندگی کرده‌اید. بلکه رفتار شماست در یک یک روزهای زندگی با فردی که دوستش دارید.

خیانت، عملی غیر قابل گذشت؟

واژه طلاق و خیانت همیشه در کنار هم معنا شده اند. خیانت از آن دسته عمل هایی می باشد که بازگشت ناپذیر می باشد، تحمل ناپذیر می باشد و غیرقابل بخشش. نمی شود با فردی که خیانت نموده تا نمود. پای او ماند و با خیانتکار زندگی نمود. وقتی که طلاقی اتفاق می افتد، زندگی مشترکی از هم می پاشد. یا ازدواجی پایان می یابد، همیشه راه بازگشتی وجود دارد.

/// شماره های تماس ///

مشکلات اقتصادی با صبر و همیاری، حل می شود. خیلی از مشکلات جنسی و ناباروری قابل درمانند. اما گویی خیانت نه قابل گذشت می باشد. و نه بخشودنی. خیانت کار همیشه سایه سنگین خیانت را حس می کند. و نظر منفی نسبت به فرد خیانتکار قابل جبران نیست. یا خیلی می توان جبران نمود.

اما سوالی که مطرح می شود این است که چه می شود، خیانت اتفاق می افتد؟

خیلی از افراد، عامل اصلی خیانت را خود فرد خیانتکار در نظر می گیرند. بی آنکه کسی یا چیز دیگری را مسبب خیانت بدانند. در خیانت قطعاً فرد خیانتکار بیشترین تقصیر را دارند. اما تجربه ما در جلسه ها مشاوره خیانت همسر و طلاق نشان می دهد که همسر او هم چندان بی تقصیر نیست.

در بسیاری از مواردِ خیانت، بی میلی همسر، عدم توجه و عشق ورزی به همسر و بی توجهی به نیازهای جنسی همسر، از عوامل اصلی روی آوردن همسر به خیانت و داشتن رابطه با سایر افراد می باشد. در این میان البته نباید نقش فیلم های پورن (مستعجن) فیلم های ماهواره ای با عنوانات بی بنده باری و خیانت، تاثیر بسزایی در بر هم خوردن روابط زناشویی و تلخ شدن زندگی مشترک و نهایتاً روی آوردن به خیانت دارد.

چرا در زندگی مشترک باید خیانت را جدی تر گرفت؟

متاسفانه آمار طلاق و خیانت در ایران ما، نشانگر وضعیت نامناسبی هستند. آمارهای رسمی و غیررسمی و همچنین تحلیل و بررسی داده های سایت های معتبری چون گوگل نشان می دهند که عنوان خیانت بیش از هر زمان دیگری شده است. گسترش شبکه های اجتماعی نیز بر روابط پنهانی و خیانت دامن زده اند. در کنار آنها دسترسی آسان به فیلم های مستعجن و روی آوردن جامعه به سریال های خارجی که تناسب چندانی با فرهنگ ما ندارند، بحث خیانت نمودن به همسر و شکلگیری روابط نامشروع را بسیار عادی جلوه داده. و در حال عادی سازی آن در کل جهان و بالاخص ایران هستند.

خیانت به همسر

در شهرهای بزرگی مثل تهران، نیز شاهد افزایش چشمگیر طلاق هستیم. آمارهایی که هر روز نگران کننده تر می شوند. اما نکته ای که در این میان، خود را به شکلی چشمگیر بروز می دهد، تاثیر بالای دوستی با جنس مخالف می باشد. دوستی دختر و پسر و زن و مرد، مستقیماً با نرخ خیانت و طلاق در ارتباط می باشد. و شاید بهترین راه جهت جلوگیری از طلاق و خیانت، فرهنگسازی و ارائه راه حل هایی جهت جلوگیری از این گونه دوستی هاست.

اهمیت توجه به مشاوره خیانت همسر

جلسه های مشاوره خیانت همسر نشان میدهد که خیلی از خیانت ها به خاطر عدم تامین همسر در محیط خانواده و زندگی مشترک و روابط زناشویی می باشد. در بسیاری از جلسه ها مشاوره خیانت همسر و مشاوره طلاق مشاهده می شود که عامل اصلی خیانت به همسر، دوستی های پیش از ازدواج، عدم تامین نیازهای عاطفی و جنسی پس از ازدواج و همچنین نگاه نمودن به فیلم های مستعجن و پورن و سریال های سست کننده بنیان های خانواده می باشد.

اگر شما نیز یکی از زوج هایی هستید که فکر می کنید خود یا همسرتان دارید به سمت خیانت متمایل می شوید، باید هر چه سریع تر جهت حل مشکل اقدام کنید. جهت پیشگیری از خیانت باید بتوانید شرایط را کنترل کنید. و خود یا همسرتان را شرایط بحرانی خارج کنید.

جهت خروج از این وضعیت استفاده از علم و تجربه مشاوران خیانت و مشاوران طلاق می تواند کارساز باشد. استفاده از راهنمایی های این افراد قطعا می تواند خیلی از مشکلات شما را حل کند. بالطبع مشاوره خیانت همسر هم همچون سایر مشاوره ها، اگر در همان ابتدای راه صورت پذیرد می تواند موثرتر باشد. و اثربخشی و مدت زمان حل مشکل را کاهش دهد. با این حال اگر دارید وارد وضعیت بحرانی می شوید، باز هم دیر نشده است. چون اقدام جهت حل مشکل خیانت بهتر از این می باشد که هیچ اقدامی صورت نگیرد.

مهمترین چیز در مشاوره خیانت همسر این می باشد که خودتان در پی جبران و حل مشکل باشید.

وقتی رهایی از خیانت و مراجعه به مشاوره خیانت همسر جزئی از دغدغه شما شده است، یعنی شما در صدد جبران هستید. و این، کار را ساده تر می کند. با این حال اقدام عجولانه و احساسی ممکن می باشد شرایط را بدتر نموده. و خود یا همسرتان را دچار خیانت کند.

به همین خاطر پیشنهاد می کنیم، در این زمینه ابتدا با مرکز مشاوره خیانت همسر یا طلاق در تماس باشید. و به صورت هدفمند و جدی با خیانت رو به رو شوید. مراجعه به مشاوره خیانت همسر به این دلیل مهم می باشد که شما بایستی جهت حل مشکل، ابتدا آن مسئله و مشکل را به خوبی شناسایی کنید. همان طور که در ادامه خواهیم دید، خیانت انواع مختلف و دلایل خاص و گوناگونی را دارد. جهت مواجه شدن با هر یک از عوامل خیانت و انواع خیانت بایستی تجربه، تبحر و علم مخصوص به آن را داشته باشید. و مراکز مشاوره خیانت همسر یکی از بهترین مکان ها جهت حل مشکل خیانت هستند.

/// شماره های تماس ///

انواع خیانت

تجربه مشاوران خیانت نشان می دهد که خیانت ممکن می باشد به شکل های مختلفی بروز کند. عمده ترین شکل های خیانت عبارتند از: خیانت رفتاری، خیانت ذهنی، خیانت کلامی، خیانت احساسی و عاطفی، خیانت جنسی و روابط نامشروع.

برخی از عوامل عمده خیانت

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، جلسه ها مشاوره خیانت همسر نشان می دهد عوامل زیادی می توانند زمینه ساز خیانت باشند. عمده ترین عوامل به وجود آورنده خیانت که در سال های اخیر مشاهده شده عبارتند از: مشکل در روابط جنسی و  روابط زناشویی، سردی روابط، اعتماد به نفس پایین و خودانگاره منفی نسبت به خود، داشتن اختلالت و مشکلات روانشناختی، دوستی با جنس مخالف پیش از ازدواج، ازدواج های اجباری، انتقام گرفتن، برآورده نشدن نیازهای جنسی، هیجان خواهی، دلایل اقتصادی و مشکلات مالی، کنجکاوی.

عواقب خیانت و تاثیر آن بر آینده خانواده

باید بپذیریم که در برخی از ازدواج ها، از روی اجبار خانواده انجام می شود. و زوجین از همان ابتدا نسبت به هم بی میل هستند. چنین ازدواج هایی معمولاً به طلاق و خیانت ختم می شوند. با این حال در بسیاری از موارد خیانت در شرایطی اتفاق می افتد که زوجین به هم علاقه و عشق داشته اند. در چنین شرایطی آسیب های خیانت بسیار بیشتر میباشد.

تجربه جلسه ها مشاوره خیانت همسر و مشاوره روانشناسی بعد از خیانت و طلاق نشان می دهد که فرد پس از خیانت و طلاق دچار بی اعتمادی، شکاکی، بی میلی نسبت به زندگی، استرس و اضطراب، و مواردی از این دست می شود. در این شرایط هم فرد خیانت کار و هم کسی به او خیانت شده، هر دو آسیب می بینند. و جهت ادامه زندگی مشترک یا ازدواج مجدد و تشکیل زندگی جدید، دچار نوعی سردی، شک و تردید نسبت به همسر می شوند. که جهت حل این مشکل پیشنهاد می شود افراد به مشاور روانشناس مراجعه کنند.

اهمیت مراجعه به مراکز مشاوره خانواده و مشاوره خیانت همسر در زندگی مشترک

جهت مدیریت بهتر و مواجهه بهتر با عوامل به وجود آورنده خیانت، افراد و به خصوص زوج های جوان بایستی آموزش ببیننند. جهت این کار پیشنهاد می شود زوج های جوان به طور مستمر از مشاوره خانواده یا مشاوره خیانت همسر استفاده کنند. و آموزش ها و راهنمایی های لازم جهت کنترل موقعیت و راه های پیشگیری از خیانت را آموزش ببینند.

در برخی موارد دیده می شود که فرد دچار بیماری روانشناختی می باشد. که اگر درمان نشود، باید منتظر خیانت و تشدید تنش ها در زندگی مشترک باشیم. هر چند که خیانت در بین سنین مختلف اتفاق می افتد. اما خیلی از خیانت ها در همان سال های اولیه ازدواج و زندگی مشترک اتفاق می افتد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم هر چند وقتی یک با به مراکز مشاوره خانواده یا مشاوره خیانت همسر مراجعه کنید. و نگذارید که مشکلات ریز و قابل حل، به مشکلات جدی و لاینحل تبدیل شوند.

چرا جلسه ها مشاوره خیانت همسر می توانند به زوج ها کمک کنند؟

در جلسه ها مشاوره زندگی مشترک دیده می شود که در اکثر موارد مشکلات زوج ها، کوچک و جزئی می باشد. و عامل به وجود آورنده خیانت می تواند به راحتی مرتفع گردد. جلسه ها مشاوره خیانت همسر می تواند سطح آگاهی زوج ها را بالا ببرد. مشکلات را روشن تر کند. و در نهایت حل مشکلات را راحت تر کند. در بسیاری از جلسه ها مشاوره خیانت همسر دیده شده است که زوجین حتی دلیل دلخوری و تمایل به خیانت همسرشان را نمی دانند. جلسه ها مشاوره خیانت همسر کمک می کند تا زوج ها بتوانند ناگفته های همدیگر را درک کنند. و در جهت حل مشکل و جلوگیری از خیانت تلاش نمایند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر

دیدگاه منفی نسبت به مشاوره خیانت همسر باید اصلاح شود

معمولا همه افراد هنگام مطرح شدن نام خیانت یا مشاوره خیانت همسر ، نسبت به آن واکنش منفی نشان می دهند. هدف ما در جلسه ها مشاوره خیانت همسر حل نمودن مشکل و جلوگیری از خیانت می باشد. مراجعه به مشاور خیانت نه تنها عملی ناپسند نیست. بلکه به شما کمک می کند تا از بروز یک عمل ناپسند و نامشروع جلوگیری کنید. مراجعه به مراکز مشاوره خیانت همسر، نشانگر آن است که شما در پی حل نمودن مشکلات زندگی مشترک هستید. پس اگر در زندگی مشترکتان مشکلی دارید، باید به دنبال حل آن باشید. جلسه ها مشاوره خیانت همسر هم جهت راهنمایی و کمک به خانواده ها و تحکیم بنای آن می باشد.

مشکلی که در مشاوره خیانت همسر حضوری وجود دارد!!

متاسفانه دیدگاه عموم نسبت به مشاوره خیانت همسر حضوری چندان مطلوب نیست. و همین عنوان باعث می شود که مراجعه به این مراکز معمولاً زمانی انجام شود که دیگر کار از کار گذشته می باشد. و تاثیرگذاری آن به صفر می رسد. همین عنوان باعث می شود تا خاطرات تلخ افراد نسبت به جلسه ها مشاوره طلاق، بر عملنمود واقعی آن نیز تاثیر بگذارد. در جلسه ها مشاوره خیانت همسر حضوری، معمولاً زوج ها نمی توانند دلیل یا عامل ناراحتی خود را بروز دهند.

در بسیاری از شهرها و روستاها دسترسی به مراکز مشاوره طلاق امکان پذیر نیست. و در شهرهای بزرگ ها هم مراجعه به این مراکز معمولاً پر هزینه و وقت گیر می باشد. و همین عنوان باعث می شود که افراد کمتر به مراکز مشاوره خیانت همسر مراجعه کنند. ما به شما این نوید را می دهیم که این مشکل مراکز مشاوره خیانت همسر حضوری حل شده است. در سال های اخیر مراکز مشاوره خیانت همسر تلفنی زیادی راه اندازی شده است. و شما می توانید با استفاده از مشاوره خیانت همسر تلفنی ، با کمتری مشکل، مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

چرا مشاوره خیانت همسر تلفنی را توصیه می کنیم؟

با استفاده از مشاوره خیانت همسر تلفنی، در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران خیانت در سترس هستند. و شما می توانید از مشاوره آن ها در زمینه های مختلف خیانت استفاده کنید. مشاوره خیانت همسر تلفنی به شما امکان می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز، مشاوره ها و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. ضمن اینکه مشاوره خیانت همسر تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد. در مشاوره خیانت همسر تلفنی شما می توانید بدون سانسور، مشکلات خود را مطرح کنید.

شما می توانید بدون مشکل با مشاوران مختلف صحبت کنید. مشکلتان را حل کنید. و از به وجود آمدن خیانت و طلاق جلوگیری کنید. علاوه بر این مشاوره خیانت همسر تلفنی هزینه های شما را هم کاهش پیدا می دهد. در مشاوره خیانت همسر تلفنی شما می توانید با صرف هزینه کمتر، همان مشاوره ای را دریافت کنید که در مشاوره خیانت همسر حضوری دریافت می کنید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره خیانت همسر وجود ندارد، در مشاوره خیانت همسر تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید از سراسر ایران، تماس بگیرید و با استفاده از خدمات مشاوره خیانت همسر تلفنی، مشکلات خود را حل کنید.

مشاوره خیانت همسر تلفنی، یک راه آسان و سریع جهت پیشگیری و حل مشکلات زناشویی و زندگی مشترک

با روی کار آمدن فناوری های جدید اینترنتی و الکترونیکی، عصر حاضر را عصر اینترنت و خدمات الکترونیکی نامیده اند. زندگی راحت تر و امکانات در دسترس تر شده اند. و بالطبع خدمات مشاوره هم بایستی در راستای این نوع زندگی پیش برود. خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات جدید می باشند که در چند سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز نموده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از این خدمات باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره تلفنی خیانت - نیز با استقبال خوبی مواجه شود.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره خیانت همسر تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره خیانت همسر تلفنی استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره خیانت همسر تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از کادر مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. که در حوزه مشاوره طلاق، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره زندگی مشترک، تخصص دارند.

شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره خیانت همسر تلفنی مشورت بگیرید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه را به گونه ای تعیین کند که هم میهنان عزیز بتوانند، با دغدغه مالی کمتری مشکلات خانوادگی و زندگی مشترک خود را حل کنند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زوج های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس جهت مشاوره خیانت همسر تلفنی ، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و در حدود 60 درصد سایر مراکز مشاوره تلفنی می باشد.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره خیانت همسر تلفنی - خدمات مشاوره خانواده» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: