مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(28 رای)

مشاوره درسی کنکور - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره درسی کنکور از جمله خدمات مشاوره تحصیلی صدای رهیاب است. که به شیوه ای متفاوت از سایر مشاوره های تحصیلی موجود خدمت تمامی داوطلبان کنکور ارائه می شود. ما در مشاوه درسی کنکور صدای رهیاب بر آن هستیم تا با توجه به آزمون تیپ شخصیتی، طبیعت جسمانی و شرایط خانوادگی و اجتماعی هر داوطلب کنکور سراسری و کنکور آزاد، خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسیارائه دهیم.

اهمیت مشاوره درسی کنکور

مشاوره درسی کنکور از جمله مواردی می باشد که هر انسان موفقی در کنکور مقاطع مختلف تحصیلی همواره از آن بهره مند شده است. در حقیقت کمتر کسی بدون بهره گیری از مشاوره درسی کنکور توانسته است موفقیت های چشمگیری در کنکور مقاطع تحصیلی مختلف کسب کند. از این رو مشاوره درسی کنکور نقشی بسیار اساسی در موفقیت تحصیلی داوطلبان کنکور دارد. به خصوص زمانی که با توجه به آمار قبولی کنکور در هر سال متوجه می شویم که عدم استفاده از مشاوره درسی کنکور باعث شود که رتبه کنکور دوطلبان چندان مساعد نمی باشند.

این امر زمانی اهمیت فوق العاده خود را نشان می دهد که داوطلب کنکور در شرایطی قرار دارد که بی اهمیت ترین و ساده ترین اشتباه در برنامه ریزی درسیو سر جلسه آرمون کنکور می تواند آینده داوطلب کنکور، به خصوص آینده شغلی او، را دچار تغییر کرده، و از اهدافش باز دارد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

یک هشدار در استفاده از جلسات مشاوره درسی کنکور

این موضوع را در کنار این امر قرار دهید که بسیار دیده می شود که داوطلب کنکور سراسری بدون مشاوره درسی کنکور و برنامه ریزی درسی یا بد تر از آن با دریافت مشاوره درسی کنکور و برنامه ریزی درسی اشتباه از برخی مشاوران تحصیلی مدعی مشاوره درسی کنکور دست به اقداماتی می زنند که نتیجه بخش نبوده و آینده خود را درچار ابهام می کنند. برای این منظور مرکز مشاره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با بهرمندی از مشاوره خبره دانشگاه تحصیل کرده در دانشگاه های برتر کشور. همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران و… تمام تلاش خود جهت ارائه مشاوره درسی کنکور حرفه به کار بسته است.

مشاوره درسی کنکور

شیوه درست مطالعه برای هر داوطلب کنکور سراسری با توجه به تیپ شخصیت، شرایط روحی، جسمی، خانوادگی و محیطی متفاوت می باشد. آیا تا به حال به این امر فکر کرده اید که در هنگام مطالعه از چه شیوه یا روش هایی استفاده می‌ کنید؟ آیا اندیشیده اید که چرا یک روش مطالعه برای فردی دیگر قابل استفاده است ولی برای شما آن روش تاثیر چندانی در موفقیت شما ندارد و بالعکس؟ و اینکه چرا این اختلاف در افراد وجود دارد؟ مطالعه اصولی و درست می‌ تواند بخش بسیار بررگی از مشکلات درسی را بر طرف کند.

بررسی های مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب حاکی از آن است. داوطلبانی که در مقاطع تحصیلی مختلف موفق بوده‌ اند، روش مناسب تری را برای مطالعه انتخاب کرده بودند. که این روش ها حتی در بعضی موارد کاملا متفاوت از دیگر افراد موفق بوده است. این امر ناشی از آن است که تیپ شخصیت، شرایط روحی، جسمی، خانوادگی و محیطی هر فرد با دیگری تفاوت های آشکاری دارد.

در مشاوره درسی کنکور باید از تفاوت ها به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

این تفاوت ها نه تنها بد نیست بلکه بسیار مفید نیز هستند. زیرا که تمایز تیپ شخصیتی، شرایط روحی، جسمی، خانوادگی و محیطی افراد یکی از مهم ترین دلایل موفقیت آنها می باشد. یادگیری (learning) مسئله‌ای است که در تمام عمر انسان در زندگی به ویژه در دوران دانش آموزی و دانشجویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یادگیری در شرایط مختلف محیطی و تیپ شخصیتی از الگوریتم های متفاوتی پیروی می کند. در حقیقت شما با تیپ شخصیتی، طبیعت بدن و شرایط مختلف از طرق متفاوتی مطالب درسی را یاد می گیرید. از این رو مشاوره درسی کنکور بر پایه تیپ شخصیتی می تواند نقشی تعیین کننده در نتیجه کنکور شما و آینده شغلی شما دارد.

زیرا که دانش آموزان و دانشجویان همیشه در شرایط امتحان و آزمون قرار دارند. در میان این آزمون ها، موفقیت در کنکور سراسری و کنکور آزاد شاید بزرگ ترین آرمان این دوره از زندگی دانش آموزان و دانشجویان می باشد. از این رو مشاوره درسی کنکور نقشی بسیار اساسی در آینده دانش آموزان و دانشجویان ایفا می کند. برای این منظور مرکز مشاوره درسی کنکور تلفنی و حضوری صدای رهیاب با کمک مشاوران تحصیلی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره درسی کنکور ایفا کرده است.

ویژگی مشاوری که یک مشاوره درسی کنکور خوب را انجام می دهد

بسیاری از داوطلبان کنکور جهت برنامه ریزی کنکور به مشاوران تحصیلی رجوع می کنند. بعضی از مدارس برای مشاوره درسی کنکور، مشاوران مخصوصی دارند. ولی با این وجود بسیاری از مدارس فاقد مشاور درسی کنکور می باشند. از این رو بعضی از داوطلبان کنکور برای دربافت مشاوره درسی کنکور به مراکز مشاوره درسی کنکور مراجعه می کنند. در این بین برخی از موسسات مانند قلم چی برای داوطلبان خود از مشاوره درسی کنکور یا پشتیبان اختصاصی بهره می برند.

مشاوره درسی کنکور خوب صرفاً به پیگیری درس ها محدود نمی شود.

با این وجود نیروهایی که وظیفه پشتیبان درسی یا مشاوره درسی کنکور را در مراکز مشاوره درسی کنکور همانند قلم چی عهده دار می باشند، اکثرا فقط پیگیر وضعیت درس ها و پروسه شرکت در آزمون های آزمایشی هستند. و مشاوره درسی کنکور حرفه ای و هدفمندی و مبتنی بر متد روز دنیا را ارائه نمی کنند.

در کنار موسسات آموزشی و مراکز مشاوره درسی کنکور، مراکز 

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره درسی کنکور - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: