مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
مشاوره طلاق تلفنی - خدمات مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره طلاق تلفنی - خدمات مشاوره تلفنی خانواده

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

مشاوره طلاق تلفنی از جمله خدماتی است که مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب ارائه می دهد. در کنار مشاوره طلاق تلفنی، مرکز مشاوره صدای رهیاب در زمینه های مشاوره زندگی مشترک تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … نیز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هم وطنان عزیز است. تا بتواند در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

چه می شود که یک ازدواج عاشقانه به طلاق ختم می شود؟

موضوع طلاق همیشه مسئله ای جنجال برانگیز و البته ناخوشایند است. اما همیشه در موقع طلاق گرفتن یک سوال مطرح می شود: اینکه چه اتفاقی می افتد دو زوجی که در ابتدای ازدواج، عاشقانه همدگیر را دوست داشتند، این گونه از هم متنفر می شوند که نهایتا تصمیم به طلاق می گیرند. بخشی از موضوع برمی گردد به عدم تناسب (اجتماعی فرهنگی، اعتقادی، اقتصادی) دو زوج در هنگام ازدواج. و البته شرایط پس از ازدواج را هم باید در نظر گرفت.

در این میان همیشه زوج ها، علت ایجاد مشکل و نهایتاً طلاق را بر گردن همسرشان می اندازند. و خود را تبرئه می کنند. تجربه جلسات مشاوره طلاق نشان می دهد که در امر طلاق هر دو طرف به یک اندازه مقصر هستند. هر اندازه رفتار یکی از زوجین، آنها را به سمت طلاق سوق داده، همان اندازه هم طرف دیگر تلاشی برای حل مشکل نکرده. همین موضوع باعث شده تا اختلافات کوچک و بزرگ موجب طلاق شود.

مشاوره طلاق,عوامل طلاق,مشاوره تلفنی طلاق,مشاوره طلاق تلفنی,طلاق تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,تاثیر طلاق بر فرزندان,مشاوره تلفنی تهران

چرا باید طلاق را جدی بگیریم؟

متاسفانه آمار طلاق در کشور ما، وضعیت چندان خوبی را نشان نمی دهند. آمارهای مراجع رسمی مخصوصا در شهرهای بزرگ مثل تهران وضعیت اسف باری را نشان می دهند. در شهرهایی مثل تهران، آمار طلاق 50 درصد است. یعنی از هر دو زوج یکی طلاق می گیرند. آمار طلاق در شهرهای دیگری مثل شیراز و اصفهان هم به حدود 30 درصد می رسد. پس اگر بحث از طلاق می شود، هشدارها را جدی بگیرید.

اکثر زوج هایی که طلاق گرفته اند هم فکر نمی کرده اند که قرار است روزی طلاق بگیرند. حتی آمار بازدید سایت ها و مراجع غیر رسمی هم نشانگر اوج گیری بی سابقه طلاق در چند سال اخیر هستند. مشاوره گرفتن از افراد ذیصلاح می تواند تا حدود زیادی از به وجود آمدن طلاق جلوگیری کند. اما نکته ای که باید خانواده ها به آن توجه کنند این است که اکثر طلاق ها در سال های اولیه زندگی مشترک و به خصوص سه سال اول پس از ازدواج اتفاق می افتد. پس اهمیت مشاوره طلاق برای این سال ها بیشتر از هر زمان دیگری است.

اهمیت توجه به مشاوره طلاق و تلاش برای پیشگیری از طلاق

جلسات مشاوره طلاق نشان می دهد که خیلی از طلاق ها از مشکلات کوچک و پیش پا افتاده به وجود می آیند. یک خانواده در ابتدا با آشنایی و ازدواج یک زن و مرد شروع می گردد. زندگی مشترک در سال های اولیه نیازهای خاص و ویژه ای دارد. محیط زندگی افراد عوض می شود. و زوج ها با ابعاد جدیدی از شخصیت همسرشان رو به رو می شوند. همین موضوع باعث می شود که زوج ها فکر کنند، همسرشان پیش از ازدواج نقش بازی می کرده اند. و حالا بعد از ازدواج خود واقعیشان را نشان می دهند.هر چند که ممکن است، در برخی از موارد نادر این موضوع صحت داشته باشد. اما اکثراً این طور نیست.

/// شماره های تماس ///

بسیاری از زوج هایی که نهایتاً حاضر به جدایی و طلاق می شوند، نتوانسته اند این موقعیت ها را کنترل کنند. شما پیش از ازدواج باید تصمیم بگیرید که برای چه چیزی ازدواج کرده اید. و تا چه حد حاضرید پای همسرتان بمانید. چرا که با شروع زندگی مشترک خیلی از شرایط تغییر می کنند. ممکن است با مشکلات مالی مواجه شوید. شرایط غیر منتظره ای مثل ناباروری یکی از زوجین پیش کشیده شود. یا موارد بسیار دیگری که هر یک می تواند در صورت سوء مدیریت و رفتار غلط منجر به طلاق شود. برای آشنایی بیشتر با شرایط به وجود آمده به هنگام طلاق و پیشگیری از طلاق پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید: مشاوره طلاق: مراحل سوگ: جدایی – طلاق

برخی از عوامل به وجود آورنده طلاق

جلسات مشاوره طلاق نشان می دهد عوامل زیادی ممکن است موجب طلاق و جدایی شوند. عمده ترین عوامل به وجود آورنده طلاق در سال های اخیر مربوط می شود به مسائلی مثل: مشکل در روابط جنسی، مشکلات در روابط زناشویی، خیانت، عدم تفاهم در زندگی مشترک، مشکلات مالی، دخالت های خانواده، عدم تناسب فرهنگی، تحصیلی، اعتقادی و خانوادگی، ازدواج در سنین بالا، اختلاف سن زیاد، تعدد فرزندان (بچه های چند قلو) و...

عواقب طلاق گرفتن و تاثیر آن بر آینده خانواده

باید بپذیریم که در برخی از ازدواج ها، طلاق آخرین راه حل است. اما متاسفانه شاهدیم که در بسیاری از موارد، طلاق تبدیل شده به اولین و ساده ترین راه. گویا دیگر خبری از آن خود گذشتگی ها و همراهی های زندگی مشترک نیست. زوج ها باید بدانند که طلاق گرفتن شاید راحت ترین راه باشد. اما معمولاً بدترین راه است. چون عواقب سنگینی را هم برای زن و هم برای مرد دارد. زن و مرد پس از جدایی و طلاق، نوعی رفتار شکاکانه نسبت به زندگی مشترک و همسر آینده پیدا می کنند. ذهنیت افراد نسبت به آنها تغییر می کند. و اگر زوجین به هنگام طلاق فرزندی داشته باشند، مشکلات بیشتری گریبان آنها را خواهد گرفت. پس ملاحظه می کنید که طلاق گرفتن مشکلات ادامه داری به همراه دارد که باید جوانب مختلف آن دیده شود.

اهمیت مراجعه به مراکز مشاوره خانواده و مشاوره طلاق در سال های اولیه زندگی مشترک

برای مدیریت بهتر و مواجه صحیح با عوامل به وجود آورنده طلاق، زوج های جوان بایستی به طور مستمر از مشاوره خانواده یا مشاوره طلاق استفاده کنند. همیاری و راهنمایی های مشاور خانواده می تواند شما را در مقابل بسیاری از شرایط و موقعیت های بحرانی حفظ کند. مطالعات روانشناسان خانواده و تجربه ما در جلسات مشاوره طلاق نشان می دهد که اکثر طلاق ها در همان سال های اولیه زندگی اتفاق می افتد. و اگر افراد بتوانند این مدت را مدیریت کنند، می توانند زندگی مشترک را تضمین کنند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم هر چند وقتی یک با به مراکز مشاوره خانواده یا مشاوره طلاق مراجعه کنید. و نگذارید که مشکلات ریز کنار هم انباشته شوند. و کوهی از مشکلات لاینحل را به وجود آورند.

مشاوره طلاق,عوامل طلاق,مشاوره تلفنی طلاق,مشاوره طلاق تلفنی,طلاق تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,تاثیر طلاق بر فرزندان,مشاوره تلفنی تهران,پیشگیری از طلاق,مشاوره جلوگیری از طلاق,عوامل طلاق,تاثیر طلاق,عواقب طلاق

چرا جلسات مشاوره طلاق می توانند به زوج ها کمک کنند؟

خیلی وقت ها مشکلات زوج ها، کوچک و جزئی است. و عامل به وجود آورنده جدایی و طلاق می تواند به راحتی مرتفع گردد. پا درمیانی یک بزرگتر و یا ریش سفید معمولاً این مشکلات را برطرف می سازد. جوانان باید توجه داشته باشند که وجود مشکلات و چیره شدن بر آنها می تواند روابط آنها را مستحکم تر کند. و آنها در برابر مشکلات سخت تر، ایمن کند. لذا نباید به هر دلیل کوچکی تصمیم به طلاق و جدایی بگیرند. جلسات مشاوره طلاق، می تواند راهکارها و راهنمایی های لازم را برای چیره شدن بر مشکلات فراهم آورد. همچنین در بسیاری از جلسات مشاوره طلاق مشخص می شود که زوجین حتی دلیل دلخوری و تمایل به طلاق همسرشان را نمی دانند. جلسات مشاوره طلاق کمک می کند تا زوج ها بتوانند ناگفته های همدیگر را درک کنند. و در جهت حل مشکل و جلوگیری از طلاق لاش کنند.

دیدگاه منفی نسبت به مشاوره طلاق باید اصلاح شود.

خیلی از افراد به هنگام مطرح شدن نام طلاق یا مشاوره طلاق، نسبت به آن واکنش منفی نشان می دهند. جلسات مشاوره طلاق در واقع برای حل کردن مشکل و جلوگیری از طلاق و جدایی به وجود آمده اند. نه تسهیل در گرفتن طلاق. مراجعه به مراکز مشاوره طلاق، در واقع نشان می دهد که شما در پی حل کردن مشکلات زندگی مشترک هستید. مشکلات نیز برای همه وجود دارد. به وجود آمدن مشکل، عیب نیست! حل نکردن آن یا پیگیری برای برطرف کردن آن عیب است. پس اگر مشکلی دارید، باید به دنبال حل آن باشید. جلسات مشاوره طلاق نیز برای تسهیل حل مشکلات شما به وجود آمده اند.

/// شماره های تماس ///

مشکلی که در مشاوره طلاق حضوری وجود دارد!!

همان طور که در بالا هم ذکر شد، دیدگاه عموم نسبت به مشاوره طلاق حضوری منفی است. و آن طور که باید مورد توجه قرار نمی گیرند. در جلسات مشاوره طلاق حضوری، معمولاً زوج ها نمی توانند ناراحتی خود را بروز دهند. ضمن اینکه مشاوره طلاق حضوری، زمان و پول زیادی را از افراد می گیرد. از آنجا که خیلی ها هم دسترسی مناسبی به مراکز مشاوره طلاق ندارند، مشکلاتشان مسکوت می ماند.

عدم آشنایی افراد به مراکز مشاوره طلاق و همچنین رفت و آمدهای زیاد مانعی بر سر زوج هاست. خود طلاق به خودی خود، عملی است که با اکراه انجام می شود. و افراد به هنگام طلاق و جدایی، حال و روز خوبی ندارند. وجود مسائل ذکر شده در بالا نیز مزید بر علت می شود تا فرد علاقه و رغبتی برای استفاده از جلسات مشاوره طلاق حضوری نداشته باشد. و بالطبع نیز نتواند مشکلات خود را حل کرده. و مانع از طلاق و جدایی شود. اما به شما ای نوید را می دهیم که این مشکل قابل حل است. با راه اندازی مراکز مشاوره طلاق تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید با استفاده از مشاوره طلاق تلفنی ، با کمتری مشکل، مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

چرا مشاوره طلاق تلفنی را توصیه می کنیم؟

با استفاده از مشاوره طلاق تلفنی شما می توانید با کوتاه ترین زمان به مشاوران طلاق دسترسی داشته باشید. و از مشاوره آنها در زمینه های مختلف استفاده کنید. مشاوره طلاق تلفنی این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر ساعت از شبانه روز، مشاوره ها و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. ضمن اینکه مشاوره طلاق تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد. در مشاوره طلاق تلفنی شما می توانید بدون هیچ ترس یا خجالتی مشکلات خود را مطرح کنید.

مشاوره طلاق,عوامل طلاق,مشاوره تلفنی طلاق,مشاوره طلاق تلفنی,طلاق تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,تاثیر طلاق بر فرزندان,مشاوره تلفنی تهران,پیشگیری از طلاق,مشاوره جلوگیری از طلاق,عوامل طلاق,تاثیر طلاق,عواقب طلاق

شما می توانید بدون مشکل با مشاوران مختلف صحبت کنید. و با جمع بندی مناسب، مشکل خود را حل کرده و از طلاق و جدایی جلوگیری کنید. علاوه بر این در مشاوره طلاق تلفنی هزینه های شما نیز کاهش پیدا می کند. در مشاوره طلاق تلفنی شما می توانید با صرف هزینه کمتر، همان مشاوره ای را دریافت کنید که در مشاوره طلاق حضوری دریافت می کنید. ضمن اینکه در بسیاری از شهرها و روستاها دیده می شود که مراکز مشاوره طلاق وجود ندارد. در مشاوره طلاق تلفنی این مشکل حل شده. و شما می توانید از سراسر کشور، تماس بگیرید و با استفاده از خدمات مشاوره طلاق تلفنی، مشکلات خود را حل کنید.

مشاوره طلاق تلفنی، یک راه آسان و سریع برای حل مشکلات زناشویی و زندگی مشترک

با روزآمد شدن تکنولوژی ها، عصر حاضر را عصر اینترنت و خدمات الکترونیکی نامیده اند. جهان به سمت الکترونیکی شدن پیش می رود. و بالطبع خدمات مشاوره هم بایستی در راستای این نوع زندگی پیش برود. خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و... از جمله خدمات نوینی هستند که در یکی دو سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز کرده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از این خدمات باعث شده تا مشاوره تلفنی - و همین طور مشاوره تلفنی طلاق - نیز با استقبال خوبی مواجه شود.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره طلاق تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره طلاق تلفنی استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره طلاق تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. مشاوران تلفنی صدای رهیاب تحت نظر اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. که در حوزه مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره زندگی مشترک، تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره طلاق تلفنی مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه را به گونه ای تعیین کند که هم وطنان عزیز بتوانند، با دغدغه مالی کمتری مشکلات خانوادگی و طلاق خود را حل کنند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زوج های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره طلاق تلفنی ، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و در حدود 60 درصد سایر مراکز مشاوره تلفنی است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره طلاق تلفنی - خدمات مشاوره تلفنی خانواده» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: