مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

منابع کنکور انسانی 98 - مشاوره کنکور تحصیلی

منابع کنکور انسانی 98: کاملا بدیهی است که بدون تلاش موفقیت در کنکور امری غیر ممکن است. شاید بتوان گفت اولین گام بعد از ثبت نام کنکور انسانی 98 انتخاب منابع کنکور انسانی 98 مناسب می باشد. این امر از آن جهت می تواند مهم تلقی شود. که کنکور سراسری 97 آخرین کنکور انسانی در نظام تحصیلی موجود می باشد. و در کنکور انسانی 98 منابع کنکور انسانی کاملا تغییر می کند. از طرفی هر دانش آموزی شیوه یادگیری مختص به خود را دارد که باید ای سبک یادگیری توسط خود فرد شناسایی شود. عوامل متعدد همچون تیپ شخصیتی، طبع بدن، شرایط اجتماعی و... می تواند بر این امر اثر گذار باشد. از این رو داوطلبان کنکور سراسری از روش های مختلفی جهت یادگیری بهره می برند. و نمی توان یک روش خاص را به همه افراد توصیه نمود.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

نکته مهم در زمینه منابع کنکور انسانی 98

بنابراین انتخاب منابع کنکور انسانی 98 مناسب به عنوان کتب کمک آموزشی خوب جهت شرکت در کنکور سراسری 97 ، به بزرگترین دغدغه داوطلبان کنکور انسانی و خانواده هایشان تبدیل شده است. در ادامه مطالبی را ذکر می کنیم که برای افرادی که می خواهند در رشته انسانی ثبت نام کنکور سراسری 97 را انجام دهند. می تواند در زمینه منابع کنکور انسانی 98 که توسط سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده است مفید باشد. علاوه بر این موضوع منابع کمک آموزشی رشته انسانی که موجود در بازار را به متقاضیان کنکور انسانی 98 معرفی می کنیم. اولین اقدام برای شرکت در کنکور سراسری 97، بعد از برنامه ریزی کنکور 97، خرید منابع مفید است.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس عمومی

کاملا بدیهی می باشد که برای شرکت در کنکور انسانی 98 باید منابع کنکور انسانی 98 دروس عمومی و دروس تخصصی را مطالعه کرد.
دروس عمومی گروه انسانی به شرح زیر اند:

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس عمومی - ادبیات فارسی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های ادبیات فارسی 2 (سال 94 )، ادبیات فارسی 3 تخصصی رشته انسانی (سال 95 )، زبان و ادبیات فارسی عمومی پیش دانشگاهی (سال 96 ) و زبان فارسی 3 تخصصی رشته انسانی (سال 95 ) می باشند.

که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب های املا و لغت ( انتشارات خیلی سبز، انتشارات کلک معلم، انتشارات دریافت و انتشارات گاج )، زبان فارسی 3 ( مبتکران، کتاب تخته سیاه، دریافت، گاج و قلم چی) و برای قرابت معنایی ( انتشارات خیلی سبز، انتشارات کلک معلم، انتشارات نشر الگو، انتشارات دریافت، کتاب آبی قلم چی) می باشند.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس عمومی - زبان عربی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور  کتاب های عربی 2 (سال 94 )، عربی 3 (سال 95 ) و عربی پیش دانشگاهی (سال 96 ) می باشند.

که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب یک کتاب عربی اختصاصی ( انتشارات گاج و انتشارات مبتکران ) می باشد.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس عمومی - معارف اسلامی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های دین و زندگی 2 (سال 94 )، دین و زندگی 3 (سال 95 ) و دین و زندگی پیش دانشگاهی (سال 96 ) می باشند

که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب جامع نقره ای دین و زندگی گاج  می باشد.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس عمومی - زبان انگلیسی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های زبان انگلیسی 3 (سال 95 )، زبان انگلیسی پیش دانشگاهی (سال 96 ) می باشند.
که در این زمینه مشاوره کنکور صدای رهیاب 3 جلد کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره است البته جلد چهارم آن برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس می باشد و برای کنکور نیاز نیست.

تذکر:

انتشارات هایی که نام برده شد، به ترتیب اولویت می باشد.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی

منابع کنکور انسانی 98 دروس اختصاصی کنکور انسانی 98 توسط سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده و کتب کمک آموزشی مناسب مورد نیاز توسط مشاوران تحصیلی در مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب در میان کتب مناسب منتشر شده موجود در بازار ذکر شده است. در ادامه به منابع کنکور انسانی 98 دروس اختصاصی کنکور انسانی 98  اشاره می کنیم.
دروس اختصاصی به شرح زیر است:

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - روان شناسی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب روان شناسی سال سوم (سال 95 ) می باشد.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب 5 رشته انسانی از انتشارات اندیشه فائق یک کتاب بسیار مفید تستی  می باشد و کتاب آزمون های تدریجی روان شناسی برای انتشارات اندیشه فائق که مولف آن رامین فرجی می باشد.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - اقتصاد

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب اقتصاد سال دوم (سال 94 ) است.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب های کمک آموزشی مبتکران، کمک آموزشی آبی قلم چی و کتاب کمک آموزشی انتشارات شبقره است.

 منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - ریاضی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های ریاضی 1 (سال 93 )، آمار و مدلسازی (سال 94 )، ریاضی سال سوم (سال 95 ) و ریاضی پیش دانشگاهی (سال 96 ) می باشند.
که در این زمینه مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب کتب میکروطبقه بندی شده انتشارات گاج و کتاب آبی انتشارات قلم چی می باشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - فلسفه و منطق

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های فلسفه سال سوم (سال 95 )، فلسفه پیش دانشگاهی (سال 96 )، منطق سوم (سال 95 )، می باشند. البته پیشنهاد می شود اول از همه کتب درسی را با دقت بخوانید، سپس سرغ کتاب هاب کمک آموزشی مطالعه بروید.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب های آبی قلم چی که منبع بسیار مفید تستی، آموزش منطق از انتشارات شبقره با تالیف آقای رضایی مقدم و یزدانی و به عنوان پیشنهاد آخر کتاب مبتکران با تالیف آقای حجازیان می باشند.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - تاریخ و جغرافی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتب تاریخ ایران و جهان 1 (سال 94 )، تاریخ ایران و جهان 2 (سال 95 )، تاریخ شاسی پیش دانشگاهی (سال 96 )، جغرافی 1 (سال 94 )، جغرافی 2 (سال 95 ) و جغرافی پیش دانشگاهی (سال 96 ) می باشند.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتب شیمی 2 مبتکران با تالیف مهندس بازرگان، شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی انتشارات خیلی سبز (تالیف گران: نیما سپهری و محمد مرعشی) است.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - زبان و ادبیات فارسی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های تاریخ و ادبیات ایران و جهان 1 ( 94 )، تاریخ و ادبیات ایران و جهان 2 ( 95 )، آرایه های ادبی ( 95 )، ادبیات فارسی پیش دانشگاهی ( 96 ) می باشند.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب کتاب های آرایه های ادبی ( انتشارات کلک معلم، انتشارات گاج و انتشارات تخته سیاه )، تاریخ ادبیات ایران و جهان 1 و 2 کتاب آبی انتشارات قلم چی یا انتشارات شبقره و کتاب سبز انتشارات قلم چی )، عروض و قافیه ( کتاب سبز قلم چی، کتاب مبتکران )، متون نظم و نشر ( کتاب سبز و آبی قلم چی، کتاب گاج سبز و کتاب مبتکران )، کتاب تستی در هر یک از مباحث بالا می توان به کتاب های آبی قلم چی، کلک معلم و گاج سفید می باشند.

منابع کنکور انسانی 98: منابع دروس تخصصی - علوم اجتماعی

منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کتاب های جامعه شناسی 1 ( 94 )، جامعه شناسی 2 ( 95 )، علوم اجتماعی پیش دانشگاهی ( 96 ) است.
که در این زمینه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب به شما پیشنهاد میکند که فقط کتاب درسی را مطالعه بفرمایید و نیازی به خواندن کتب کمک درسی نمی باشد.

تذکر:

انتشارات هایی که نام برده شد، به ترتیب اولویت می باشد.

توصیه مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب در انتخاب منابع کنکور انسانی 98

انتخاب منابع کمک آموزشی و تستی، کار دشواری است. باید وضعیت درسی هر شخص و روش مطالعه هر درس مورد بررسی قرار گیرد. پس بهتر است. برای انتخاب دقیق منابع کمک آموزشی از مشاور تحصیلی کنکور مشورت کنید.

توجه:

با توجه به تیپ و روند سوالات کنکور سراسری انسانی در سالیان پیش، به داوطلبان کنکور انسانی پیشنهاد می کنیم. که در ابتدا، کتب درسی را با دقت فراوان و تمرکز بالا مطالعه کنند. سپس از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنند. داوطلبان گرامی با مطالعه دقیق کتاب های درسی و درک عمیق مطالب آن ها، می توانند. نتیجه مطلوب خود را در کنکور سراسری 97 کسب کنند. اگر متقاضی شرکت در کنکور انسانی در سال های گذشته فارغ التحصیل شده است. و قصد خرید کتاب های درسی را دارد. باید به سال چاپ آن که در منابع کنکور انسانی 98 بالا درون پرانتز ذکر شده، توجه کند.

نکته ای جالب در زمینه انتخاب منابع کنکور انسانی 98

شاید برای همه جالب باشد تا بدانند که نیازی به خرید تمامی کتاب های کمک آموزشی معرفی شده نیست. تمرکز بر کتاب درسی و استفاده از یک کتاب کمک آموزشی برای متقاضی کفایت می کند. اگر یک کتاب کمک آموزشی از کتب ذکر شده در بالا را دارید. نیازی به خرید مابقی آن ها نیست. اگر تا کنون اقدام به خرید کتاب های کمک آموزشی نکردید. بهتر است اول کتبی را بخرید که انتشارات آن ها در ابتدا ذکر شده است. اگر در انتخاب کتاب یا انتخاب ناشر کتاب به مشکلی برخوردید. می توانید  با استفاده از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب جواب سوالات خود را پیدا کنید.

سخن نهایی مرکز مشاوره کنکور صدای رهیاب در انتخاب منابع کنکور انسانی 98

توجه شود که نیازی نیست که همواره درس خواندن را جدی بگیرید. بعضی مواقع لازم است تا داوطلب کنکور از خلاقیت های خود استفاده کند. تا لذت بیشتری از درس خواندن ببرد. عمل کردن به روش ذکر شده موجب می شود. تا داوطلب کنکور در زمینه خواندن منابع کنکور انسانی 98 به انسانی خستگی ناپذیر تبدیل شود. در آخر لازم است که بگوییم خواندن دقیق یک کتاب بهتر از خواندن ناقص و سرسری چندین کتاب است.

در نهایت پیشنهاد مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب این است. که در انتخاب منبع خوب تسریع بخشید. و بعد از برنامه ریزی کنکور انسانی 98 ، درس خواندن منظم را آغاز کنید. و در انتخاب کتاب های کمک آموزشی تعجیل کنید. مطمئن باشید که با انتخاب یک منبع و تلاش مستمر، نتیجه خوبی از تلاش های خود خواهید دید.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی,منابع کنکور انسانی 98

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب - دسته اول

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب - دسته دوم

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره انتخاب رشته تجربی  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  تلفن مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «منابع کنکور انسانی 98 - مشاوره کنکور تحصیلی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: