مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
مشاوره روان تحلیلی تلفنی - خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روان تحلیلی تلفنی - خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(34 رای)

مشاوره روان تحلیلی تلفنی از جمله خدماتی است که در مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب ارائه می شود. در این مقاله قصد داریم مشاوره روان تحلیلی را به شما عزیزان معرفی نماییم. و در انتها نیز خدمات مرتبط با مشاوره روان تحلیلی تلفنی را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

قبل از آنکه بخواهیم وارد بحث مشاوره روان تحلیلی و روانکاوی شویم ابتدا باید ببینیم چه می شود که ما دچار اختلالات روانی می شویم؟ و اینکه در چه نوع اختلالاتی می توان از یک روان تحلیلگر یا روانکاو استفاده کرد؟

اختلالات روانی از دیدگاه روانشناسان، سوال از ریشه ها

  • ما که و چه هستیم؟ از دیدگاه فروید و لکان ما آنجای هستیم که نیستیم. و آنجای هستیم که فکر نمی‌کنیم. به عبارت دیگر، آن چیزی هستیم که در پی نفی آن هستیم. پس چه دشوار است یافتن خود.
  • زیستن توهمی: بشر با خودشیفتگی و خود مرکز بینی متولد می‌شود. ولی طولی نمی‌کشد که سیلی محکمی از دنیای اطراف خود می‌خورد. سدی که باعث می‌شود خود را فراموش و سرکوب کند. و چیزی بشود که دیگری می‌خواهد. آری انسان چیزی می‌شود که خود او نیست. بلکه نمایش چیزی است که در دیده دیگری خوش آید. افسوس که بشر ممکن است هیچگاه از این خواب و توهم بیدار نشود تا بداند که نمی‌داند.
  • خود سرزنشی ناخوداگاه: اگر رفتار، حرف یا ویژگی را به شما نسبت می‌دهند که خیلی برایتان سنگین و اذیت کننده است، عامل آن را سرزنش و نکوهش نکنید. چرا که بخشی از وجودتان که منکرش هستید بصورت زیر استانه ای و ناخوداگاه معتقد به آن است.
  • دنیای برون از ما، انعکاسی از درون ماست: پاسخ ما به دنیای بیرون در واقع پاسخ به درون است. به عبارت دیگر جنگ یا صلح ما با خود ماست نه با دیگری. دنیای بیرون نمادی از درون ماست. که ممکن است هیچ گاه به آن آگاه نشویم. برای مثال حسادت ی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره روان تحلیلی تلفنی - خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: