خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)

مشاوره کنکور سراسری 98 - مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور سراسری از جمله مواردی است که هر یک از داوطلبان کنکور در زندگی تحصیلی خود، خواه یا ناخواه با آن روبرو  می شوند، چرا که آینده شغلی آنها به آن وابسته است. از این رو همواره یکی پرسش های پیش روی داوطلبان کنکور انتخاب مشاور تحصیلی خوب برای دریافت مشاوره کنکور سراسری می باشد. در این راه ممکن است داوطلب کنکور به علل مختلفی مانند عدم شناخت مشاوران تحصیلی زبده. در زمینه مشاوره کنکور سراسری گاه در دام برخی از سود جویان افتاده و ضمن صرف هزینه های کلان مالی و زمانی برای مشاوره کنکور سراسری آینده خود را نیز به خطر بیاندازد. از این رو مشاوره تلفنی صدای رهیاب تمام تلاش خود را به خدمت گرفته تا با بهره مندی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور گام بلندی را در عرصه ارائه مشاوره تحصیلی حرفه ای از جمله مشاوره کنکور سراسری بردارد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری


مشاوره کنکور سراسری

در هر سال هزاران نفر دواطلب شرکت در کنکور کارشناسی ، کنکور کاردانی ، کنکور کارشناسی نا پیوسته (کنکور کاردانی به کارشناسی) ، کنکور ارشد و کنکور دکتری  در رشته های مختلف دانشگاهی هستند. مشاوره تحصیلی از چهار جهت برای داوطلبان کنکوری مهم تلقی میشود: ۱- ثبت نام کنکور ۲- مشاوره تحصیلی کنکور ۳- انتخاب رشته کنکور ۴- انتخاب دانشگاه کنکور .


آخرین اخبار تحصیلی ، مدارس ، کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در کانال تلگرام


مشاوره کنکور سراسری: بهترین مشاوره کنکور سراسری کیست؟

بهترین مشاور کنکور سراسری برای داوطلب کنکور مشاوری می تواند باشد، که مسیری را که شما قصد عبور از آن دارید، او قبلا از آن عبور کرده باشد. از این رو مشاوران تحصیلی مشاوره تلفنی صدای رهیاب با بهرمندی از رتبه های برتر کنکور می‌ توانند راهنمای بسیار مناسبی برای داوطلبان کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری باشند. دواطلبان کنکور می توانند در این راه که بدون شک خالی از فراز و نشیب و پستی بلندی های بسیار نخواهد بود، با بهرمندی از مشاوران خبره مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب از این مسیر دشوار عبور کرده و بر مشکلات فایق آیند.

نکته

تمامی دواطلبان کنکور می دانند که هر فرد در عمر خود حداقل یک‌ بار باید از کنکور عبور کند، بنابراین این یک بار می‌تواند روی آینده آنها بسیار اثر گذار باشد. دواطلبان کنکور قطعا می‌دانند که انتخاب منابع خوب امری بسیار مهم است، زیرا داوطلبان کنکور در این مجال کم دیگر فرصت ریسک را ندارند. پس اگر شما داوطلب کنکور هستید، به این نکته توجه نمایید که همیشه باید در مسیر درست تلاش کرد، و زحمت کشید و اگر شما مسیر را اشتباه بروید و در آن مسیر تلاش و زحمت بکشید مطمئن باشید که نتیجه ای مطلوب نخواهید گرفت. در اینجا نقش مشاوره تحصیلی و به خصوص مشاوره کنکور سراسری می باشد که شما را با این مسیر آشنا کرده و در این مسیر یاری نماید.


بیشتر بخوانید: ویژگی های مشاور تحصیلی خوب


مشاوره کنکور سراسری: مشاوره ثبت نام کنکور

بررسی ها نشان داده است که غالب افراد شرکت کننده در کنکور نسبت به آینده شغلی رشته ای که در آن کنکور می دهند بی اطلاع هستند. بخش عظیمی از داوطلبانی که موفق به تحصیل در رشته های مورد نظرشان شده اند، بعد از تحصیل جذب مشاغلی می شوند که برای آن مشاغل نیازی به تحصیل در آن رشته مورد نظر نداشته اند. این امر که نارضایتی شغلی نامیده می شود ممکن است صدماتی به فرد وارد کند که در تمام طول زندگی همراه او باشد.

صدماتی که جبران آن ها بعضا امکان پذیر نبوده یا در بهترین حالات به هزینه های مالی بسیار و اتلاف عمر ختم می شود. در این میان دیده می شود که بعضا برخی از مشاوران تحصیلی نه تنها انتخاب صحیح و مشاوره درستی به داوطلبان کنکور نمی دهند، بلکه بر سردرگمی آنها نیز می افزایند. از این رو مشاوران تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب بر خود واجب می دانند تا تمام تلاش خود را برای انتخاب درست داوطلبان به خدمت گیرند.


بیشتر بخوانید: شرایط لازم برای ثبت نام کنکور


مشاوره کنکور سراسری: مشاوره تحصیلی کنکور

شیوه درست مطالعه برای هر داوطلب کنکور با توجه شرایط روحی، جسمی، خانوادگی و محیطی متفاوت است. آیا تا کنون به این امر اندیشیده اید که در زمان مطالعه از چه روش یا روش هایی استفاده می‌ کنید؟ یک روش مطالعه اصولی و صحیح می‌ تواند، بخش زیادی از مشکلات تحصیلی را از میان بردارد. بررسی های مشاوران تحصیلی مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است، افرادی که در زمینه تحصیل موفق بوده‌ اند، روش درستی را برای مطالعه انتخاب کرده بودند.


بیشتر بخوانید: مشاوره درسی کنکور


مشاوره تحصیلی کنکور

یادگیری (learning) مسئله‌ای است که در تمام عمر انسان در زندگی به ویژه در دوران دانش آموزی و دانشجویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که دانش آموزان و دانشجویان همواره در معرض امتحان و آزمون می باشند، و موفقیت در این آزمون ها شاید بزرگترین آرزوی این دوران از زندگی شان باشد. از این رو توجه به نقش مشاوره تحصیلی کنکور در آینده تمامی دانش آموزان و دانشجویان اجتناب ناپذیر است. برای این منظور مشاوره تحصیلی کنکور تلفنی و حضوری صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران تحصیلی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور، با شعار “هر محصل یک مشاور” نقش مهمی در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.


آخرین اخبار تحصیلی ، مدارس ، کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در کانال تلگرام


راهکارهای انگیزشی توسط مشاور کنکور

وقتی که مشاور تحصیلی شما خودش مسیر را طی کرده باشد، و جزو رتبه‌های برتر کنکور باشد، میتواند شما را در مسیر کنکور یاری نماید، و راهکار هایی که باعث انگیزه و شوق در شما می شود را به شما معرفی کند. مهم تر آنکه بسیاری از دانش آموزان در نزدیک کنکور یا چند ماه مانده به کنکور بسیار ناامید شده و تصمیم می گیرند که برای سال آینده خود را آماده کنند و به قول معروف بیخیال کنکور امسال شوند. تنها یک مشاور تحصیلی خوب میتواند در این شرایط مانع از نا امیدی داوطلب شده و با یک مشاوره انگیزشی مناسب از وقت باقیمانده به بهترین نحو استفاده نماید.


بیشتر بخوانید: نه گام اصلی که در مسیر موفقیت تحصیلی باید بردارید


مشاوره کنکور سراسری: مشاوره انتخاب رشته کنکور

برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان تصور می کنند براي داشتن انتخاب رشته‌ خوب، مهم‌ ترین چيز کارنامه کنکور و نمره کنکور و رتبه‌ کنکور می باشد. این افراد بيش از آن ‌که به خود، اهداف، آينده‌ و زندگی شان بیندیشند، به نظر افراد دیگر و اهميتی که مردم برای رشته ‌های دانشگاهی مختلف قائل هستند، توجه می ‌کنند؛ اما موضوع اصلی برای داشتن يک انتخاب رشته‌ درست، صحيح و موفق اين است که خودشان و اهدافشان را خوب بشناسند. در حقیقت موضوع اصلي انتخاب رشته‌ خود فرد داوطلب کنکور می باشد.

از این رو هر گونه انتخاب نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

معایب یک انتخاب رشته نادرست

متاسفانه بسیار دیده می شود که برخی افرادی که در رشته های دانشگاهی مختلف پذیرفته می شوند علاقه ای به رشته انتخابی خود نداشته اند، و گاها علی رغم تمام تلاش شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور نقش مهمی در آینده زندگی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد.


بیشتر بخوانید: چگونه انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد را انجام دهیم؟


مشاوره کنکور سراسری: مشاوره انتخاب دانشگاه

انتخاب دانشگاه یکی از مسائلی است که در زندگی هر داوطلب کنکور نقش بسزایی دارد.

متاسفانه بارها دیده شده است که افراد بدون شناخت نسبت به دانشگاه مورد پذیرش از قبیل: اساتید دانشگاه ، سطح علمی دانشگاه ، فضای دانشگاه ، امکانات رفاهی دانشگاهی ، امکانات آزمایشگاهی دانشگاه ، امکانات کتابخانه دانشگاه و … اقدام به انتخاب دانشگاه نموده اند. که این امر آینده شغلی آنها را دچار مشکل کرده است. بنابراین اولیت گذاری و انتخاب دانشگاه از حساس ترین قسمت های انتخاب رشته می باشد که عدم توجه به آن می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.


بیشتر بخوانید: با دانشگاه های ایران بیشتر آشنا شوید


مشاوره کنکور سراسری: راز موفقیت در کنکور

مهم ترین نکته کنکور که تمامی دانش آموزان باید به آن توجه کافی داشته باشند، این است که شرط موفقیت در کنکور بهره مندی از مشاوره کنکور سراسری درست می باشد. راز موفقیت در کنکور به صورت کلی تلاش، دقت و درک عمیق مفاهیم است. اما درک چگونگی این کار که مسیری ناشناخته است می تواند، راه گشای مسیر عالی در زندگی شغلی و تحصیلی داوطلبان کنکور باشد. مشاوره تلفنی کنکور صدای رهیاب با کمک به همه عزیزان در فهم بهتر این راه، همراه با برنامه ریزی منسجم کمک می کند تا داوطلبان عزیز بتوانند به موفقیت در کنکور دست یابند.

از این رو مشاوره انتخاب دانشگاه داوطلبان کنکور نقشی حیاتی در آینده تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیز دارد. برای این منظور مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته حرفه ای و دلسوز از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور، با شعار “هر محصل یک مشاور” در خدمت شما داوطلبان گرامی می باشد.


بیشتر بخوانید: نکات بسیار ضروری برای موفقیت در کنکور


مرکز مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی

 


 

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل

 


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید . و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

هم چنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام صدای رهیاب، به صورت روزانه اطلاعات مفید و کاربردی روانشناسی و خانواده را دریافت کنید.

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کنکور سراسری و آزاد 98» می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

پاسخگویی از ساعت 8 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال لطفا مجددا تلاش فرمایید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2