مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

مشاوره کنکور انسانی 97 تلفنی- مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی ۹۷، تجربه مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب گویای این نکته است که اعتماد به نفس داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ در ابتدا آمادگی برای کنکور سراسری ۹۷ در بالا ترین سطح خودقرار دارد. و بیشتر داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ با این نیت که رتبه برتر در کنکور انسانی کسب کنند درس می خوانند. نکته حائز اهمیت این است که اعتماد به نفس(که اهمیت فراوانی هم دارد) اغلب داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ به تدریج و با گذشت زمان کاهش می یابد. عامل اصلی کاسته شدن اعتماد به نفس این است که با افزایش میزان مطالب خوانده شده.

اغلب داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ دچار فراموشی زودرس می شوند و دچار مشکل در بخاطر آوری دروس و منابع کنکور انسانی ۹۷ می شوند. در این میان روش های تست زنی مختلف هم بر دشواری و پیچیدگی مسیر کنکور انسانی ۹۷ می افزاید. به همین علت افزایش اعتماد به نفس داوطلب کنکور انسانی ۹۷ باید اهمیت زیادی داشته باشد.

مقدمه ای بر مشاوره کنکور انسانی 98

مشاوره کنکور انسانی ۹۷ باید به گونه ای باشد که داوطلب لحظه ای را با بی برنامگی نگذراند. باید بگوییم که تضمین قبولی در کنکور انسانی ۹۷ وقتی محقق می شود که داوطلب کنکور سراسری ۹۷ در هر مرحله از برنامه پیشرفت خود را کاملا لمس کند. برای واضخ تر شدن این امر در نظر بگیرید که یک داوطلب کنکور انسانی تصمیم دارد تا با این نیت که یک رتبه عالی در رشته ای مانند رشته حقوق به طور میانگین روزی ۱۵ ساعت مطالعه داشته باشد. باید گفت که قبول شدن در رشته ی حقوق تنها با ۱۵۵ ساعت مطالعه برای سال تضمین نخواهد شد.

احتمال قبولی در رشته حقوق، رشته علوم قضایی و رشته روانشناسی، زمانی افزایش می یابد که داوطلب کنکور انسانی هر روز پیشرفت محسوسی در مطالعه خود ببیند. زیرا این موضوع باعث می شود تا اعتماد به نفس و انگیزه ی دانش آموز افزایش داشته باشد. حال اگر این داوطلب کنکور انسانی ۹۷ ، بدرستی رفتار کند و برنامه ریزی درستی داشته باشد و بتواند به هدف های دقیقی که توسط مشاوران تعیین شده است برسد. با آرامش کامل قبولی او در کنکور انسانی تضمین می شود. قبولی برای داوطلب کنکور انسانی در رشته حقوق، رشته علوم قضایی و رشته روانشناسی در دسترس خواهد بود.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی ۹۷ تلفنی

حال اگر شما داوطلب کنکور انسانی ۹۷ می باشید پیشنهاد می شود حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله کنکور سراسری انسانی  ۹۷ را در اوایل تیر ماه برگزار می کند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری انسانی ۹۷ در سال های پیش بالا ترین جامعه آماری را بعد از کنکور تجربی از نظر تعداد شرکت کنندگان به خود اختصاص داده است. این امر موجب شده تا کنکور انسانی جز کنکور های سخت و رقابتی محسوب شود و برای قبولی کنکور سراسری نیازمند تلاش زیادی برای قبولی کنکور سراسری انسانی  ۹۷ باشیم.جالب است بدانید که میزان شرکت کنندگان رشته انسانی بیشتر از رشته ریاضی می باشد

در حالی که که تعداد صندلی های دانشگاه در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد انسانی حتی کمتر از کنکور سراسری ریاضی است. از این رو در ادامه درباره این موضوع و رقابت سنگین، شرایط ثبت نام کنکور انسانی ۹۷، نحوه ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ و برنامه ریزی کنکور سراسری انسانی ۹۷ مطالب جامع تری را ارائه خواهیم کرد. کنکور انسانی ۹۷ را شاید یکی از پر رقابت ترین کنکور چند سال اخیر در بین داوطلبان کنکور سراسری نامید.

ثبت نام کنکور انسانی ۹۷

خوب برای شورع باید بدانیم اولین مرحله برای کنکور انسانی ۹۷ ، ثبت نام کنکور انسانی ۹۷  می باشد که به صورت هماهنگ با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های مختلف توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ کاملا اینترنتی می باشد. که به صورت کاملا هماهنگ بین دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد برگزار می شود همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و به طور معمول در بهمن ماه صورت می گیرد. حال اگر شما به عنوان داوطلب کنکور سراسری قصد ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ را دارید باید همراه با داوطلبان کنکور دیگر در کنکور سراسری ۹۷ ثبت نام کنید.

ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ فقط و فقط  از طریق سازمان سنجش صورت می پذیرد. از این رو کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان مشخص شده که معمولا از طریق سایت سازمان سنجش و همچنین رسانه های مختلف اعلام می شود. اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ نمایید. البته توجه داشته باشید که کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت کنید.

شرایط ثبت نام کنکور انسانی ۹۷

باید بدانید که شرایط ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ با شرایط سایر رشته ها هیچ تفاوتی نداردپس با آرامش کامل ثبت نام خود را انجام و انشااالله موفق خواهید شد. تنها موضوع مورد نیاز برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ این است که داوطلب باید در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های سطح متوسطه) دارای مدرک دیپلم و صورت لزوم آن رشته مدرک پیش دانشگاهی باشد. البته دیپلم ۴ ساله نظام قدیم یا حتی فوق دیپلم(در نظام قدیم) هم برای ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ کافی است. پس نکته جالب این است که نیازی نیست برای ثبت نام کنکور انسانی ۹۷ داوطلب لزوما دارای دیپلم و پیش دانشگاهی رشته انسانی باشد.

منابع کنکور انسانی ۹۷

منابع کنکور سراسری انسانی ۹۷ که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور مشخص می شود شامل کتاب های دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد. منابع کنکور سراری انسانی ۹۷ شامل درس های مختلف از کتاب های سال دوم دبیرستان است تا سال چهارم یا همان پیش دانشگاهی می شود. البته به جز درس ریاضی زیرا که ریاضی اول دبیرستان نیز جز منابع کنکور انسانی 98 می باشد که توسط سازمان سنجش کشور اعلام شده است. هرچند خواندن کتب درسی برای پاسخ به سوال های کنکور سراسری انسانی ۹۷ کفایت می کند.

ولی به همه داوطلبان کنکور انسانی 98 توصیه می شود تا اولا از یک مشاور خوب بهره بگیرند و ثانیا با استفاده از کتب کمک آموزشی هم تسلط بیشتری نسبت به منابع کنکور سراسری انسانی ۹۷ یابند و هم بتوانند با تسلط به شیوه های تست زنی روز و حفظ اعتماد به نفس بالا احتمال قبولی خود را در کنکور سراسری انسانی ۹۷ افزایش دهید. به همین جهت مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب منابع برگزیده ای از کتب کمک آموزشی خوانده شده توسط رتبه های برتر کنکور فراهم کرده است که می تواند در اختیار داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ قرار گیرد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

دروس عمومی کنکور انسانی ۹۷

منابع دروس عمومی کنکور انسانی ۹۷ شامل درس های مشترک می باشد که میان تمام رشته های کنکور سراسری ۹۷ برایر می باشد. که این دروس عمومی کنکور سراسری ۹۷ شامل ادبیات فارسی ( ضریب ۴ )، زبان عربی ( ضریب ۲ )، معارف اسلامی ( دین و زندگی ) ( ضریب ۳ ) و زبان خارجی ( ضریب ۲ ) می باشد. البته سوالات دروس معارف دینی با توجه ادیان اسلام، کلیمی، زرتشتی و مسیحی تقسیم بندی می شود و سوالات دروس زبان خارجی نیز در میان زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان روسی و زبان ایتالیایی با تصمیم خود داوطلب کنکور انسانی ۹۷ انتخاب خواهد شد.

همانطور که مشاهده می گردد ادبیات فارسی دارای بالا ترین ضریب در میان دروس عمومی کنکور انسانی ۹۷ می باشد.البته توجه داشته باشید علاوه بر ضریب تراز نمره درس که با توجه عوامل مختلفی تعیید می گردد ممکن متفاوت باشد به همین علت بالا بودن ضریب ادبیات فارسی نباید موجب غفلت از تأثیر سایر دروس زبان عربی و زبان انگلیسی و معارف اسلامی شود.

دروس اختصاصی کنکور انسانی ۹۷

دروس اختصاصی کنکور انسانی ۹۷ شامل دروس اقتصاد ( ضریب 1،2،3 ) ، ریاضی ( ضریب 2،3،4)، زبان و ادبیات فارسی ( ضریب 2،4 ) ، زیبان عربی ( ضریب 1،4 ) ، تاریخ ( ضریب ۴ )، جغرافیا ( ضریب 1،3 )، علوم اجتماعی ( ضریب 1،2،3 )، فلسفه ( ضریب 1،2،3 )، منطق و روانشناسی ( ضریب 1،2،3 ) است. که با توجه به زیر گروه رشته شراًب درس ها میتواند متفاوت باشد. به همین دلیل توصیه می شود برای شناخت زیرگروه های انسانی کنکور سراسری ۹۷ مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب می توانند شما را یاری دهند.

در میان زیرگروه های رشته انسانی کنکور سراسری انسانی ۹۷ ، زیرگروه چهارم و پنجم بالا ترین تقاضا را دارا می باشد. زیرا که رشته های روانشناسی و علوم سیاسی در این زیر گروه موجود می باشند.

با توجه به اهمیت این زیرگروه در ادامه زیرگروه 4 رشته انسانی را بیان می کنیم. زیرگروه 4 و 5 در رشته انسانی در درس ریاضی دارای ضریب 3، اقتصاد ضریب 2، زبان و ادبیات فارسی ضریب 2، زبان عربی ضریب 1 و تاریخ و جغرافیا ضریب 1 و 3، علوم اجتماعی ضریب 2 و 3 فلسفه و منطق ضریب 2 و روانشناسی ضریب 3 را در کنکور سراسری انسانی ۹۷ دارند. البته توصیه می شود روی همه دروس تمرکز کنید و هیچ درسی را بدلیل کم بودن ضریبش فراموش شده در نظر نگیرید.

برنامه ریزی کنکور سراسری انسانی ۹۶

ما مشاوره تلفنی صدای رهیاب با بهره مندی از مجرب ترین و حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی  و با استفاده روشهای های مشاوره تحصیلی روز دنیا تمام تلاش را جهت برنامه ریزی کنکور سراسری انسانی ۹۷  برای داوطلبان عزیزی همچون شما به خدمت گرفته است. شما می توانید جهت مشاوره برنامه ریزی کنکور انسانی ۹۷ ضمن مطالعه مقالات دیگر ما در زمینه برنامه ریزی کنکور سراسری ۹۷ از مزایای مشاوه تلفنی و حضوری صدای رهیاب بهره مند شوید. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی صدای رهیاب کافی است از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس حاصل فرمایید. تا در اسرع وقت با حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی برای برنامه ریزی کنکور انسانی ۹۷ ارتباط بگیرید.

مشاوره تلفنی صدای رهیاب مفختر است که در راستای بهره مندی بیشتر و بهبود کیفیت مشاوره برای هر داوطلب کنکور با شعار “هر محصل یک مشاوربرنامه ریزی درسی کنکور سراسری را به شیوه ای کاملا پیشرفته ارائه می کند.

ظرفیت پذیرش کنکور انسانی ۹۷

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ نشان می دهد که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته انسانی بعد از رشته تجربی بیش از سایر رشته ها است و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های علوم قضاوت، علوم سیاسی و روان شناسی و علوم تربیتی در این مسابقه علمی شرکت کرده اند. بدیهی است با توجه به ظرفیت موجود امکان تحقق هدف همه ی داوطلبان کنکور انسانی میسر نمی شود و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر انتخاب رشته کنکور متوازن در چنین شرایطی نقش خود را نشان می دهد. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور را صد چندان می کند.

رشته های پرطرفدار کنکور انسانی ۹۷

رشته های پرطرفدار در گروه انسانی شامل رشته های علوم قضاوت ، علوم تربیتی، روانشناسی، علوم سیاسی می باشد. همه ساله صد ها هزار نفر داوطلب پذیرش این رشته ها در کنکور انسانی اقدام به شرکت در آزمون سراسری می باشند. که از این تعداد نفر افراد بسیار کمی موفق به تحصیل در این رشته های پرطرفدار کنکور انسانی می شوند.

بازار کار رشته های کنکور انسانی ۹۷

در حال حاضر رشته های علوم انسانی از بازار کار نسبتا خوبی برخوردار شده است و نسبت به گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است. که یکی از دلایل این امر تغییر سبک زندگی اغلب مردم کشورمان است. از این رو اغلب تحصیل کنندگان در رشته های پرطرفدار کنکور انسانی ۹۷ نسبت به قبل بسیار راحت تر میتوانند وارد بازار کار شوند. هر چند ممکن است گذشت زمان توسعه مراکز تحقیقاتی و پیشرفت کشور و تبدیل شدن به یک کشور قوی نیاز روز افزون به علوم انسانی را بیشتر کند و بازار کار بهتری را در آینده برای دانشجویان این رشته رقم بزند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۷

انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۷ آخرین اقدامی می باشد که یک داوطلب کنکور سراسری ۹۷ در فرآیند ورود به دانشگاه باید انجام دهد. نتیجه نهایی تمام این فرآیند پر تلاش و سخت این دانش آموزان به انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ بستگی دارد، به نظر اکثر مشاوران تحصیلی پراهمیت ترین مرحله نیز همین انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۷ به شمار می‎ آید. یا به عبارتی دقیق تر یک انتخاب رشته غلط می‌ تواند زحمات چندین ساله و تلاش های داوطلب کنکور سراسری ۹۷ را با مشکل مواجه کند البته نگران نباشید و همیشه به خداوند توکل کنید انشاالله میتوانید

این مرحله از زندگی خود را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید. و در نظر بگیرید که یک انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۷ مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور سراسری و آزاد ۹۷ را به رشته‎ای که به آن علاقه دارد برساند یا لااقل نزدیک کند و این امر نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی و افزایش رضایت از خود و زندگی داوطلب کنکور انسانی در جامعه خواهد شد.

نکته ای بسیار مهم در مورد انتخاب رشته کنکور انسانی

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور انسانی ۹۷ باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور انسانی ۹۷ به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور انسانی ۹۷

در چند سال گذشته، تعداد زیادی از داوطلبان کنکور انسانی ۹۷ که موفق به قبولی در کنکور سراسری ۹۷ در رشته های مورد علاقه خود نشده  بودند و یا داوطلبان ورود به دانشگاهی که با درگیر شدن با مسائل کاری و زندگی وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند.

در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه را بدون آزمون انجام داده و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور انسانی ۹۷ ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب نیز در جامعه دبهرمند شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره کنکور انسانی,کنکور سراسری,معرفی رشته انسانی,معرفی گروه انسانی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره کنکور انسانی,کنکور سراسری,معرفی رشته انسانی,معرفی گروه انسانی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره کنکور انسانی,کنکور سراسری,معرفی رشته انسانی,معرفی گروه انسانی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 98داوطلب کنکور هنر 98,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 98,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور انسانی ۹۷ - مشاوره تحصیلی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: