مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

دلیل روانشناسی فرورفتن مردان در خود

مطالعات روانشناسی نشان می دهد مردها در برابر فشار روحی، بیشتر از قبل در خود فرو می‌روند و معمولاً تنهایی را ترجیح می‌دهند. در صورتی که تجربه روانشناسان نشان داده است که زنان دستخوش احساسات می شوند. در این شرایط مردها و زن ها نیازهای متفاوتی دارند. بر اساس مطالعات روانشناسی مرد به دنبال پیدا کردن راه حل است و زن به دنبال تخلیه شدن و با حرف زدن راهی برای تخلیه این فشار روانی پیدا می کند. درک نکردن و نپذیرفتن این تفاوتها منجر به بروز اختلافات در روابط زناشویی خواهد شد.

تجربیات مشاوران روانشناسی می گوید مردها در برابر مشکلات سکوت می کنند و کمتر راجع به خود مشکل صحبت می کنند و به غار تنهایی خود فرو می روند تا به فکر کردن و در نظر گرفتن تمام جوانب بتوانند راه حلی پیدا کنند. مردها زمانی که راه حل را پیدا کنند از غار خود بیرون می آیند.

طبق تجربه روانشناسان اگر مردها نتوانند راه حل مناسبی پیدا کنند سعی می کنند که کاری انجام دهند که آن را فراموش کنند، مثلاً روزنامه می خوانند یا بازی می کنند و با رها کردن ذهنشان به آرامش می رسند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

بر اساس مطالعات روانشناسی وقتی یک زن با مشکی مواجهه می شود، برای رسیدن به آرامش به دنبال فردی می گردد که گوش شنوایی داشته باشد. از راهکارهای روانشناسانه زنان این است که زمانی که ناراحتی شان را با دیگری در میان می گذارند به آرامش می رسند و می توانند به استرس خود غلبه کنند. و این همدمی گرفتن در واقع نشان دهنده عشق و اعتماد است.

درگیری ذهنی در مردان می تواند منجر به بی توجهی آنها به سایر مطالب غیر مهمتر شود، پس شاید عجیب نباشد که در این شرایط توجه نشان دادن به همسر و احساسات او بسیار کار سخت و دشواری باشد.

راه حل روانشناسان

طبق تجربه مشاوران روانشناسی زمانی که یک مرد به غار تنهایی اش پناه می برد در واقع نتوانسته راه حل مناسبی برای مشکل خود پیدا کند. بنابراین به دنبال راهی برای باز کردن گره های ذهنی خود است. راهکار پیشنهادی مشاوران روانشناسی این است که در این شرایط یکی از مهمترین راهها برای داشتن ارتباط خوب و مفید، درک کردن مردان است. مشاوران تأکید می کنند که یادتان باشد در این زمان آنها نیاز به راه حل ندارند.

نویسنده: النا باقرزاده ⇐ مشاوره روانشناس مرکز مشاوره روانشناسی رهیاب

غار تنهایی مردان,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره روانشناسی می توانید تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب - صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «وقتی مردها به غار تنهایی خود فرو می روند» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: