مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه‌های مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی، مشاوره نوجوان تلفنی ، مشاوره تحصیلی،‌ مشاوره ازدواج،‌ مشاوره مهارت‌های زندگی، مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره صدای رهیاب،‌ مطلب بروز و کاربردی در زمینه روانشناسی و مشاوره را با آوردن بخش‌های کوچکی از موضوعات مختلف برای شما هم میهنان عزیز شرح می‌دهیم.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

از کودکی تا نوجوانی و تاثیر جلسات مشاوره نوجوان

یک خانواده، نظام انسانی پویایی است که با گذر زمان رشد می یابد. و در هر دوره با نیازها و چالش های متفاوتی رو به رو می شود. یک خانواده در ابتدا با آشنایی و ازدواج یک زن و مرد آغاز می شود. ثمره عشق و علاقه آن ها، نوزادی می شود که با ورود خود، کل خانواده و شرایط زندگی را زیر و رو می کند. با ورود کودک به زندگی، شیرینی ها و تلخی های زندگی مشترک تغییر می کنند. و پدر و مادر از این پس با احساسات و مسئولیت های جدیدی روبه رو می شوند. کودک در سنین نوزادی شرایط حساس و ویژه ای دارد که مراقبت های ویژه ای را هم می طلبد.

با بزرگتر شدن نوزاد و پا گذاشتن به سنین خردسالی و کودک، نقش آموزش مطرح می شود. در این مرحله یادگیری کودک بسیار سریع است. کودک از فضای اطراف خود شدیدا تاثیر می پذیرد و از آن ها می آموزد. کودک از خانواده، همسالان، طبیعت و بازی با سایر کودکان چیزهای زیادی یاد می گیرد. اما مسئولیت والدین در تربیت فرزند، صرفا به محیط خانواده محدود نمی شود. خانواده و به خصوص پدر و مادر نقش تعیین کننده در محیط اجتماعی، فیزیکی و اخیرا محیط مجازی دارند.

اهمیت مشاوره نوجوان در سنین بحرانی نوجوانی

نوجوانی سن خاص و ویژه ای است. انسان از دوران خودمداری کودکی وارد مرحله جدیدی از زندگی می شود. نقش فرد در خانواده به کلی تغییر می کند. و تاثیرگذاری او در خانواده تغییر می کند. اما اهمیت دوران نوجوانی به موضوع دیگری باز می گردد. انسان در این دوران وارد دوران بلوغ می شود. در واقع دوران نوجوانی را با دوران بلوغ هم تعریف می کنند. نوجوانی دوره ای است که فرد از کودکی عبور کرده و در حال وارد شدن به دوران بزرگسالی است. نوجوانی دوره گذار است. دوران بلوغ مشخصه های ویژه ای دارد.

ویژگی های نوجوان و تأثیر مشاوره نوجوان در سنین نوجوانی

نوجوانی دوره بلوغ است. در دوران بلوغ فرد علاوه بر تغییر در فیزیک و ویژگی های شخصیتی، فعالیت های غدد رشد و غدد جنسی، تغییرات عمده ای در نوجوان ایجاد می کند. این تغییرات معمولا به عنوان دوران بحرانی زندگی فرد شناخته می شود. شخص در دوران نوجوانی خیلی زودرنج می شود، نیاز به دیده شدن دارد. نوجوان می خواهد خود را ثابت کند. اما در عین حال کاملاً شخصیت متغیر و بعضا ضد و نقیض و چندگانه ای دارد.

چرا مشاوره نوجوان باید مورد توجه والدین قرار بگیرد؟

والدین معمولا زمانی به مراکز مشاوره خانواده یا مشاوره نوجوان مراجعه می کنند که با مشکلات جدی رو به رو می شوند. موضوعاتی که غالبا باعث می شود والدین به مراکز مشاوره نوجوان مراجعه کنند، معمولاً به خاطر دوستان ناباب، پرخاشگری و پنهان کاری نوجوان است. حال آنکه مشاوره نوجوان صرفا محدود به این موضوعات نمی شود. پدر و مادر باید توجه کنند که نوجوانی به خاطر شرایط خاص سنی ممکن است از هر گیر دادن یا بازجویی رنجیده خاطر شود. و اقدام متقابل انجام دهد. ممکن است در برابر صحبت های والدین موضع گیری کند. و یا در برابر خواسته های خانواده و پدر و مادر لجبازی کند.

چرا مشاوره نوجوان تلفنی می تواند در تربیت نوجوان به والدین کمک کند؟

در یک خانواده ممکن است اعضای خانواده در رده های مختلف سنی وجود داشته باشد. ممکن است در یک خانواده، نوزاد، کودک، نوجوان، جوان، پدر بزرگ، مادر بزرگ و خود والدین وجود داشته باشند. وجود افراد با رده های سنی مختلف در یک خانواده، مستلزم داشتن آگاهی کامل نسبت به شرایط سنی هر یک از اعضای خانواده است. اعضای خانواده در هر سنی، خصوصیات، نیازها و ملزومات ویژه ای دارند. با توجه به شرایط متغیر و چندگانه نوجوان، که بیشتر به خاطر شرایط خاص نوجوانی است تا شرایط شخصیتی فرد، پرداختن به نوجوانی و مشاوره نوجوان اهمیت ویژه ای دارد.

اعضای خانواده در این سن بیش از هر سن دیگری باید مراقیت صحبت ها و رفتارهای خود با نوجوان باشند. در دوران نوجوانی فرد بیش از هر زمان دیگری به توجه و راهنمایی اعضای خانواده و به خصوص پدر و مادر دارد. خیلی وقت ها پدر و مادرها نمی دانند باید با نوجوان خود چگونه برخورد کنند. علاوه بر این در زندگی پر دغدغه و پرفشار امروز که پدر و مادر معمولاً هر دو شاغل هستند، امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره نوجوان یا مشاوره خانواده برای آن ها فراهم نیست. و والدین از سوی نوجوان متهم به کم توجهی و عدم رسیدگی می شوند.

اهمیت مشاوره نوجوان تلفنی برای والدین

والدین به خصوص در کلان شهرها حتی وقت کافی برای پرداختن به فرزندان و خانواده خود ندارند. چه برسد بخواهند به صورت حضوری به مراکز مشاوره نوجوان مراجعه کنند. بعلاوه بعد مسافت و صرف زمان و هزینه ی زیاد باعث می شود تا والدین نتوانند به مراکز مشاوره نوجوان و خانواده مراجعه نمایند. این موضوع باعث می شود تا والدین در تربیت فرزندان و نوجوانان خود اشتباهات فاحشی را انجام دهند. و نتوانند به خوبی خانواده و فرزندان خانواده را مدیریت و تربیت نمایند. مشاوره نوجوان تلفنی این امکان را فراهم می کند تا اعضای یک خانواده بتوانند در هر زمان از شبانه روز مشکلات خانواده و همچنین مشکلات مرتبط با نوجوانان را از طریق تماس با مراکز مشاوره نوجوان تلفنی برطرف کنند.

چرا مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب؟

مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب برای گروه مشاوران خود از مشاوره زبده در زمینه مشاوره نوجوان استفاده می نماید. بیشتر مشاوران مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های  تهران هستند. بخشی از گروه مشاوره صدای رهیاب را استادان و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. شما می توانید با بهره گیری از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره نوجوان استفاده نمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

برای استفاده از خدمات مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب شما می توانید در 7 روز هفته و در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل اقدام کنید. برای تماس با مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب کافی است یک خط ثابت تلفن داشته باشید. برای تماس با مرکز مشاوره صدای رهیاب کافی است شماره 9099075226 را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت وارد کنید و از مشاوره مشاوران  مجرب مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در زمینه های زیر از خدمات مشاوره نوجوان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره ببرید.

خدمات مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب

 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره دوران نوجوانی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره دوستی نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و دوران بلوغ
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و سن رشد
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و اختلالات رشد
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره یادگیری نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره بازی نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره تنبیه نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره تشویق نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و مدرسه
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان استثنایی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره تربیت فرزند
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره تغذیه نوجوان
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوانان بیش فعال
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و پرخاشگری
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و لجبازی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره بلوغ و بداخلاقی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره جنسی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره خودارضایی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره اعتیاد
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره دوستی با جنس مخالف (دوستی دختر و پسر)
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و فضای مجازی
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و اشتغال
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و مواد مخدر
 • مشاوره نوجوان تلفنی با موضوع مشاوره نوجوان و مشکلات هورمونی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران خانواده ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 10 شب با مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف نوجوان استفاده کنید.


مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره نوجوان می توانید تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مرکز مشاوره نوجوان تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226

مشاوره نوجوان تلفنی,مشاوره تلفنی نوجوان,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره کودک تلفنی,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره نوجوان تلفنی و خدمات مشاوره نوجوان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال از بسته تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی