مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(30 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه‌های مشاوره زناشویی تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت مشاوره زناشویی در سال های اولیه ازدواج

خانواده، یک نظام انسانی پویاست. که با گذر زمان رشد می یابد. خانواده در هر دوره با نیازها و چالش های متفاوتی رو به رو می شود. یک خانواده در ابتدا با آشنایی و ازدواج یک زن و مرد آغاز می شود. زندگی مشترک در سال های اولیه نیازهای خاص و ویژه ای دارد. زندگی محدود می شود به زندگی یک زوج که قرار است با یکدیگر بنای خانواده را بسازند. معمولا اگر سالهای اولیه زندگی مشترک به خوبی سپری شود، یک ازدواج تداوم می یابد. و خانواده می تواند با تضمین خوبی تا سال های سال به صورت یک بنای مستحکم درآید.

مشکلی که معمولاً در بین زنان و مردان جوان وجود دارد این است که آنها نمی توانند درک مناسبی از وضعیت جدیدی که در آن قرار گرفته اند داشته باشند. خیلی وقت ها ممکن است دلیل وجود مشکلی در زندگی مشترک را مشکلات اقتصادی یا کم توجهی همسر بدانند. اما تجربه مشاوران خانواده در جلسات مشاوره زناشویی نشان می دهد که مشکل خیلی از زوج ها نداشتن روابط زناشویی و روابط جنسی مناسب است.

/// شماره های تماس ///

روابط جنسی صرفاً ارضا کننده میل جنسی زن و شوهر نیست. یک رابطه جنسی مطلوب، علاوه بر اینکه برآورده کننده نیازهای جنسی زن و شوهر است، ارتباط عاشقانه، برقراری روابط کلامی مناسب و حتی عشق ورزیدن را شامل می شود. برای فهم درست روابط زناشویی زوجین باید آموزش ببینند. یا اینکه از مشاوره مراکز مشاوره زناشویی بهره مند شوند.

چرا مشاوره زناشویی باید مورد توجه زوجین قرار بگیرد؟

زوجین باید توجه داشتن باشند که هر یک مزاج و طبع خاص خود را دارند. اگر مزاج زوجین نزدیک به هم باشد، معمولاً مشکل زیادی در روابط زناشویی به وجود نمی آید. اما اگر مزاج زوجین با هم تطابق نداشته باشد، آن ها نیاز به مشاوره زناشویی و تعیین مزاج دارند. با مشخص شدن مزاج، بایستی نوع و عادات غذایی زوجین متناسب با مزاجشان تعیین گردد. علاوه بر غذا، نوع رفتارها و عادات زوجین نیز تاثیر زیادی در کیفیت روابط زناشویی دارد. که فرد با حضور در مراکز مشاوره زناشویی می تواند، از طریق مشاوره با افراد متخصص، بسیاری از رفتارها و عادات جنسی و زناشویی خود را بر طرف سازد.

چرا مشاوره زناشویی تلفنی را توصیه می کنیم؟

معمولا روابط زناشویی و حتی ابراز عشق و محبت، نوع صحبت ها و رفتارهای زن و شوهر، مواردی هستند که توجه درستی به آن ها نمی شود. علاوه بر این هزینه حضور در جلسات مشاوره زناشویی یا حتی کارگاه های مشاوره زناشویی به اندازه ای است که خیلی از افراد توان شرکت در آن ها را ندارند.

در کنار این ها عدم آگاه زوجین نسبت به مشکلات زناشویی و همچنین حیا و حجب خانواده های ایرانی باعث می شود تا خیلی وقت ها از حضور در جلسات مشاوره زناشویی حضوری اجتناب کنند. برخی نیز ممکن است نداشتن وقت و درگیری های کاری را بهانه ای برای عدم استفاده از جلسات مشاوره زناشویی عنوان کنند. اما لازم نیست نگران باشید.

مشاوره زناشویی تلفنی

مشاوره زناشویی برای همه این افراد هم ممکن و هم در دسترس شده است. شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره زناشویی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب سوالات خود را در زمینه های مختلف زناشویی به راحتی مطرح کنید. و بدون خجالت و تعارف، به صورت کاملاً مستقیم و جدی مشکلات خود را در زمینه روابط زناشویی با مشاوران مرکز مشاوره زناشویی تلفنی در میان بگذارید. مزیت دیگر مشاوره زناشویی تلفنی نسبت به مشاوره زناشویی حضوری این است که شما در هر زمان از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید، سوالات، مشکلات و دغدغه های خود را با مرکز مشاوره زناشویی تلفنی در میان بگذارید. و از راهکارها و مشاوره های مشاوران صدای رهیاب استفاده نمایید.

مزیت مرکز مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره زناشویی تلفنی

مرکز مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره زناشویی استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از کادر مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. که در حوزه مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی، متخصص هستند. و شما می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره زناشویی مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه را در حدی نگه دارد که هم وطنان عزیز بتوانند، با دغدغه کمتری مشکلات خانوادگی و زناشویی خود را مرتفع سازند. از این رو مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زوج های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره تلفنی زناشویی، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و در حدود دو سوم سایر مراکز مشاوره تلفنی است.

برای استفاده از خدمات مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب شما می توانید در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل اقدام کنید. برای تماس با مرکز مشاوره کودک تلفنی صدای رهیاب کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. برای تماس هم کافی است شما شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره کودک تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره زناشویی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

خدمات مشاوره زناشویی تلفنی صدای رهیاب

 • مشاوره تلفنی زناشویی با موضوع مشاوره روابط زناشویی و مشکلات جنسی
 • مشاوره تلفنی زناشویی با موضوع مشاوره زناشویی و ازدواج
 • مشاوره تلفنی زناشویی با موضوع مشاوره زناشویی و طلاق
 • مشاوره تلفنی زناشویی با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی زنان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی مردان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی مردان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی زنان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره ارگاسم در زنان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع خیانت همسر و مقابله با آن
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره تغذیه و ارتباط آن با روابط زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره تنبلی جنسی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره روابط زناشویی در شب ازدواج
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در مردان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در زنان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره رفع مشکل زودانزالی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره معاشقه در روابط زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره روابط زناشویی بعد از اولین زایمان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مشاوره بیماری های جنسی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع مصرف دارو و تاثیر آن بر میل جنسی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع چاقی و تاثیر آن در روابط زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع لاغری و تاثیر آن بر روابط زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع روش های جلوگیری از باردار شدن
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع روش های احتمال بارداری و تقویت قوای جنسی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع ترس در روابط زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع اختلال نعوظ در مردان
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع راهکارهای افزایش عشق و علاقه به همسر
 • مشاوره زناشویی تلفنی با موضوع داشتن یک زندگی مشترک پایدار و مستحکم

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره زناشویی تلفنی - خدمات مشاوره تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: