مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(32 رای)

کنکور دکتری معمولأ سالی ۱ بار در هفته اول اسفند برگزار می شود کنکور دکتری ویژه داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشند.یعنی دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دانشجوی کارشناسی ارشد باشند هر چند مشاوران تحصیلی پیشنهاد می کنند. یکسال قبل از اتمام کارشناسی ارشد نیز در کنکور دکتری برای آشنا شدن با سوالات و فضای کنکودکتری شرکت کنید.

جواب اولیه آن در اویل اردیبهشت ماه که شامل رتبه و نمره شماست و جواب بعدی که شامل دانشگاه هایی که برای مصاحبه پذیرفته شده اید در هفته اول خرداد ماه در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نمایش داده می شود. بعد از آن باید در مصاحبه ها شرکت کنید که جواب مصاحبه های کنکور دکتری نیز هفه اول شهریور ماه به شما اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند در این مقطع در دانشگاه های دولتی و آزاد تحصیل کنند که باتوجه به آمار دریافتی از چند سال اخیر کنکور دکتری متوجه می شویم که تعداد متقاضیان در این مقطع افزایش یافته است.

/// شماره های تماس ///

مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور دکتری در این مرکز صورت می گیرد. انتخاب رشته دکتری خیلی متفاوت با انتخاب رشته مقاطع پیش است و برای حداکثر شانس قبولی نیاز به یک مشاوره خوب است. علاوه بر مشاوره با دوستان و اساتید خود، می توانید رتبه و رشته خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دکتری بهره مند شوید. برای هرچه بهتر شدن مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دکتری، موارد زیر را در مورد رشته تحصیلی و رتبه خود را به همراه یاد داشته باشید: رشته تحصیلی، رتبه، تعداد مقاله آی اس آی، مقاله پژوهشی، مقاله همایشی، سابقه تدریس و مدرک زبان.

مشاوره کنکور دکتری ۹8

همان طور که میدانیم کنکور دکتری نیز مانند مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مرحله برگزاری آزمون در دانشگاه دولتی و دانشگاه آزاد باهم ادغام شده اند. اما در زمان انتخاب رشته کنکور دکتری مسیر این دو دانشگاه کاملا از هم جدا می شود و ثبت نام کنکور دکتری هر کدام در سایت های مربوط به خود انجام می پذیرد.

داوطلبان برای شرکت در کنکور دکتری باید از شرایط ثبت نام در کنکور دکتری، منابع کنکور دکتری، زمان ثبت نام کنکور دکتری، نحوه انتخاب رشته کنکور دکتری و مصاحبه کنکور دکتری اطلاع داشته باشند. که انشاالله به صورت کامل در این سایت توضیح می دهیم و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مشاوران تحصیلی کنکور دکتری ما مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

باید در نظر داشته باشید که کنکور دكتري مانند كنكور كارشناسي يا كارشناسي ارشد نيست كه صرفا با مطالعه چند كتاب و جزوه يا شركت در كلاسهاي كنكور پر زرق و برق در آن قبول شد، بلكه بايد الزامات ديگري را نيز در نظر گرفت. تجربه شركت كنندگان کنکور دکتری پيشين هم اكنون پيش روي شماست.و میتوانید با مشاوره گرفتن از مشاوران تحصیلی این مرکز راحت تر و بهتر به نتیجه مورد علاقه خود برسید.

/// شماره های تماس ///

شما لازم دارید بدانید

 1. داوطلبان سالهاي قبل و رتبه هاي برتر آزمون دكتري چگونه عمل کرده اند؟
 2. چه منابعی مناسب رشته تخصصي شما است؟
 3. به کارنامه داوطلبان سال های قبل دسترسی داشته باشید و بررسی کنید که کدام درس ها اهمیت بیشتری دارند و تاثیرگذار تر می باشند؟
 4. باید بررسی کنید که چرا خیلی از داوطلبان خوب که رتبه های خوبی نیز در کنکور دکتری آوردند ولی در مصاحبه ها نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و متاسفانه قبول نشدند؟
 5. ظرفيتهاي در رشته و گرايش شما چگونه است؟
 6. برای موفقيت در مصاحبه کنکور دكتري چگونه باید عمل کنید؟
 7. براي يك انتخاب رشته موفق در کنکور دكتري چه بايد كرد؟
 8. تفاوت نحوه تست زدن در کنکور دكتري با آکنکور كارشناسي يا كارشناسي ارشد چیست؟
 9. رزومه چگونه باید باشد؟
 10. تعداد مقالات و مجلاتي که براي پذيرش در اين آزمون كافي هستند چه چیزهایی می شوند؟
 11. آيا سابقه تدريس کردن هم اهمیت دارد؟
پاسخ به این سوالات اهمیت فراوانی در کنکور دکتری دارد.

اين نکات بسیار حائر اهمیت هستند و برای قبولی در آزمون دکتری بسیار مورد نیاز می باشند.که انشاالله ما در این مرکز به کمک مشاوران تحصیلی خوبی که داریم شما را راهنمایی میکنیم تا کنکور دکتری را با موفقیت پشت سر بگذارید. ما معتقديم برای قبولی در آزمون دکتری به برنامه ای جامع و کامل نیاز است که قابل اعتماد بودن آن نيز تجربه شده باشد. مشاوران ما در مرکز مشاوره صدای رهیاب شما برای آزمون دكتري 97 از همه جهت آماده خواهند کرد.با شعار هر محصل یک مشاور.

شرکت در کنکور دکتری می تواند یکی از مراحل مهم زندگی شما باشد و کوچکترین اشتباه در این مسیر منجر به متوقف شدن مسیر پیشرفت شما می شود. با بهره گیری از مشاوره کنکور دکتری می توانید پیشرفت خود را تضمین کنید.و اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید.

از آن جایی که کنکور دکتری با کنکور مقاطع تحصیلی دیگر بسیار متفاوت است و علاوه بر آزمون بخش مهمی از آن را مصاحبه دکتری در بر می گیرد، توصیه ما به متقاضیان شرکت در کنکور دکتری و مصاحبه دکتری بهره گیری از مشاوره کنکور دکتری است. کسب راهنمایی از افراد با تجربه درباره کنکور دکتری و مصاحبه دکتری، به شما کمک می کند تا آگاه تر و با دیدی بازتر خود را برای کنکور دکتری آماده کنید.

برنامه ریزی راه حل عبور از سختی های کنکور دکتری

اغلب افراد در زمان شرکت در کنکور دکتری شاغل هستند و یا کارهای همزمان بسیاری برای انجام دادن دارند و جدا از نیاز به تظیم وقت و انرژی نیاز دارند. باید توجه کنید در چه رشته محل هایی می توانید در کنکور دکتری شرکت کنید و با توجه به شرایطتان چه امکاناتی دارید. صرف نظر کردن از امکاناتی که ممکن است برای کنکور دکتری داشته باشید اشتباهی است که ممکن است مسیر زندگی شما را تغییر بدهد. چرا که اغلب افراد برای شرکت در کنکور دکتری زودتر از مقاطع دیگر نا امید می شوند. بنابراین لازم است از تمام شرایط و امکانات مطلع باشید و استفاده کنید.

شعار ما هر محصل یک مشاور کنکور دکتری

مشاوران ما در این خصوص به عنوان نخبگانی که سال هاست در جریان جزئیات آزمون دکتری قرار دارند می توانند شما را برای شرکت در آزمون های مختلف دانشگاه های دولتی و غیردولتی و یا شرکت در مصاحبه دانشگاه های بدون کنکور دکتری راهنمایی کنند تا بانشاالله در جایی که مدنظرتان باشد پذیرفته شوید.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور دکتری - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
سلمان
پاسخ به این نظر
15:13 - 22 مرداد 98

سلام من فوق لیسانس معماری داری چه رشته جز رشته خودم میتونم برای آزمون دکترا بخونم

0 0
Neda
پاسخ به این نظر
09:29 - 8 شهریور 00

سلام ببخشید من دانشجوی ارشد رشته ی تکنولوژی آموزشی هستم میخواستم ببینم امسال می‌خوام برای آزمون دکترا شرکت کنم اگه مدرک زبان نداشته باشم باید چیکار کنم؟

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: