مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(4 رای)

درست دیدن اختلافات در زندگی مشترک

در زندگی مشترک اختلافات وجود دارد و زوج ها نیز در رابطه زناشویی  خود با این گونه کاستی ها مواجه هستند.  اغلب اوضاع بر وفق مراد دو طرف در زندگی مشترک پیش نمی رود. این کاستی ها زوج ها را به سمت انجام اقداماتی  در جهت تغییر خود یا طرف مقابل سوق می دهد.، اما برخی اوقات علی رغم همه تلاش ها، باز هم رابطه شما در زندگی مشترک به همان شکل قبلی ناراحت کننده و نا امید کننده  ادامه پیدا می کند.

به عنوان مثال: همسرتان یک فرد برون گرا و اجتماعی خستگی ناپذیر است. نصف هفته دوستان خود را برای شام دعوت می کند، ساعت ها  صرف صحبت با تلفن می کند و برای ملاقات دوستان دور دست خود بارها مرخصی می گیرد و شما از این موصوع شاکی هستید که او اصلا برای شما و خودش و رابطه تان وقتی نمی گذارد، اما بعد از چند سال تلاش برای تغییر همسرتان، هیچ چیز جز دعوا و اوقات تلخی های طولانی مدت عاید شما نشده است.

اختلافات با همسرتان را مدیریت کنید

وقتی که هیچ شانسی برای تغییر همسرتان ندارید و در عین حال علاقه زیادی به او و زندگی مشترکتان دارید باید که او را به همان صورتی که هست بپذیرید. اجازه دهید همسرتان همان گونه ای که هست باشد. به جای این که سعی کنید او را تغییر دهید، بر خودتان تمرکز کنید. منظور از این حالت این نیست که با بی تفاوتی او را به حال خود رها کنید و یا تسلیم خواسته های او شوید. فقط او را به همان شکلی که هست بپذیرید. پذیرش فرایند فعالی است که   می تواند زندگی سراسر رنج را به یک زندگی معنا دار تبدیل کند.و همواره از خداوند مهربان که همواره شاهد شما ئر زندگی مشترکتان است کمک بخواهید.

دعایی که همواره با خود زمزمه کنید

مشاوره روانشناسی,زندگی مشترک,مهارت های زندگی,بیماری روانی,زندگی سالم,لذت از زندگی,روانشناسی,مرکز روانشناسی رهیاب,مرکز مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره حضوری,مشاوره,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانوده,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی تهران

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم.

نکته اصلی پذیرش و تعهد در این است که یاد بگیریم امور ناراحت کننده را به طور مستقیم احساس کنیم. در عین حال اعمالی را انجام دهیم که واقعا مفید و در راستای ارزش های زندگیمان هستند.

موقعی که سعی دارید ناراحتی موجود را از طریق راه کار هایی چون تلاش برای تغییر همسر و یا سعی در عصبانی نبودن کنترل کنید. یا این که از ناراحتی موجود اجتناب کنید. کنترل زندگی زناشویی از دست شما خارج می شود. زیرا به جای این که در جهت اهدافی که می توانید به آن ها دست یابید تلاش کنید، وقت و انرژی خود را صرف اجتناب  از آن موقعیت ها می کنید.

پذیرش و تعهد فرایندی گام به گام برای زندگی زناشویی آرام است. پذیرش و تعهد یعنی  پذیرش آن چه نمی توانید تغییر دهید و ترغیب به تغییر آن چه می توانید تغییر دهید. پذیرش و تعهد به شما می آموزد؛ افکار و احساساهای خود را بپذیرد(بدون توجه به دردناک بودن آن ها)، جهت گیری های جدید و باارزشی برای زندگی خود انتخاب کنید و فعالیت های مورد نیاز را انجام دهید.


جهت استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

هموطنان عزیز می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرند. جهت تماس با مرکز مشاوره آلزایمر تلفنی صدای رهیاب تنها به یک خط ثابت تلفن نیاز دارید. برای تماس با ما تنها کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ را بدون پیش شماره  و تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره آلزایمر تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست  برای مشاوره آلزایمر می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره اختلالات رفتاری تلفنی,مشاوره اختلالات رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری,مشاوره اختلال رفتاری تلفنی,اختلال رفتاری,اختلالات رفتاری,اختلال رفتار پرخاشگرانه,اختلال رفتار غیرپرخاشگرانه,اختلال رفتاری تقلّب,اختلال رفتاری دزدی,اختلال نقض جدّی قوانین,پرخاشگری,تقلب,روش های درمان اختلالات رفتاری,درمان روانشناسی,اختلالات رفتاری چیست,اختلال در رفتار,اختلال رفتاری چیست  تلفن مرکز مشاوره آلزایمر تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

اختلال شخصیت,اختلالات شخصیت,اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیتی,مشاوره اختلالات شخصیت تلفنی,اختلال شخصیت پارانوئید,اختلال پانوئید,اختلال شخصیتی پارانوئید,پارانوئا,پارانوئید  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره روانشناسی - مدیریت اختلافات زندگی مشترک» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال از بسته تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی