خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(5 رای)

مشاوره کنکور دکتری - مشاوره تحصیلی تلفنی

کنکور دکتری معمولأ سالی ۱ بار در هفته اول اسفند برگزار می شود کنکور دکتری ویژه داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشند.یعنی دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دانشجوی کارشناسی ارشد باشند هر چند مشاوران تحصیلی پیشنهاد می کنند. یکسال قبل از اتمام کارشناسی ارشد نیز در کنکور دکتری برای آشنا شدن با سوالات و فضای کنکودکتری شرکت کنید. و جواب اولیه آن در اویل اردیبهشت ماه که شامل رتبه و نمره شماست  و جواب بعدی که شامل دانشگاه هایی که برای مصاحبه پذیرفته شده اید در هفته اول خرداد ماه در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نمایش داده می شود. بعد از آن باید در مصاحبه ها شرکت کنید که جواب مصاحبه های کنکور دکتری نیز هفه اول شهریور ماه به شما اعلام خواهد شد.

داوطلبان می توانند در این مقطع در دانشگاه های دولتی و آزاد تحصیل کنند که باتوجه به آمار دریافتی از چند سال اخیر کنکور دکتری متوجه می شویم که تعداد متقاضیان در این مقطع افزایش یافته است.

مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور دکتری در این مرکز صورت می گیرد. انتخاب رشته دکتری خیلی متفاوت با انتخاب رشته مقاطع پیش است و برای حداکثر شانس قبولی نیاز به یک مشاوره خوب است. علاوه بر مشاوره با دوستان و اساتید خود ، می توانید رتبه و رشته خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دکتری بهره مند شوید.

برای هرچه بهتر شدن مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دکتری، موارد زیر را در مورد رشته تحصیلی و رتبه خود را به همراه یاد داشته باشید:

رشته تحصیلی، رتبه، تعداد مقاله آی اس آی، مقاله پژوهشی، مقاله همایشی، سابقه تدریس و مدرک زبان

مشاوره کنکور دکتری ۹۷

همان طور که میدانیم کنکور دکتری نیز مانند مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مرحله برگزاری آزمون در دانشگاه دولتی و دانشگاه آزاد باهم ادغام شده اند. اما در زمان انتخاب رشته کنکور دکتری مسیر این دو دانشگاه کاملا از هم جدا می شود و ثبت نام کنکور دکتری هر کدام در سایت های مربوط به خود انجام می پذیرد.

داوطلبان برای شرکت در کنکور دکتری باید از شرایط ثبت نام در کنکور دکتری، منابع کنکور دکتری، زمان ثبت نام کنکور دکتری، نحوه انتخاب رشته کنکور دکتری و مصاحبه کنکور دکتری اطلاع داشته باشند. که انشاالله به صورت کامل در این سایت توضیح می دهیم و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مشاوران تحصیلی کنکور دکتری ما مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

البته به سؤالات داوطلبان گرامی در قسمت نظرات سایت نیز در حد امکان پاسخ داده خواهد شد. امیدواریم ارائه مشاوره به کاربران محترم بتواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید باشد.

باید در نظر داشته باشید که کنکور دكتري مانند كنكور كارشناسي يا كارشناسي ارشد نيست كه صرفا با مطالعه چند كتاب و جزوه يا شركت در كلاسهاي كنكور پر زرق و برق در آن قبول شد، بلكه بايد الزامات ديگري را نيز در نظر گرفت. تجربه شركت كنندگان کنکور دکتری پيشين هم اكنون پيش روي شماست.و میتوانید با مشاوره گرفتن از مشاوران تحصیلی این مرکز راحت تر و بهتر به نتیجه مورد علاقه خود برسید ان شاالله.

شما لازم دارید :

1. بدانید داوطلبان سالهاي قبل و رتبه هاي برتر آزمون دكتري چگونه عمل کرده اند؟

2. چه منابعی مناسب رشته تخصصي شما است؟

3. به کارنامه داوطلبان سال های قبل دسترسی داشته باشید و بررسی کنید که کدام درس ها اهمیت بیشتری دارند و تاثیرگذار تر می باشند؟

4. باید بررسی کنید که چرا خیلی از داوطلبان خوب که رتبه های خوبی نیز در کنکور دکتری آوردند ولی در مصاحبه ها نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و متاسفانه قبول نشدند؟

5. ظرفيتهاي در رشته و گرايش شما چگونه است؟

6. برای موفقيت در مصاحبه کنکور دكتري چگونه باید عمل کنید؟

7. براي يك انتخاب رشته موفق در کنکور دكتري چه بايد كرد؟

8. تفاوت نحوه تست زدن در کنکور دكتري با آکنکور كارشناسي يا كارشناسي ارشد چیست؟

9. رزومه چگونه باید باشد؟ تعداد مقالات و  مجلاتي که براي پذيرش در اين آزمون كافي هستند چه چیزهایی می شوند؟ آيا سابقه تدريس کردن هم اهمیت دارد؟

پاسخ به این سوالات اهمیت فراوانی دارد در کنکور دکتری

اين نکات بسیار حائر اهمیت هستند و برای قبولی در آزمون دکتری بسیار مورد نیاز می باشند.که انشاالله ما در این مرکز به کمک مشاوران تحصیلی خوبی که داریم شما را راهنمایی میکنیم تا کنکور دکتری را با موفقیت پشت سر بگذارید، انشاالله.

ما معتقديم برای قبولی در آزمون دکتری به برنامه ای جامع و کامل نیاز است که قابل اعتماد بودن آن نيز تجربه شده باشد.
مشاوران ما در مرکز مشاوره صدای رهیاب شما برای آزمون دكتري 97 از همه جهت آماده خواهند کرد.با شعار هر محصل یک مشاور.

شرکت در کنکور دکتری می تواند یکی از مراحل مهم زندگی شما باشد و کوچکترین اشتباه در این مسیر منجر به متوقف شدن مسیر پیشرفت شما می شود. با بهره گیری از مشاوره کنکور دکتری می توانید پیشرفت خود را تضمین کنید.و اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید.

از آن جایی که کنکور دکتری با کنکور مقاطع تحصیلی دیگر بسیار متفاوت است و علاوه بر آزمون بخش مهمی از آن را مصاحبه دکتری در بر می گیرد، توصیه ما به متقاضیان شرکت در کنکور دکتری و مصاحبه دکتری بهره گیری از مشاوره کنکور دکتری است. کسب راهنمایی از افراد با تجربه درباره کنکور دکتری و مصاحبه دکتری، به شما کمک می کند تا آگاه تر و با دیدی بازتر خود را برای کنکور دکتری آماده کنید.

برنامه ریزی راه حل عبور از سختی های کنکور دکتری

اغلب افراد در زمان شرکت در کنکور دکتری شاغل هستند و یا کارهای همزمان بسیاری برای انجام دادن دارند و جدا از نیاز به تظیم وقت و انرژی نیاز دارند. باید توجه کنید در چه رشته محل هایی می توانید در کنکور دکتری شرکت کنید و با توجه به شرایطتان چه امکاناتی دارید.
صرف نظر کردن از امکاناتی که ممکن است برای کنکور دکتری داشته باشید اشتباهی است که ممکن است مسیر زندگی شما را تغییر بدهد. چرا که اغلب افراد برای شرکت در کنکور دکتری زودتر از مقاطع دیگر نا امید می شوند. بنابراین لازم است از تمام شرایط و امکانات مطلع باشید و استفاده کنید.

شعار ما : هر محصل یک مشاور کنکور دکتری

مشاوران ما در این خصوص به عنوان نخبگانی که سال هاست در جریان جزئیات آزمون دکتری قرار دارند می توانند شما را برای شرکت در آزمون های مختلف دانشگاه های دولتی و غیردولتی و یا شرکت در مصاحبه دانشگاه های بدون کنکور دکتری راهنمایی کنند تا بانشاالله در جایی که مدنظرتان باشد پذیرفته شوید.

(هر محصل یک مشاور)


 

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل

 


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری

 


 

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل

 


 

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


 

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل

 


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور دکتری - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

پاسخگویی از ساعت 8 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال لطفا مجددا تلاش فرمایید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2