مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

مشاوره درسی کنکور تجربی از جمله مسائلی است که افراد موفق در مقاطع تحصیلی مختلف همواره از آن بهره میبرند. در واقع می توان گفت کمتر کسی بدون بهره بردن از مشاوره درسی کنکور تجربی توانسته است موفقیت های چشمگیری در مقاطع تحصیلی مختلف کسب کند. بنابراین مشاوره درسی کنکور تجربی می تواند نقش حیاتی در موفقیت تحصیلی افراد داشته باشد. به خصوص زمانی که رتبه کنکور تجربی افراد چندان مساعد نباشد. در شرایطی که کوچک ترین اشتباه می تواند آینده هر فرد به خصوص آینده شغلی او را تغییر دهد و از اهدافش یاز دارد. همچنین بسیار دیده شده است که داوطلب کنکور تجربی بدون مشاوره یا بد تر از آن با دریافت مشاوره درسی کنکور تجربی اشتباه از برخی مشاوران مدعی مشاوره درسی کنکور تجربی دست به اقداماتی می زنند که نتیجه بخش نبوده و آینده خود را تباه می سازند. برای این منظور مرکز مشاره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با بهرمندی از مشاوره خبره دانشگاه تحصیل کرده در دانشگاه های برتر کشور. همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران و… تمام تلاش خود جهت ارائه مشاوره درسی کنکور تجربی حرفه به کار بسته است.

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره کنکور تجربی

همه ساله صد ها هزار نفر متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی، کنکور کاردانی، کنکور کارشناسی نا پیوسته (کنکور کاردانی به کارشناسی)، کنکور ارشد و کنکور دکتری، در رشته های مختلف دانشگاه هستند.این دانشگاه ها شامل: دانشگاه سراسری، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه غیر انتفاعی، دانشگاه فنی حرفه ای، دانشگاه علمی کاربردی می شوند. مشاوره درسی کنکور تجربی از چهار منظر برای افراد کنکوری مهم تلقی میشود: ۱- ثبت نام کنکور تجربی ۲- مشاوره تحصیلی کنکور تجربی۳- انتخاب رشته کنکور تجربی ۴- انتخاب دانشگاه کنکور تجربی.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکورِ تجربی,مشاوره درسی کنکور,مشاوره درسی تلفنی,درسی کنکور,انتخاب رشته تجربی,مشاوره درسی کنکور تجربی

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره ثبت نام کنکور تجربی

بررسی ها نشان داده است که اکثر افراد شرکت کننده در کنکور نسبت به آینده شغلی رشته ای که در آن کنکور تجربی می دهند آگاه نیستند. بخش اعظمی از داوطلبانی که موفق به تحصیل در رشته های مورد نظرشان شده اند، بعد از تحصیل جذب مشاغلی می شوند که برای آن مشاغل نیازی به تحصیل در آن رشته مورد نظر نداشتند. از این رو مشاوران تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب بر خود واجب میداند تا تمام تلاش خود را برای انتخاب درست داوطلبان به خدمت گیرد.

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره تحصیلی کنکور تجربی

شیوه درست مطالعه برای هر فرد با توجه شرایط روحی، جسمی، خانوادگی و محیطی متفاوت است. آیا تا به حال به این امر اندیشیده اید که در زمان مطالعه از چه روش یا روش هایی استفاده می کنید؟ یک روش مطالعه اصولی و صحیح می تواند بخش عظیمی از مشکلات درسی کنکور تجربی را از میان بردارد. بررسی های مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است افرادی که در زمینه تحصیل موفق بوده اند، روش درستی برای مطالعه انتخاب کرده بودند. یادگیری (learning) مسئله ای است که در تمام عمر انسان در زندگی به ویژه در دوران دانش آموزی و دانشجویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که دانش آموزان و دانشجویان همواره در معرض امتحان و آزمون می باشند و موفقیت در این آزمون ها شاید بزرگترین آرزوی این دوران از زندگیشان باشد. از این رو مشاوره درسی کنکور تجربی نقش اساسی در آینده تمامی دانش آموزان و دانشجویان اجتناب ناپذیر است. برای این منظور مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تلفنی و حضوری صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران تحصیلی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره درسی کنکور تجربی ایفا می کند.

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره انتخاب رشته تجربی

برخی از دانش آموزان و دانشجویان تصور می کنند براي داشتن انتخاب رشته ی خوب، مهم ترین چيز کارنامه کنکور تجربی و نمره کنکور تجربی و رتبه کنکور تجربی می باشد. ایشان بيش از آن که به خود، اهداف شان، آينده شان و زندگی شان بیاندشند، به نظر افراد دیگر و اهميتی که مردم برای رشته های دانشگاهی مختلف قائل هستند. توجه می کنند؛ اما موضوع اصلی برای داشتن يک انتخاب رشته تجربی درست، صحيح و موفق اين است که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند. در حقیقت موضوع اصلي انتخاب رشته تجربی، خود فرد داوطلب کنکور تجربی می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. متاسفانه به کرار دیده می شود که برخی افرادی که در رشته های دانشگاهی مختلف پذیرفته می شوند علاقه ای به رشته انتخابی خود نداشتند. و گاها علی رغم تمام تلاش شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. از این رو مشاوره انتخاب رشته تجربی نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد. برای این منظور مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تلفنی و حضور صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته تجربی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند. مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره انتخاب دانشگاه کنکور تجربی

انتخاب دانشگاه رشته های تجربی یکی از مسائلی است که در زندگی هر داوطلب کنکور تجربی نقش بسزایی دارد. متاسفانه بار ها دیده شده است که افراد بدون شناختی نسبت به دانشگاه از قبیل: اساتید دانشگاه، سطح علمی دانشگاه، فضا دانشگاه،امکانات رفاهی، امکانات آزمایشگاهی، امکانات کتابخانه ای و … اقدام به انتخاب دانشگاه نموده اند. که این امرآینده شغلی آنها را دچار مشکل کرده است. بنابراین اولیت گذاری و انتخاب دانشگاه رشته های تجربی از حساس ترین قسمت های انتخاب رشته کنکور تجربی می باشد که عدم توجه به آن می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. از این رو مشاوره انتخاب دانشگاه داوطلبان کنکور نقشی حیاتی در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیز دارد. برای این منظور مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضور صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره درسی کنکور تجربی ایفا می کند.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکورِ تجربی,مشاوره درسی کنکور,مشاوره درسی تلفنی,درسی کنکور,انتخاب رشته تجربی,مشاوره تحصیلی کنکور تجربی,مشاوره درسی کنکور تجربی

مشاوره درسی کنکور تجربی: مشاوره برنامه ریزی کنکور تجربی

داوطلب کنکور سراسری، کنکور آزاد یا هر کنکور یا آزمون دیگری بایستی در گام اول ثبت نام کنکور تجربی را انجام دهد. در مرحله بعد، چیزی که جزء لوازم قبولی در کنکور تجربی است، و باید حتماً انجام شود، این است که داوطلب کنکور برای آن برنامه ریزی کنکور تجربی کند. برنامه ریزی کنکور تجربی باید به گونه ای انجام شود که در وهله اول، داوطلب کنکور تجربی آن را متناسب با توانایی خود ببیند. و از سوی دیگر، اهداف مدنظر داوطلب کنکور سراسری را جامه عمل بپوشاند. در یکی دو دهه اخیر شاهد رقابت سنگینی در بین داوطلبان کنکور سراسری بوده ایم. و به جرأت می توان گفت که سال به سال رقابت در میان داوطلبان کنکور سراسری نزدیکتر و سخت تر می شود. گاه رقابت در میان گروه ریاضی به اوج خود می رسد و گاه شاهد اوج گیری تقاضا برای کنکور انسانی هستیم. در چند سال اخیر هم شاهد افزایش چشمگیر تقاضا برای کنکور تجربی بوده ایم. پیشنهاد می کنیم تا انتها این مقاله را دنبال کنید. تا دید جامعی نسبت به مباحث مختلف برنامه ریزی کنکور تجربی پیدا کنید. اگر کم حوصله هستید یا وقت کمی دارید پیشنهاد می کنیم به مقالات زیر در زمینه برنامه ریزی کنکور سری بزنید: برنامه ریزی کنکورِ تجربی

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره درسی کنکور تجربی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: