مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(25 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا بتواند در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت توجه به مشاوره زنان

زنان به خاطر پیچیدگی های فیزیکی و روحی و روانی، و همچنین روحیات حساس، ویژگی های بسیار متفاوتی نسبت به مردان دارند. مطالعات روانشناسی و پزشکی نشان می دهد ویژگی های فیزیولوژیکی بسیار متفاوت و متغیر زن ها باعث می شود تا ایشان نسبت به مردان بیشتر در معرض اختلالات روانی مثل افسردگی، استرس و... شوند.

این موضوع حتی در زمان های خاص تری مثل قاعدگی، عادات ماهانه و دوران بارداری تشدید هم می شود. به همین خاطر بایستی به زنان نگاه ویژه تری شود. و اتفاقا همین موضوعات باعث می شود تا مراجعه زنان به مراکز مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده بسیار بیشتر باشد. علاوه بر این زنان در مقایسه با مردان بیشتر درگیر مشکلات و مسائل داخل خانواده مثل تربیت نوزاد، تربیت کودک، نوجوان و جوان و نیازهای خاص هر دوره سنی هستند. بنابراین می توان گفت که در خانواده های ایرانی زنان مسئولیت خطیر مدیریت و کنترل خانواده را برعهده دارند. و بدیهی است که حساسیت زنان نسبت به مسائل خانواده و همچنین مراجعه به مشاوره خانواده و مشاوره زنان بیشتر باشد.

/// شماره های تماس ///

تاثیر مشاوره زنان در مدیریت و بهبود کیفیت زندگی خانواده

یکی از راه های اصلی در بالابردن آگاهی زنان در خصوص مسائل مختلف خانواده، استفاده از مشاوره زنان و کارگاه های زنان و خانواده است. مشاوره زنان به ایشان کمک می کند تا بتوانند در هر دوره از زندگی، با چالش ها و مشکلات پیش رو آشنا شوند. و در جهت بهبود وضعیت عمل کنند. استفاده از خدمات مشاوره زنان باعث می شود تا زنان در روابط زناشویی، روابط جنسی، دوران بارداری، مسائل خاص زنان مثل دوران پریود و بیماری های خاص زنان شناخت کافی پیدا کنند. و بتوانند با افزایش شناخت خود نسبت به خانواده، در وهله اول از به وجود آمدن مشکلاتی مثل افسردگی، خیانت و طلاق جلوگیری کنند. و در گام بعد جهت مستحکم کردن روابط خانواده گام بردارند.

مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

ابعاد مختلف مشاوره زنان و خانواده

همان طور که گفته شد نقش محوری زنان در خانواده باعث می شود تا مشاوره زنان نیز جدی تر گرفته شود. در حال حاضر اغلب مراجعین به مراکز مشاوره خانواده و مشاوره زنان نیز زنان هستند. اما آن طور که باید به مشاوره زنان توجه نمی شود. مشاوره زنان ابعاد مختلفی دارد. که بررسی و ذکر تمامی آنها در این مقاله امکان پذیر نیست. اما در یک دسته بندی کلی می توانیم ابعاد مختلف مشاوره زنان را چنین برشمرد:

  • مشاوره زنان، بارداری و ناباروری
  • مشاوره زنان و تناسب اندام
  • مشاوره زنان و بیماری های خاص زنان
  • مشاوره زنان و خانواده (مادران و نوزادی تا جوانی فرزندان)
  • مشاوره زنان و مسائل جنسی
  • مشاوره زنان و افسردگی
  • مشاوره زنان و مسائل روحی و روانشناسی

مشاوره زنان، بارداری و ناباروری

مشاوره زنان و بارداری و ناباروری شامل موضوعاتی چون دروان باروری و شرایط روانشناسی آن. دوران پس از بارداری. سقط جنین و علائم مربوط به آن و به خصوص شرایط روحی و جسمی پس از سقط جنین که بیشتر با افسردگی و فشارهای روانی همراه است. مشکلات ناباروری و درمان روحی و روانی منتج از آن. مشاوره قبل از بارداری و پیشگیری از بارداری. و مراقبت های پس از زایمان می شود.

مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

مشاوره زنان و تناسب اندام

مشاوره زنان و تناسب اندام شامل مواردی چون چاقی مفرط، لاغری، عارضه های روحی و روانی مرتبط با آنها می شود. معمولا تناسب اندام برای زنان از اهمیت بالایی برخوردار است. چاقی یا لاغری بیش از اندازه معمولاً تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس یا نقش اجتماعی دارد.

این موضوع هرچند تا حدودی صحت دارد. اما تجربه مشاوران زنان نشان می دهد که این موضوعات بایستی از طریق تغذیه، رژیم غذایی، کاهش وزن بدن و صورت بهبود پیدا کنند. البته نوع دیگری از تناسب اندام هم هست که پس از بارداری و وضع حمل پیش می آید. زنان پس از تولد نوزاد خود، با تغییرات زیادی در فیزیک خود روبه رو می شوند. که به مرور و با گذشت زمان درمان می شود. مشاوره زنان کمک می کند تا این تناسب اندام سریع تر و به صورت علمی بازگردانده شود. و زنان دچار عوارض ناشی از مصرف برخی از قرص ها و یا استفاده از روش های نامطلوب نشوند.

مشاوره زنان و بیماری های خاص زنان

زنان به خاطر فیزیک و فیزیولوژیک پیچیده، بیماری های خاص خود را دارند. که بایستی از طریق مشاوره زنان، مراجعه به پزشک یا مطالعه نسبت به آنها شناخت پیدا کنند. برخی از این بیماری ها در دوران بارداری، پیش از ازدواج، به هنگام نزدیکی جنسی و پس از بارداری پیش می آیند. مشاوره زنان کمک می کند تا زنان نسبت به این بیماری ها آگاهی پیدا کنند. و بتوانند از بروز بیماری جلوگیری کرده. یا حداقل پیش از جدی شدن بیماری، از آن مطلع شوند. بیماری هایی مثل سرطان رحم، سرطان سینه، عفونت دستگاه تناسلی زنان، بیماری های واژن، کیست تخمدان، درد پریود، تاخیر در عادات ماهانه، یائسگی و یائسگی زودرس از جمله بیماری هایی است که میتوان از طریق مشاوره زنان و مشاوره جنسی از بروزشان پیشگیری کرد.

/// شماره های تماس ///

مشاوره زنان و خانواده (مادران و نوزادی تا جوانی فرزندان)

در خانواده های ایرانی زنان نقش محوری در تربیت و آموزش کودک دارند. شناخت ویژگی های هر دوره سنی فرزندان کمک می کند تا زنان و مادران بتوانند در تربیت فرزندان نقش موثرتری داشته باشند. مشاوره زنان و خانواده می تواند این شناخت را ایجاد کند.

استفاده از تجربه مشاوران زنان و خانواده می تواند زنان را در مواجهه با شرایط خاص مثل داشتن کودک معلول یا استثنایی، کودک بیش فعال و مواردی از این قبیل کمک کند. مشاوره زنان و خانواده شامل مواردی مثل مشاوره نوزاد، مشاوره کودک، مشاوره نوجوان، مشاوره جوان، مشاوره تحصیلی و... می شود. با استفاده از خدمات مشاوره زنان و خانواده شما می توانید نسبت به ابعاد مختلف زندگی آشنایی پیدا کرده و متناسب با آن بهترین رفتار و عملکرد را داشته باشید.

مشاوره زنان و مسائل جنسی

مشاوره زنان و مسائل جنسی زنان در برقراری یک رابطه بهتر با همسر کمک می کند. داشتن رابطه زناشویی مناسب علاوه بر ارضاء نیازهای جنسی به زوج ها کمک می کند تا رابطه عاطفی مستحکم تری برقرار کنند. و از بروز اتفاقات ناگواری مثل طلاق و خیانت جلوگیری کند. علاوه براین زنان مسائل جنسی خاصی مثل سردمزاجی، زودانزالی یا دیرانزالی و... دارند که بایستی از طریق مشاوره جنسی و مشاوره زنان برطرف گردد. در برخی از مراکز مشاوره جنسی معمولاً برای درمان این گونه مسائل قرص پیشنهاد می شود. اما بهترین و مطمئن ترین راه درمان از طریق تغذیه است.

مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

مشاوره زنان و افسردگی

زنان به خاطر فیزیک و شرایط روحی خاصشان بیشتر دچار افسردگی می شوند. مطالعات روانشناسی نشان می دهد که زنان غالبا سردمزاج هستند. و همین سردمزاجی باعث می شود تا ایشان بیشتر از مردان دچار افسردگی شوند. از این رو مشاوره افسردگی کمک می کند تا زنان بتوانند مشکلاتی چون افسردگی را از طریق تغذیه یا مشاوره روانشناسی و روان درمانی درمان کنند.

مشاوره زنان و مسائل روحی و روانشناسی

زنان نسبت به مردان روح لطیف تری دارند. همین موضوع باعث می شود که زودتر از مردان دچار آسیب هایی چون استرس ، افسردگی ، وسواس و... شوند. به هنگام بروز اتفاقات ناگواری چون از دست دادن عزیز یا طلاق و... زنان بیشترین آسیب را می بینند. به همین خاطر زنان به مشاوره زنان و مشاوره روانشناسی نیاز بیشتری پیدا می کنند. از این رو مشاوران روانشناس پیشنهاد می کنند، که زنان به صورت مستمر به مراکز مشاوره زنان و روانشناسی مراجعه کنند. تا از سلامت روحی و روانشناسی خود مطمئن شوند.

مشکلات مشاوره حضوری زنان

همان طور که ذکر شد، مراجعه به مراکز مشاوره زنان برای اکثر زنان امری است ضروری. با این حال مراجعه به مراکز مشاوره زنان غالباً وقت گیر و هزینه بر است. از این رو شاهدیم که خیلی ها ترجیح میدهند از طریق مشاوره گرفتن از اقوام و آشنایان مشکلات خود را حل کنند. هر چند که این نوع مشاوره و راهنمایی گرفتن معمولا نتیجه می دهد. اما خیلی وقت ها مشکلات خانواده و زوج ها را بیشتر می کند.

دخالت های نابجای برخی از آشنایان، موضوع را بحرانی تر می کند. در بسیاری از شهرها و روستاها نیز امکان دسترسی به مراکز مشاوره زنان وجود ندارد. و در شهرهای بزرگ ها هم مراجعه به این مراکز معمولاً پر هزینه و وقت گیر است. و همین موضوع باعث می شود که افراد کمتر به مراکز مشاوره زنان و خانواده مراجعه کنند. البته عدم شناخت نسبت به مشاوران مجرب این موضوع را پیچیده تر هم می کند.

با روی کار آمدن مراکز مشاوره زنان تلفنی مشکل دسترسی به مشاوره زنان حل شده است.

ما به شما این نوید را می دهیم که این مشکل مراکز مشاوره زنان حضوری حل شده است. در سال های اخیر مراکز مشاوره زنان تلفنی زیادی راه اندازی شده است. و شما می توانید با استفاده از مشاوره زنان تلفنی ، با کمتری مشکل، مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. مراکز مشاوره زنان تلفنی نیز همچون مراکز مشاوره زنان حضوری، دارای مجوزهای لازم هستند. و زیر نظر نظام روانشناسی فعالیت می کنند. از این رو این اطمینان داده می شود که استفاده از مراکز مشاوره زنان تلفنی دارای مجوز، هیچ تفاوتی با مراکز مشاوره زنان حضوری ندارند.

/// شماره های تماس ///

چرا مشاوره زنان تلفنی را توصیه می کنیم؟

با استفاده از مشاوره زنان تلفنی، در منزل و در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران زنان و خانواده در دسترس هستند. و شما می توانید از مشاوره آنها در زمینه های مختلف زنان و خانواده استفاده کنید. مشاوره زنان تلفنی به شما امکان می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز، مشاوره ها و راهنمایی های لازم را از متخصصان مشاوره زنان دریافت کنید. ضمن اینکه مشاوره زنان تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد.

در مشاوره زنان تلفنی شما می توانید بدون سانسور، مشکلات خود را مطرح کنید. و با در میان گذاشتن مشکلات خود، مشاوره های لازم را در زمینه زنان و خانواده دریافت نمایید. علاوه بر این از طریق مشاوره زنان تلفنی شما می توانید هزینه های مشاوره را نیز کاهش دهید. در مشاوره زنان تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر، همان مشاوره ای را دریافت نمایید که در مشاوره زنان حضوری دریافت می کنید. اگ شما از جمله افرادی هستید که در شهر یا روتسای شما مرکز تخصصی مشاوره زنان وجود ندارد، می توانید از مشاوره زنان تلفنی استفاده نمایید. شما می توانید از هر نقطه کشور، با مرکز مشاوره زنان تلفنی تماس بگیرید. و از طریق خدمات مشاوره زنان تلفنی، پاسخ ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مشاوره زنان تلفنی، یک راه آسان و سریع برای پیشگیری و حل مشکلات زناشویی و زندگی مشترک

با روی کار آمدن فناوری های جدید اینترنتی و الکترونیکی، عصر حاضر را عصر اینترنت و خدمات الکترونیکی نامیده اند. زندگی راحت تر و امکانات در دسترس تر شده اند. و بالطبع خدمات مشاوره هم باید همگام با این نوع زندگی حرکت کند. خدمات نوینی مثل مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدماتی هستند که در چند سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز کرده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از این خدمات موجب شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره زنان تلفنی - با استقبال خوب زنان و خانواده های ایرانی رو به رو شود. مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره زنان تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره زنان تلفنی استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره زنان تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از کادر مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند.

شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره زنان تلفنی مشورت بگیرید. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه را به گونه ای تعیین کند که هم وطنان عزیز بتوانند، با دغدغه مالی کمتری مشکلات خانوادگی و زندگی مشترک خود را حل کنند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زنان و مادران عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره زنان تلفنی ، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «اهمیت توجه به مشاوره زنان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: