مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

مشاوره کنکور تجربی 98 تلفنی - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور تجربی 98، تجربه مشاوران تحصیل ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است. که اعتماد به نفس داوطلبان کنکور تجربی 98 که در ابتدا آمادگی برای کنکور تجربی در بالا ترین سطح خودش قرار دارد. و اغلب داوطلبان کنکور تجربی 98 با نیت کسب رتبه برتر در کنکور تجربی درس خواندن را شروع می کنن. نکته قابل تامل این است که اعتماد به نفس اغلب داوطلبان کنکور تجربی 98 به مرور و با گذشت زمان کاسته می شود.

علت اصلی این کاهش اعتماد به نفس این است که با پیشرفت و افزایش در حجم مطالب خوانده شده. اغلب داوطلبان کنکور تجربی 98 دچار فراموشی زود هنگام دروس و منابع کنکور تجربی 98 می شوند. در این میان تنیک های تست زنی پیچیده نیر بر حجم دشواری مسیر کنکور سراسری 97 می افزاید. لذا افزایش اعتماد به نفس داوطلب کنکور تجربی 98 باید برای داوطلب درصد گذاری های منطقی صورت پذیرد. تا با وقوع  این درصد گذاری ها، مسیر دست یافتن به درصد های هدف برای داوطلب راحت تر شود.

مشاوره کنکور تجربی 98

مشاوره کنکور تجربی باید به طریقی باشد که داوطلب لحظه ای را بدون برنامه و  بی هدف نگذراند. باید گفت که تضمین قبولی در کنکور تجربی 98 وقتی تحقق می یابد که داوطلب کنکور تجربی 98 در هر با پیمودن هر پله از مسیر صعود پیشرفتش را کاملا حس کند. برای روشن تر شدن موضوع در نظر بگیرید که یک دانش آموزی تصمیم بگیرد تا با هدف کسب یک رتبه عالی در رشته ای همانند رشته دندانپزشکی به طور میانگین روزی 15 ساعت مطالعه داشته باشد.

باید گفت که قبولی در رشته دندانپزشکی تنها با 15 ساعت مطالعه در یک سال تضمین نمی شود. احتمال قبولی در رشته پزشکی، رشته دندانپزشکی و رشته داروسازی، زمانی بالا می رود که دانش آموز در هر روز پیشرفت سطح مطالعه خود را رویت کند تا اعتماد به نفس و انگیزه اش افزایش بیشتری پیدا کند. اگر همین داوطلب کنکور پزشکی 97 مفروض، به گونه ای برنامه ریزی کنکور داشته باشد که به تمام اهداف دقیق تعیین شده توسط مشاور تحصیلی دست پیدا کند. مهر تایید بر تضمین قبولی او در رشته پزشکی، رشته دندانپزشکی و رشته داروسازی دشوار نخواهد بود.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

مشاوره کنکور تجربی 98 تلفنی

از این رو اگر شما داوطلب کنکور تجربی 98 می باشید پیشنهاد میکنیم حتما به خواندن این مقاله ادامه دهید. سازمان سنجش همه ساله کنکور سراسری تجربی را در هفته اول تیر ماه برگزار می کند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری تجربی در سال های پیش بالا ترین جامعه آماری را از نظر تعداد شرکت کنندگان به خود اختصاص داده اند. این امر سبب شده تا سخت ترین رقابت برای قبولی در کنکور سراسری را در تلاش برای قبولی کنکور سراسری تجربی شاهد باشیم.

داوطلبان کنکور سراسری تجربی در سالیان اخیر به تنهایی بیش از 60 درصد شرکت کنندگان کنکور سراسری را در خود جای داده است این امر در حالی است که تعداد صندلی های دانشگاه در انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی حتی کمتر از کنکور سراسری ریاضی بوده است. از این رو در ادامه درباره این موضوع و رقابت سنگین، شرایط ثبت نام کنکور تجربی 98، نحوه ثبت نام کنکور تجربی 98 و برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 96 مطالب کامل تری را ارائه می دهیم. کنکور تجربی 98 را شاید بتوان رقابت بهترین داوطلبان کنکور سراسری نامید.

ثبت نام کنکور تجربی 98

اولین گام در کنکور تجربی 98 ، ثبت نام کنکور تجربی 98  است که به صورت یکپارچه همراه با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های دیگر توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. ثبت نام کنکور تجربی 98 کاملا اینترنتی می باشد. که به صورت کاملا هماهنگ همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و به طور معمول در بهمن ماه صورت می پذیرد. از این رو اگر شما به عنوان داوطلب کنکور سراسری قصد ثبت نام کنکور تجربی 98 را دارید باید همراه با دیگر داوطلبان کنکور در کنکور سراسری 97 ثبت نام نمایید. ثبت نام کنکور تجربی 98 تنها توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. از این رو کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور 97 و کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت کنند.

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 96

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 98 با شرایط سایر رشته ها تفاوتی ندارد. تنها نکته ای که باید در این جا به توضیح آن پرداخت. این است که برای ثبت نام کنکور تجربی 98 تنها کافی است داوطلب باید در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد. همچنین دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا حتی فوق دیپلم نیز برای ثبت نام کنکور تجربی 98 کافی می باشد. بنابراین ضرورتی ندارد که برای ثبت نام کنکور تجربی 98 داوطلب حتما دارای دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی باشد.

منابع کنکور تجربی 98

منابع کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شده توسط سازمان سنجش غالب کتاب های دبیرستان و پیش دانشگاهی را شامل می شود. منابع کنکور سراری تجربی 98 شامل درس های مختلف از کتاب های سال دوم دبیرستانگرفته تا سال چهارم یا پیش دانشگاهی را می شود. برخی از درس های سال اول دبیرستان نیز در منابع کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شده توسط سازمان سنجش کشورهمانند درس فیزیک اول دبیرستان آمده است.

با وجود اینکه کتب درسی برای پاسخ به سوال های کنکور سراسری تجربی 98 کافی می باشند. ولی به همه داوطلبان توصیه می کنیم تا با به کار گیری کتب کمک آموزشی از یک سو تسلط بیشتری بر منابع کنکور سراسری تجربی 98 یابند و هم بتوانند با تسلط به شیوه های تست زنی روز احتمال قبول خود را در کنکور سراسری تجربی 98 بالا ببرند. از رو مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب منابع برگزیده ای از کتب کمک آموزشی خوانده شده توسط رتبه های برتر کنکور آماده کرده است که می توانند در اختیار داوطلبان کنکور تجربی 98 قرار دهد.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

دروس عمومی کنکور تجربی 98

منابع دروس عمومی کنکور تجربی 98 شامل درس های مشترک می باشد که میان تمام رشته های کنکور سراسری 97 برایر می باشد. دروس عمومی کنکور تجربی 98 شامل ادبیات فارسی ( ضریب 4 ). زبان عربی ( ضریب 2 ). معارف اسلامی ( دین و زندگی ) ( ضریب 3 ) و زبان خارجی ( ضریب 2 ) است. سوالات دروس معارف اسلامی در میان ادیان اسلام. کلیمی. زرتشتی و مسیحی و سوالات دروس زبان خارجی در میان زبان انگلیسی. زبان فرانسه. زبان آلمانی. زبان روسی و زبان ایتالیایی با تصمیم داوطلب کنکور تجربی 98 انتخاب می شود. همانطور که مشاهده می شود ادبیات فارسی دارای بالا ترین ضریب در میان دروس عمومی کنکور تجربی 98 می باشد. اما این امر نباید موجب غفلت از تأثیر سایر دروس زبان عربی و زبان انگلیسی و معارف اسلامی شود.

دروس اختصاصی کنکور تجربی 98

دروس اختصاصی کنکور تجربی 98 شامل دروس زمین شناسی، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی است. ضرایب دروس تخصصی کنکور سراسری تجربی 98 در زیرگروه های تجربی در بالا آمده است. از این رو برای شناخت زیرگروه های تجربی کنکور سراسری 97 مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب می توانند شما را یاری دهند. در میان زیرگروه های رشته تجربی کنکور سراسری تجربی 98 ، زیرگروه اول بالا ترین تقاضا را دارا می باشد. زیرا که رشته های پزشکی و دندانپزشکی و کلیه رشته های پیراپزشکی در این زیر گروه موجود می باشند.

با توجه به اهمیت این زیرگروه در ادامه زیرگروه 1 رشته تحربی را بیان می کنیم. زیرگروه 1 رشته تجربی در درس زمین شناسی دارای ضریب صفر، ریاضی ضریب 6، زیست شناسی ضریب 12، فیزیک ضریب 6 و شیمی ضریب 9 را در کنکور سراسری تجربی 98 دارد. بنابراین بدیهی است که داوطلب ضمن اینکه باید تمرکز بالایی در درس زیست شناسی  داشته باشد در عین حال نباید از دروس ریاضی و فیزیک غفلت کند.

برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 96

ما در مشاوره تلفنی صدای رهیاب با بهره مندی از مجرب ترین و حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی. و با استفاده روشهای های مشاوره تحصیلی روز دنیا تمام تلاش را جهت برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 98 . برای داوطلبان عزیزی همچون شما به خدمت گرفته است. شما می توانید جهت مشاوره برنامه ریزی کنکور تجربی 98 ضمن مطالعه مقالات دیگر ما. در زمینه برنامه ریزی کنکور تجربی 98 از مزایای مشاوه تلفنی و حضوری صدای رهیاب بهره مند شوید. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی صدای رهیاب کافی است از تلفن ثابت با شماره 9099075226 تماس حاصل فرمایید. تا در اسرع وقت با حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی برای برنامه ریزی کنکور تجربی 98 ارتباط بگیرید.

مشاوره تلفنی صدای رهیاب مفختر است. که در راستای بهره مندی بیشتر و بهبود کیفیت مشاوره برای هر داوطلب کنکور با شعار "هر محصل یک مشاور" برنامه ریزی درسی کنکور سراسری را به شیوه ای کاملا پیشرفته ارائه می کند.

ظرفیت پذیرش کنکور تجربی 97

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ مشخص می شود که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته تجربی بیش از سایر رشته ها است. براساس آمار تقریبی بیس از ۶۰ درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی هستند. و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این ماراتن علمی شرکت کرده اند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر نبوده و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر انتخاب رشته کنکور متوازن در چنین شرایطی نقش خود را نشان می دهد. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور را صد چندان می کند.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

رشته های پرطرفدار کنکور تجربی 98

رشته های پرطرفدار در گروه تجربی شامل رشته های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل، فیزوتراپی، هوشبری و مامایی می باشد. همه ساله صد ها هزار نفر داوطلب پذیرش این رشته در کنکور تجربی اقدام به شرکت در آزمون سراسری می باشند. که از این تعداد نفر افراد بسیار کمی موفق به تحصیل در این رشته های پرطرفدار کنکور تجربی می شوند.

بازار کار رشته های کنکور تجربی 98

در حال حاضر رشته های علوم تجربی از بازار کار بهتری نسبت به رشته های ریاضی و انسانی برخوردار است. که یکی از دلایل این امر تغییر سبک زندگی اغلب مردم کشورمان است. از این رو اغلب تحصیل کنندگان در رشته های پرطرفدار کنکور تجربی 98 به راحتی هر چه تمام وارد بازار کار می شوند. البته پیش بینی می شود. که رفته رفته با گذر زمان و با پیشرفت صنایع ایران و حرکت به سمت صنایع دانش بنیان این برگ برنده. رشته های علوم تجربی به رشته های علوم ریاضی داده شود.

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی 98

انتخاب رشته تجربی 98 آخرین اقدامی است. که یک داوطلب کنکور تجربی 98 در فرآیند ورود به دانشگاه انجام می دهد. نتیجه نهایی تمام این فرآیند پر تلاش و سخت این دانش آموزان به انتخاب رشته کنکور تجربی 98 بستگی دارد. در نظر اکثر مشاوران تحصیلی پراهمیت ترین قدم نیز همین انتخاب رشته کنکور تجربی 98 به شمار می‎ آید. به عبارت صحیح تر یک انتخاب غلط می‌ تواند. زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور تجربی 98 را از بین ببرد. از طرف دیگر یک انتخاب رشته کنکور تجربی 98 مناسب به همان اندازه می‌ تواند. داوطلب کنکور سراسری 97 را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساند. این امر نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه خواهد شد.
 
مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند. که داوطلب کنکور تجربی 98 باید دقت داشته باشد. که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد. به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود. در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور تجربی 98 . به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکوز تجربی 97

در سال های اخیر، تعداد زیادی از داوطلبان کنکور تجربی 98 که موفق به قبولی در کنکور تجربی 98نشده اند. و یا داوطلبان ورود به دانشگاهی که با درگیر شدن با مسائل کاری. و زندگی وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه را بدون آزمون انجام داده و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور تجربی 98 ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب در جامعه در برخوردار شوند.

مرکز مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور تجربی 98 تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
یاسر قاسمی
پاسخ به این نظر
23:34 - 2 آذر 99

با سلام،بنده کارشناس زبان انگلیسی هستم و علاقه مند به ارشد مدارک پزشکی هستم در ضمن کارمند تامین اجتماعی بیمارستان هستم،برای تبدیل وضعیتم در بیمارستان علاقه مند تحصیل در رشته مدارک پزشکی هستم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: