مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

در بیشتر افراد با عبور از سنین جوانی احساس جدیدی با نام عشق به دایره احساساتتان اضافه می شود. عشق معمولاً گام اول در ازدواج و تشکیل زندگی مشترک است. اما بیشتر از آن عشق را باید عامل تداوم بخش زندگی مشترک دانست. این نکته، چیزی است که خیلی از جوانان امروز فراموش می کنند و همین امر موجب طلاق و جدایی می شود. اما سوال اینجاست که نیاز به عشق، بروز عشق و نوع عشق برای زن و مرد یکسان است یا تفاوت دارد. در این مقاله مرکز مشاوره تلفنی ازدواج رهیاب قصد دارد موضوع عشق و تفاوت آن در زن و مرد را مقایسه نماید.

اهمیت عشق‌ورزی و محبت در زندگی مشترک

تجربه جلسات مشاوره ازدواج نشان می دهد نیاز به عشق در مرد مانند توانایی زن در ارائه عشق و محبت دارای افت و خیز است. اگر فرد اشتباهی انجام دهد و به خاطر آن دچار دستپاچگی، تاسف و شرمندگی شود، نیاز به عشق همسر افزایش می یابد. مشاوران ازدواج معتقدند در این وضعیت چنانچه مرد مورد حمایت همسرش قرار گیرد امتیاز بیشتری به او خواهد داد. و اگر از عشق و درک همسرش بهره نگیرد به همان اندازه که به آن نیاز داشته به او امتیاز منفی خواهد داد. بنابراین زمانی که مردی مرتکب اشتباه شود نباید از سمت همسرش احساس طرد شدن پیدا کند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

چرا در زندگی مشترک زن ها باید به همسرشان ابراز عشق و محبت کنند؟

اینکه مردها عموما بابت اشتباه خود عذر خواهی نمی کنند چند دلیل دارد. مشاوره با زوج ها نشان می دهد، ترس از عدم بخشش و دردناکی شکست از همسر باعث می شود که انها به خاطر اشتباهات خود عذر خواهی نکنند. در این وضعیت مردها به جای آنکه به همسر خود عشق بورزند از ناراحتی همسرش عصبانی هم می شوند و به او امتیاز منفی می دهند.

در زندگی مشترک برای عشق‌ورزیدن به همسرتان چه موقع و چه گونه باید عمل کنید؟

یکی از راههایی که زن ها می توانند نظر همسرشان را جلب کنند این است که در زمان احساس بی اعتنایی و ناراحتی همسرشان از آن ها حمایت کنند. تجربه مشاوران ازدواج و زندگی مشترک نشان می دهد نوع برخورد زن با همسرش هنگامی که در شرایط روحی مناسبی قرار ندارد بسیار مهم است. اگر زن در این شرایط به گونه ای با همسرش رفتار نماید که گویا رفتار بد و نامطلوب شوهرش موقتی است و مانند تندبادی گذرا می باشد باعث می شود مرد توجه بیشتری به همسرش بکند و با او با محبت و عشق برخورد کند.

نویسنده: النا باقرزاده ⇐ روانشناس و مشاور ازدواج مرکز مشاوره رهیاب

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران ازدواج و زندگی مشترک ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران,زیگموند فروید,روش درمان روانشناسی,درمان روانشناسی,روانکاوی,  برای مشاوره ازدواج و زندگی مشترک می توانید تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره رهیاب در تماس باشید:

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مرکز مشاوره ازدواج و زندگی مشترک تلفنی رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره ازدواج و زندگی مشترک رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی رهیاب. - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی رهیاب.


خدمات مشاوره تحصیلی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره زندگی مشترک: تفاوت عشق در زن و مرد» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: