مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

در کشور ما برگزاری آزمون کنکور سراسری از سال ۱۳۴۸ شروع شد و در این سال ۴۷٬۷۰۳ نفر متقاضی ورود به دانشگاه در آن شرکت نمودند. پس از گذشت قریب به 50 سال از برگزاری کنکور، بر اساس تجربه های کسب شده و شرایط امروز در جامعه، مقررات خاصی برای برگزاری کنکور سراسری و جذب دانشجو تصویب شده است. متقاضیان ورود به دانشگاه برای شرکت در کنکور سراسری نیاز به اطلاع دقیق از این شرایط و قوانین دارند. فلذا مشاوره کنکور برای اطلاع از تمام جوانب کنکور زبان 98 امری حیاتی است.

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور شامل مشاوره ثبت نام کنکور، مشاوره برنامه ریزی کنکور، مشاوره انتخاب رشته کنکور، مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور، مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و در انتها مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه می باشد.

برای اطلاع دقیق از موارد بالا، مرکز مشاوره صدای رهیاب با استفاده از مشاوران مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور زبان 98، مشاوره ثبت نام کنکور زبان 98 ، مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98 و مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان 98، آماده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز می باشد.

برای تماس با مشاوران تحصیلی ما کافیست از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس حاصل فرمایید. این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است.

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98,انتخاب رشته کنکور زبان

مشاوره کنکور زبان 98

در کنکور سراسری، دو گروه زبان خارجی و هنر به عنوان گروه های شناور می باشند. یعنی متقاضیانی که در زیر گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت می کنند، می توانند در کنکور زبان یا کنکور هنر و یا هر دو شرکت کنند.

بر اساس آمار منتشر شده از سازمان سنجش و آموزش کشور، تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 96 ، 929 هزار و 791 نفر بوده است وکه از این تعداد، 111 هزار و 948 نفر از گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی ، و 6454 نفر نیز فقط در کنکور زبان شرکت کرده اند.

مشاوره کنکور زبان 98: ثبت نام کنکور زبان 98

ثبت نام کنکور زبان 98 ، اولین گام در ورود به دانشگاه از طریق کنکور زبان 98 می باشد. کنکور زبان هر سال  همزمان با سایر کنکورهای سراسری شامل کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور علوم انسانی و کنکور هنر در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. تنها افرادی می توانند در کنکور زبان 98 شرکت کنند که شرایط ثبت نام کنکور زبان 98 را بر اساس مندرجات دفترچه راهنمای سازمان سنجش دارا باشند. بر این اساس اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 98 و همچنین منابع و ضرایب دروس کنکور زبان 98 برای داوطلبین ورود به دانشگاه در رشته زبان های خارجی الزامی است.

کنکور زبان از دیدگاه آمار

بر اساس شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سازمان سنجش، داوطلبان شرکت در گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی، می توانند به صورت همزمان در کنکور زبان و کنکور هنر ثبت نام کنند. بر اساس آمار منتشر شده از تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور 96 سازمان سنجش، جمعاً تعداد 929 هزار و 791 داوطلب ثبت‌نام نموده‌اند که از این تعداد، 111 هزار و 948 داوطلب از سایر گروه های آزمایشی، و 6454 داوطلب نیز به صورت اختصاصی در کنکور زبان ثبت نام کرده اند.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور زبان 98، قصد ثبت نام کنکور زبان 98 را داشته باشید، در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور زبان 98 به شما داوطلبین گرامی می باشد.

شرایط ثبت نام کنکور زبان 98

ثبت نام کنکور زبان 98 نیز همانند سایر گروه های آزمایشی شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است.

شرایط عمومی ثبت نام کنکور زبان 98

 • داوطلب اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
 • عدم اعتیاد داوطلب به هرگونه مواد مخدر.
 • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی.
 • کلیه افرادی که از سال 64 به بعد 2 بار در کنکور سراسری در سال های مختلف شرکت کرده و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند دیگر حق شرکت در کنکور سراسری 97 را ندارند.
 • داوطلبی که در دوره ی روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد، تنها در صورتی می تواند در کنکور سراسری 97 شرکت نماید که تا 30 بهمن 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 98

 • دارا بودن يكي از مدارك تحصيلي معتبر به شرح زير:
 • ديپلم كامل متوسطه براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه.
 • مدرك پيش دانشگاهي براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه و يا اخذ آن حداكثر تا پايان شهريور سال 1396.
 • مدرك كارداني (فوق ديپلم) براي داوطلبان داراي ديپلم فني و حرفه اي يا كاردانش كه فاقد مدرك پيش دانشگاهي مي باشند. تبصره: مدرك كارداني دانش آموختگان دوره هاي كارداني پيوسته، بدون شرط معدل، به جاي مدرك پيش دانشگاهي ملاك عمل واقع مي شود.
 • چنانچه داوطلبی در کنکور 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است، می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور 97 شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
 • همه دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور 97 را دارند و می خواهند از دانشگاه فعلیشان انصراف دهند بایستی فرم شماره 3 انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از 1 اسفند 96 باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد در کنکور زبان 98 می توانید با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.
 • همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی با خبر شوند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت نمایند.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 98 برای رشته های فنی و حرفه ای

كليه برادراني كه حداكثر تا تاريخ 1397/6/31 در دوره هاي كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و يا كارداني پيوسته آموزشـكده هـاي فني و حرفه اي فارغ التحصيل مي شوند و رشته تحصيلي آنها، با تأييد وزارتخانه هاي علوم، تحقيقـات و فنـاوري و بهداشـت، درمـان و آمـوزش پزشـكي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي:

 1. فاقد دوره كارشناسي ناپيوسته باشد.
 2. در مهلت شش ماهه بعد از اتمام تحصيل و قبل از اعزام به خدمت، در آزمون سراسري سال جاري ثبت نام و شركت نموده اند.
 3. حداكثر طول مدت تحصيل آنان از كارداني به مقطع بالاتر 2 سـال كمتـر از طـول مـدت تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در همان دوره تحصيلي باشد.

در صورت پذيرفته شدن در رشته هاي تحصيلي گروه آزمايشي ذيربط در مقطع بالاتر از كارداني، با احتساب تعدادي از واحدهاي دوره كارداني (فوق ديپلم) در دوره بالاتر، قبولي آنان از نظر نظام وظيفه بلامانع خواهد بود. در غير اين صـورت قبولي آنان لغو گرديده و برابر ضوابط آزمون هاي سراسري حق شركت در آزمون سال 1398 را نيز ندارند.

کنکور زبان 98,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی خارج از کشور,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98

مراحل ثبت نام کنکور زبان 98

مراحل ثبت نام کنکور زبان 98 به صورت مختصر و مفید برای شما داوطلبان گرامی به شرح زیر است:

 1. باید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده کنید. برای اطلاع از نمرات باید 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد و 3- کد منطقه خود را وارد کنید. به عنوان مثال کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 و کد 1103 برای افراد منطقه 3 می باشد. پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه یک کد برای ثبت نام کنکور به شما ارائه می شود. در صورت عدم مشاهده نمرات نهایی و یا عدم صحت آنها، درخواست بررسی خود را در سایت نوشته و ارسال نمایید. در این صورت تاریخثبت نام کنکور زبان 98شما به 30 بهمن تا 3 اسفند انتقال می یابد.
 2. حال جهت ثبت نام کنکور زبان 98باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار می توانید از سه طریق اقدام کنید: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت ثبت نام کنکور سایت سازمان سنجش و آموزش کشور. هزینه ثبت نام کنکور زبان 98 و همچنین سایر گروه های آزمایشی برای امسال 10600 تومان است. همچنین برای برخورداری از امکان انتخاب رشته دانشگاه های غیرانتفاعی و انتخاب رشته دانشگاه پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز باید تهیه کنید.
 3. در گام سوم ثبت نام کنکورباید یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB را اسکن نمایید.
 4. در ادامه ثبت نام برای وارد کردن کد منطقه، کد استان و کد بخش های استان به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 97 سازمان سنجش مراجعه کنید. همچنین سریال شناسنامه سری عدد و حروف آن به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است.

نکات کلیدی ثبت نام کنکور زبان 98

ثبت نام کنکور زبان 98 را ترجیحا با کمک مشاوران ثبت نام کنکور زبان انجام دهید تا از بروز اشتباهات احتمالی در هنگام ثبت نام کنکور جلوگیری کنید.

در انتهای ثبت نام کنکور زبان و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور زبان بررسی کنید. بعد از دریافت کد رهگیری و شماره‌ پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور زبان پرینت گرفته و نسخه pdf آن را نگه دارید.

در صورت امکان ثبت نام کنکور زبان خود را در روزهای اول مدت زمان ثبت نام انجام دهید. زیرا در روزهای آخر به دلیل مراجعه بیش از ظرفیت سایت، سایت سازمان سنجش دچار اشکال شده و ممکن است ثبت نام شما با مشکل مواجه شود.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور زبان 98

ثبت نام کنکور زبان 98 در تاریخ يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ همزمان با سایر گروه های آزمایشی انجام می شود. توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده، ثبت نام کنکور زبان 98 خود را حتما انجام داده تا از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور زبان 98 پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور زبان 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

مشاوره کنکور زبان 98: برنامه ریزی کنکور زبان 98

بعد از ثبت نام کنکور زبان 98، برنامه ریزی کنکور زبان 98 امری ضروری است. همانند هر مسئله مهم دیگر، برنامه ریزی کنکور زبان 98 نیز می تواند منجر به قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه داوطلبان کنکور زبان شود. اما این شرایط زمانی محقق می شود که برنامه ریزی کنکور زبان به صورت حرفه ای و توسط مشاوران باتجربه در زمینه برنامه ریزی کنکور زبان صورت گیرد.

مشاوره صدای رهیاب این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که تنها با یک تماس تلفنی از یک مشاوره حرفه ای و موثر برای برنامه ریزی کنکور زبان بهره مند شوند. برای این منظور کافیست از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره، با شماره تلفن 9099075226 تماس حاصل فرمایید. امکان برقراری تماس با این خط از تمام نقاط کشور وجود دارد.

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98

برنامه ریزی کنکور زبان 98

قبل از هر چیز باید گفت که اصولا هدف از برنامه ریزی، پیشبرد منظم و یکنواخت کارها برای رسیدن به هدف مورد نظر است. حال برای رسیدن به این هدف باید تمام مسائل مربوط به مسیر را از صفر تا 100 بررسی کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم. برنامه ریزی کنکور زبان 98 نیز از این قائده مستثنی نیست، بلکه با توجه به شرایط سخت کنکور مانند رقابت شدید داوطلبان برای قبولی در رشته، شهر و دانشگاه مورد علاقه و برگزاری آن به صورت هر سال یک بار، برنامه ریزی کنکور زبان اهمیت بسیار زیادی دارد.

مسائل عمومی در برنامه ریزی کنکور زبان 98

ویژگی های فرد

برای برنامه ریزی کنکور زبان 98 ابتدا باید شرایط خاص هر فرد را در نظر گرفت. افراد با توجه به شرایط روحی، جسمی، طبع بدن، شرایط آب و هوایی، خلقیات خاص، امکانات و انتظار خود از زندگی و آینده آن، نیاز به برنامه ریزی کنکور زبان 98 متفاوت دارند. مثلا برخی از افراد نیاز به خواب بیشتری برای انجام با کیفیت فعالیت های روزانه خود دارند. یا برخی دیگر ذاتا فردی پر انرژی و برخی نیز فردی کم انرژی به حساب می آیند.

تعیین نقشه راه

برای اشراف کامل بر تمام مسائل تاثیر گذار در برنامه ریزی کنکور زبان 98، تعیین نقشه راه بسیار مفید است. برای این کار باید صفر تا 100 مسیر رسیدن به دانشگاه مورد علاقه را مشخص کنیم. به عبارت دیگر مسائلی از قبیل شرایط زندگی از ابتدای برنامه ریزی کنکور تا زمان برگزاری آزمون سراسری، کتب مورد نیاز، میزان مطالعه روزانه با توجه به توانایی ها، نقاط ضعف و قوت در هر درس و...، را روی کاغذ نوشته تا بتوان دید کاملی از مسیر رسیدن به هدف مورد نظر پیدا کرد.

تعیین هدف

هدف گذاری یکی از موثرترین موارد در برنامه ریزی کنکور است. برای مثال اگر هدف شما قبولی در دانشگاه های تهران و یا رشته های پرطرفدار باشد، نیاز به تلاش بسیار زیادی دارید. اما اگر هدف شما قبولی در یک دانشگاه معمولی و در یک شهر کوچک باشد، طبیعتا نیاز به تلاش کمتری برای قبولی دارید.

سادگی و انجام پذیری

در بسیاری از موارد افراد به صورت غیر منطقی و احساسی برنامه ریزی می کنند. برخی شرایط را برای خود بسیار سخت در نظر گرفته و برنامه ریزی را آنقدر پیچیده می کنند که انجام آن عملا امکان پذیر نیست و به همین دلیل به سرعت نا امید و خسته می شوند.

برخی نیز با ساده گرفتن پیمودن مسیر، بسیار ساده برنامه ریزی می کنند و موارد تاثیر گذار بر برنامه ریزی کنکور را در نظر نمی گیرند. در نتیجه زمان را از دست داده و هنگامی متوجه این موضوع می شوند که دیگر دیر است.

لذا باید به صورت واقع بینانه به هدف مورد نظر و شرایط زندگی نگاه کرد تا بتوان برنامه مناسبی که انجام آن امکان پذیر و در عین حال ساده باشد تدوین کرد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

برنامه ریزی تکراری و کسل کننده

اصولا انسان از هر عمل تکراری و یکنواخت پس از مدت کوتاهی خسته شده و انگیزه خود را برای ادامه کار از دست می دهد. از طرفی برنامه ریزی کنکور نیاز به تداوم و پیوستگی دارد. برای جلوگیری از بروز این مشکل ایجاد تنوع در برنامه ریزی درسی امری حیاتیست.

تفریح

با توجه به بیان امام رضا (ع) اگر انسان در هر روز تفریح سالم نداشته باشد، قادر به انجام سایر امور زندگی یعنی کار و عبادت نیز نخواهد بود. این امر که قسمتی از روز را به تفریح سالم اختصاص دهید در برنامه ریزی کنکور بسیار مهم است. زیرا در صورت نبود تفریح در زندگی انسان دچار خستگی روحی و در صورت ادامه شرایط دچار افسردگی خواهد شد.

ارزیابی عملکرد

در پایان هر روز حتما نیاز به بررسی عملکرد برنامه ریزی مربوط به آن دارید. اگر طبق برنامه ریزی عمل کرده باشید دلایل موفقیت خود را مشخص کنید تا در روزهای آتی آنها را تقویت کنید. اگر طبق برنامه ریزی کنکور زبان 98 عمل نکرده باشید، دلایل شکست را بررسی کرده و نقاط ضعف خود را بر طرف کنید. اگر این شکست به دلیل کوتاهی در انجام امور از سوی شما باشد برای خود تنبیه در نظر بگیرید تا از تکرار این کوتاهی جلوگیری کنید.

این تنبیهات بهتر است شامل مواردی باشد که شما به آن علاقه خاصی دارید. حتی بهتر است که تنبیهات به صورت جریمه مالی باشد. این نوع تنبیه بسیار مفید است.

مکتوب کردن برنامه ریزی کنکور

حتما برنامه ریزی کنکور خود را مکتوب کنید تا از فراموشی احتمالی برنامه ریزی جلوگیری کرده و همچنین ارزیابی عملکرد برنامه ریزی کنکور  را ساده کنید. در این صورت شما می توانید چک لیستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کرده و انجام یا عدم انجام آن را بررسی کنید.

مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تلفنی صدای رهیاب می توانند این موارد را با جزئیات و با توجه به شرایط اختصاصی فرد تشریح کرده و برنامه ریزی دقیق و منطقی  برای داوطلبان کنکور زبان 98 انجام دهند. مشاوره تلفنی صدای رهیاب با شعار "هر محصل یک مشاور" خدمات گسترده ای را در زمینه برنامه ریزی کنکور زبان 98 ارائه می دهد.

مشاوره کنکور زبان 98: انتخاب رشته کنکور زبان 98

فرایند انتخاب رشته، فرایندی پیچیده و پر ریسک در مسیر قبولی در دانشگاه می باشد. زیرا هر سال میزان ظرفیت ها و علایق داوطلبان کنکور سراسری تغییر کرده و ممکن است دو نفر با انتخاب رشته و رتبه یکسان در دو سال متوالی، در یک دانشگاه قبول نشوند.

بنابراین علاوه بر مشاوره ثبت نام کنکور و مشاوره تحصیلی کنکور، مشاوره انتخاب رشته کنکور نیز امری حیاتی برای قبولی در دانشگاه و شهر مورد علاقه داوطلبان می باشد.

مشاوره صدای رهیاب این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که تنها با یک تماس تلفنی از یک مشاوره حرفه ای و موثر برای مشاوره انتخاب رشته کنکور بهره مند شوند. برای این منظور کافیست از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره، با شماره تلفن 9099075226 تماس حاصل فرمایید. امکان برقراری تماس با این خط از تمام نقاط کشور وجود دارد.

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98,انتخاب رشته کنکور زبان

رشته های کنکور زبان 98 خارجی

کنکور زبان 98 در دفترچه کنکور سراسری سازمان سنجش، دارای 18 رشته انتخابی است. هر کدام از رشته های گروه زبان های خارجی نسبت به دروس عمومی و اختصاصی کنکور دارای ضرایب متفاوت است. دروس عمومی و تخصصی کنکور زبان 98 به شرح زیر می باشد:

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98,انتخاب رشته کنکور زبان

رشته های زبان خارجی نیز شامل موارد زیر است:

 1. کنکور زبان 98 رشته  آموزش زبان انگليسي  كارشناسی   كشوري
 2. کنکور زبان 98 رشته  زبان اسپانيايی  كارشناسي   كشوري
 3. کنکور زبان 98 رشته  زبان ايتاليايي  كارشناسي   كشوري
 4. کنکور زبان 98 رشته  زبان چيني  كارشناسي   كشوري
 5. کنکور زبان 98 رشته  زبان روسي  كارشناسي   كشوري
 6. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات اردو  كارشناسي   كشوري
 7. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات ارمني  كارشناسي   كشوري
 8. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات اسپانيايي  كارشناسي   كشوري
 9. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات انگليسي  كارشناسي   ناحيه اي
 10. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات آلماني  كارشناسي   كشوري
 11. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات تركي استانبولي  كارشناسي   كشوري
 12. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات ژاپني  كارشناسي   كشوري
 13. کنکور زبان 98 رشته  زبان و ادبيات فرانسه  كارشناسي   كشوري
 14. کنکور زبان 98 رشته  مترجمي زبان انگليسي  كارشناسي   قطبي
 15. کنکور زبان 98 رشته  مترجمي زبان آلماني  كارشناسي   كشوري
 16. کنکور زبان 98 رشته  مترجمي زبان فرانسه  كارشناسي   كشوري
 17. کنکور زبان 98 رشته  كارداني آموزش زبان انگليسي  کاردانی  كشوري
 18. کنکور زبان 98 رشته  كارداني مترجمي زبان انگليسي  کاردانی  كشوري

زیر گروه های کنکور زبان 98

زيرگروه 1 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي مربوط به رشته هاي زبان و ادبيات انگليسي ـ مترجمي زبان انگليسي و آموزش زبان انگليسي مي باشد.

زيرگروه 2 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي مربوط به رشته هاي زبان آلماني ـ مترجمي زبان آلماني مي باشد.

زيرگروه 3 مربوط به رشته هاي زبان فرانسه گرايش ادبي ـ زبان فرانسه گرايش مترجمي مي باشد.

زيرگروه 4 گروه آزمايشي زبان هاي خارجي مربوط به رشته هاي زبان هاي خارجي ايتاليايي، روسي، ژاپني، اسپانيايي، چيني و زبان و ادبيات اردو، زبان و ادبيات تركي استانبولي مي باشد و درس زبان تخصصي ندارد.

داوطلبان عزیز قبل از انتخاب رشته گروه زبان های خارجی در دوره هاي روزانه، سهميه مناطق محروم و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها، برای اطلاع از نحوه پـذيرش دانشـجو در ايـن دوره ها و همچنين اطلاع از شرايط و ضوابط اختصاصي و نحوه ارائه خدمات دانشجويي هر دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي می توانند با مشاوره صدای رهیاب تماس بگیرند.

مشاوره صدای رهیاب با استفاده از مشاوران با تجربه و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی، مشاوره انتخاب رشته زبان، کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور انسانی و کنکور هنر، آماده اطلاع رسانی به شما داوطلبان عزیز می باشد.

برای این منظور کافیست از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره، با شماره تلفن 9099075226 تماس حاصل فرمایید. امکان برقراری تماس با این خط از تمام نقاط کشور وجود دارد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور زبان 98 - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
متینا
پاسخ به این نظر
16:38 - 17 مرداد 98

سلام با 1200 زبان میتونم چه دانشگاه هایی مترجمی بخونم؟

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: