مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه‌های مشاوره زندگی مشترک تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت مشاوره زندگی مشترک در سال های اولیه ازدواج

خانواده، یک نظام انسانی پویاست. که با گذر زمان رشد می یابد. خانواده در طول حیات خود با نیازها و چالش های متفاوتی رو به رو می شود. یک خانواده در ابتدا با آشنایی و ازدواج یک زن و مرد شروع می گردد. زندگی مشترک در سال های اولیه نیازهای خاص و ویژه ای دارد. زندگی محدود می شود به زندگی یک زوج که قرار است با یکدیگر بنای خانواده را بسازند. معمولا اگر سالهای اولیه زندگی مشترک به خوبی سپری شود، یک ازدواج تداوم می یابد. و خانواده می تواند با تضمین خوبی تا سال های سال به صورت یک بنای مستحکم درآید. در این وضعیت می توان مطمئن شد که زندگی مشترک زن و مرد تا پیری ادامه پیدا کند.

با این حال باز دیده می شود که یک زن و مرد پس از سال ها زندگی مشترک، ناگاه در سنین میانسالی و 40-50 سالگی زندگیشان به هم می ریزد. هرچند این نمونه ها نادر هستند. با این حال این گونه جدایی ها قابل تامل هستند و ریشه یابی این گونه موادر می تواند، گره از بسیاری از زندگی های مشترک باز کند.

مشاوره زندگی مشترک,مشاوره تلفنی زندگی مشترک,مشاوره زندگی مشترک تلفنی,زندگی مشترک,مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی

عدم برآورده شدن نیازهای جنسی زوج های جوان یکی از مشکلات مطرح در جلسات مشاوره زندگی مشترک

مشکلی که معمولا در بین زنان و مردان جوان وجود دارد این است که آنها نمی توانند درک مناسبی از وضعیت جدیدی که در آن قرار گرفته اند داشته باشند. خیلی وقت ها ممکن است دلیل وجود مشکلی در زندگی مشترک را مشکلات اقتصادی یا کم توجهی همسر بدانند. اما تجربه مشاوران خانواده در جلسات مشاوره زندگی مشترک نشان می دهد که مشکل این زوج ها نداشتن روابط زناشویی و روابط جنسی مناسب است. روابط جنسی صرفاً ارضا کننده میل جنسی زن و مرد نیست. از دیدگاه روانشناسی یک رابطه جنسی مطلوب، علاوه بر اینکه برآورده کننده نیازهای جنسی زن و شوهر است، ارتباط عاشقانه، برقراری روابط کلامی مناسب و حتی عشق ورزیدن را شامل می شود. برای فهم درست روابط زندگی مشترک زوجین باید آموزش ببینند. یا اینکه از مشاوره مراکز مشاوره زندگی مشترک بهره مند شوند.

نبود درک متقابل از همسر یکی از آفات زندگی مشترک

زوجین باید توجه داشته باشند که هر یک از ایشان مزاج و طبع خاص خود را دارند. اگر مزاج زوجین نزدیک به هم باشد، معمولاً مشکل زیادی در روابط زناشویی یا زندگی مشترک به وجود نمی آید. اما اگر مزاج زوجین با هم تطابق نداشته باشد، آن ها نیاز به مشاوره زندگی مشترک و تعیین مزاج دارند. با مشخص شدن مزاج، بایستی نوع و عادات غذایی زوجین متناسب با مزاجشان تعیین گردد. علاوه بر غذا، نوع رفتارها و عادات زوجین نیز تاثیر زیادی در کیفیت روابط زناشویی و زندگی مشترک دارند. که فرد با حضور در مراکز مشاوره زندگی مشترک می تواند، از طریق مشاوره با افراد متخصص، بسیاری از رفتارها و عادات جنسی و زندگی مشترک خود را اصلاح کنند.

علاوه بر این معمولاً دیده می شود که زوج ها اهمیت چندانی به مشکلات و تفاوت های ریز یکدیگر ندارند. در زندگی مشترک خیلی وقت ها دیده می شود که چیزی که شاید از نظر مرد، ریز و جزئی است، از نظر زن ها مهم و اساسی جلوه می کند. این موضوع خصوصا در ابتدای زندگی مشترک و یا حتی دوران نامزدی، بیشتر خود را نشان می دهد. و اثرگذاری این موضوعات به ظاهر ریز به حدی بزرگ جلوه می کند، که باعث جدایی یا طلاق می شود. بنابراین توجه به نقاط مشترک، تفاوت ها و ایجاد یک درک صحیح نسبت به یکدیگر اهمیت زیادی در زندگی مشترک دارد. که البته بایستی خیلی از این ها از طریق مشاوره زندگی مشترک، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده و... برطرف گردد.

مشاوره زندگی مشترک,مشاوره تلفنی زندگی مشترک,مشاوره زندگی مشترک تلفنی,زندگی مشترک,مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی

چرا مشاوره زندگی مشترک تلفنی را توصیه می کنیم؟

معمولا مشاوره زندگی مشترک، روابط زناشویی و حتی ابراز عشق و محبت، نوع صحبت ها و رفتارهای زن و شوهر، مواردی هستند که به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرند. یکی از دلایل اصلی این عدم توجه، عدم آگاهی افراد نسبت به مشاوره زندگی مشترک است. علاوه بر این، حضور در جلسات مشاوره زندگی مشترک یا حتی کارگاه های مشاوره زندگی مشترک به گونه ای است که خیلی از افراد زمان کافی یا توان مالی استفاده از مشاوره حضوری را ندارند. در کنار این ها عدم آگاه زوجین نسبت به مشکلات زندگی مشترک و نیز حجب و حیای خانواده های ایرانی موجب می گردد تا اغلب اوقات، زوجین از حضور در جلسات مشاوره زندگی مشترک حضوری اجتناب کنند. برخی از زوج ها نیز ممکن است درگیری های کاری را بهانه ای برای عدم استفاده از جلسات مشاوره زندگی مشترک عنوان کنند.

نبود یک مرکز مشاوره زندگی مشترک باعث می شود تا هم وطنان در شهرهای دور و نزدیک نتوانند از این مشاوره ها استفاده کنند.

اما این مژده را به هم وطنان می دهیم که لازم نیست نگران باشید. مشاوره زندگی مشترک برای همه شما هم ممکن و هم قابل دسترس شده است. بسیاری از زوج ها در شهرهای کوچک و روستاها، معمولاً به مراکز مشاوره زندگی مشترک دسترسی ندارند. و نبود این نوع مراکز مشاوره باعث می شود تا خدمات مشاوره خانواده برای این عزیزان ارائه نشود. بدین ترتیب بسیاری از مشکلات زناشویی و زندگی مشترک این زوج ها، به صورت حل نشده باقی می ماند. بعلاوه در شهرهای بزرگ هم خیلی از زوج های آگاهی یا شناخت کافی نسبت به مراکز مشاوره ندازند. و مشکل عدم دسترسی به مراکز مشاوره زندگی مشترک برای شهرهای بزرگ هم حل نشده باقی مانده است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره زندگی مشترک تلفنی، یک راه آسان و سریع برای حل مشکلات زناشویی و زندگی مشترک

با روزآمد شدن تکنولوژی ها، عصر حاضر را عصر اینترنت و خدمات الکترونیکی نامیده اند. جهان به سمت الکترونیکی شدن پیش می رود. و بالطبع خدمات مشاوره هم بایستی در راستای این نوع زندگی پیش برود. خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات نوینی هستند که در یکی دو سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز کرده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از این خدمات باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره تلفنی زندگی مشترک - نیز با استقبال خوبی مواجه شود.

شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره زندگی مشترک مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب سوالات خود را در زمینه های مختلف زندگی مشترک به راحتی مطرح کنید. و بدون خجالت و تعارف، به صورت کاملاً مستقیم و بی پرده مشکلاتتان را در زمینه روابط زناشویی با مشاوران مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی در میان بگذارید. مزیت دیگر مشاوره زندگی مشترک تلفنی در مقایسه با مشاوره زندگی مشترک حضوری این است که شما در هر زمان از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید، سوالات، مسائل و دغدغه هایتان را با مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی در میان بگذارید. و از راهکارها، راهنمایی ها و توصیه های مشاوران صدای رهیاب استفاده کنید.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره زندگی مشترک استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از کادر مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. که در حوزه مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره زندگی مشترک، تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره زندگی مشترک مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه را به گونه ای تعیین کند که هم وطنان عزیز بتوانند، با دغدغه مالی کمتری مشکلات خانوادگی و زندگی مشترک خود را حل کنند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زوج های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره تلفنی زندگی مشترک، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و در حدود 60 درصد سایر مراکز مشاوره تلفنی است.

برای استفاده از خدمات مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب شما می توانید در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل اقدام کنید. برای تماس با مرکز مشاوره کودک تلفنی صدای رهیاب کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. برای تماس هم کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره زندگی مشترک مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب - بخش اول

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره روابط زندگی مشترک و مشکلات جنسی

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره زندگی مشترک و ازدواج

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره زندگی مشترک و طلاق

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی زنان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی مردان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی مردان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی زنان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره ارگاسم در زنان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع خیانت همسر و مقابله با آن

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره تغذیه و ارتباط آن با روابط زندگی مشترک

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره تنبلی جنسی

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره روابط زندگی مشترک در شب ازدواج

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در مردان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در زنان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره رفع مشکل زودانزالی

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره روابط زندگی مشترک بعد از اولین زایمان

مشاوره تلفنی زندگی مشترک با موضوع مشاوره بیماری های جنسی

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع مصرف دارو و تاثیر آن بر میل جنسی

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع چاقی و تاثیر آن در روابط زندگی مشترک

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع لاغری و تاثیر آن بر روابط زندگی مشترک

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع روش های جلوگیری از باردار شدن

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع روش های احتمال بارداری و تقویت قوای جنسی

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع ترس در روابط زندگی مشترک

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع اختلال نعوذ در مردان

خدمات مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب - بخش دوم

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع راهکارهای افزایش عشق و علاقه به همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع مشاوره معاشقه در روابط زناشویی

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع داشتن یک زندگی مشترک پایدار و مستحکم

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع مشکلات عاطفی با همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع ناتوانی در ابراز عشق به همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع بدبینی به همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع جلب توجه همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع افزایش عشق به همسر

مشاوره زندگی مشترک تلفنی با موضوع نقش شبکه های اجتماعی در تضعیف روابط مشترک

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مرکز مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران زناشویی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران زندگی مشترک ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا 10 شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف زندگی مشترک و روابط زناشویی استفاده کنید.


مشاوره زندگی مشترک,مشاوره تلفنی زندگی مشترک,مشاوره زندگی مشترک تلفنی,زندگی مشترک,مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  برای مشاوره زندگی مشترک تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  تلفن مرکز مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره زندگی مشترک تلفنی - خدمات مشاوره تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: