مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور - مشاوره تحصیلی تلفنی

در سال های اخیر، عده زیادی از داوطلبان کنکور سراسری که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده و یا داوطلبان ورود به دانشگاهی که با درگیر شدن با مسائل کاری و زندگی وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه را بدون آزمون انجام داده و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب در جامعه در برخوردار شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور: ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

اولین کار برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه یافتن اطلاع به موقع از تاریخ، زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ( بدون آزمون ) می باشد. زیرا  که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه فرصتی بسیار عالی برای پذیرش در دانشگاه است.

گام دوم برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه یافتن و اطمینان از کد رشته محل دانشگاه بدون آزمون و اطلاع از درستی کد رشته محل های دانشگاهی می باشد. زیرا که برخی از داوطلبان ورود به دانشگاه بدون آزمون صرفا به دلیل انتخاب کد رشته محل های اشتباه از داشتن امکان تحصیل بدون آزمون در دانشگاه باز می مانند.

اما قبل از هر چیزی و در گام صفر ام داوطلب ورود به دانشگاه بدون آزمون باید از رشته های دانشگاهی بدون کنکور گرایش ها و کاربرد ها، منابع و دروس دانشگاهی رشته انتخاب شده اطلاع یابند.

 مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور: ارزش مدارک بدون آزمون

یکی از سئوالات رایج داوطلبان ثبت نام دانشگاه بدون آزمون در مورد مدرک دانشگاه‌ های بدون آزمون از مشاوران تحصیلی تلفنی صدای رهیاب این است که: مدرک با پذیرش دانشگاه‌ های بدون آزمون تفاوتی با مدرک کسانی که از طریق آزمون کنکور وارد دانشگاه می‌ شوند متفاوت است یا خیر؟
یا در سئوالی دیگر آیا اعتبار مدرک دانشگاهی بدون آزمون پایین تر از مدرک دانشگاهی با ورودی از کنکور سراسری است؟

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

در وهله اول باید گفت هیچ فردی از بستگان داوطلبی که ثبت نام دانشگاه بدون آزمون گرفته است پس از ورودش به دانشگاه متوجه طریقه ورود به دانشگاه وی نمی‌ شود که وی از طریق کنکور وارد دانشگاه شده‌ است یا اینکه بدون کنکور.  نکته بسیار عالی دیگر این است که در هیچ جایی هم طریقه ورود به دانشگاه درج نخواهد شد. درنتیجه هیچ تفاوتی از نظر نوع مدرک، کارت دانشجویی و محل تشکیل کلاس‌ ها و دانشگاه بین دانشجویان ورودی از طریق بدون کنکور با دانشجویان ورودی از طریق کنکور وجود ندارد.

تنها تفاوتی که میان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه و پذیرش از طریق کنکور وجود دارد این است که دانشجویان ورودی بدون کنکور حق انتقالی یا میهمانی به دانشگاه های دیگری را نداشته مگر در صورتی که بعد از ثبت نام ازدواج کرده باشند.

از این رو اغلب داوطلبان ثبت نام دانشگاه بدون آزمون تلاش می کنند تا دانشگاه انتخابی نزدیک محل زندگیشان باشد تا دغدغه انتقالی و مهمانی در دانشگاه ها را نداشته باشند.

دواطلبان تحصیل در دانشگاه تا به‌ حال در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه‌ ها و رشته‌ های بدون کنکور از مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب سؤالات  بسیار زیادی پرسیده اند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون آزمون: رشته های بدون کنکور دانشگاهی

به دلیل تغییرات هر ساله دستورالعمل های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه توصیه شده است تا در این زمینه  حتما با مشاور آشنا به مسائل روز ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در دانشگاه های آزاد، سراسری، پیام نور، علمی کاربردی و… مشورت بگیرد و صرفا به چند مطالب و مقاله در فضای مکتب اکتفا نکنید.

از این نظر، مسئله اصلی که در اینجا مطرح است این است که دانشگاه و رشته مورد نظر ثبت نام بدون کنکور را دارا باشد.

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون آزمون: رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مشاوران تحصیلی ما مشاوره تلفنی صدای رهیاب برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی، اولویت ها، محل ها، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، آماده ارائه خدمات مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی می باشند.

برای تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی باید داوطلب اطلاعات کاملی در مورد شرایط پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی، رشته های دانشگاهی بدون کنکور علمی کاربردی، کد رشته محل های دانشگاهی جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی و… کسب نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

لیست رشته های علمی کاربردی تهران

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد

رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی اهواز

دفترچه ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی علمی کاربردی

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی کرج

لیست رشته های بدون کنکور پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون آزمون: رشته های بدون کنکور پیام نور

مشاوران تحصیلی ما مشاوره تلفنی صدای رهیاب برای ثبت نام بدون آزمون پیام نور، اولویت ها، محل ها، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی ثبت نام پیام نور، آماده ارائه خدمات مشاوره ثبت نام بدون آزمون پیام نور می باشند.

برای تحصیل در رشته های بدون کنکور پیام نور باید داوطلب اطلاعات کاملی در مورد شرایط پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی، رشته های دانشگاهی بدون کنکور پیام نور ، کد رشته محل های دانشگاهی جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور و… کسب نمایید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

لیست رشته های پیام نور

رشته های بدون کنکور پیام نور شیراز

رشته های کارشناسی فراگیر پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور پیام نور 97

دانشگاه پیام نور رشته پرستاری دارد؟

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 97

رشته های بدون آزمون سایر دانشگاه ها

مشاوره ثبت نام بدون آزمون: رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوران تحصیلی ما مشاوره تلفنی صدای رهیاب برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد، اولویت ها، محل ها، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی ثبت نام دانشگاه آزاد، آماده ارائه خدمات مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می باشند.

برای تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد باید داوطلب اطلاعات کاملی در مورد شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، رشته های دانشگاهی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، کد رشته محل های دانشگاهی جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و … کسب نمایید.

برای این منظور  بسیار از داوطلبان پذیرش دانشگاه بدون آزمون می خواهند با توجه به هزینه های دانشگاه آزاد در نزدیک ترین دانشگاه ممکن پذیرفته شوند. از این رو داوطلبان پذیرش دانشگاه بدون آزمون سعی می کنند برای قبولی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مورد نظر اطلاعات لازم را کسب کنند.
مشاوره تلفنی صدای رهیاب با ارائه مشاوره ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه در گروه علوم پزشکی، علوم آزمایشگاهی و… گامی بلند در ارئه خدمات مشاوره به هم وطنان عزیزمان برداشته است.

مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تهران

مشاوره ثبت نام بدون آزمون: رشته‌ های بدون آزمون دانشگاه

خوشبختانه در طی چند سال اخیر شاهد رشد چشمگیری ظرفیت دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی کشور  بوده ایم از این رو  با وجود در ۱۰ هزار کد رشته محل، آزمون یا کنکور دیگر سد بزرگی بر سر راه ورود به دانشگاه نبوده است و آزمون دیگر معنایی ندارد و داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور می توانند در  اغلب رشته های در خواستی پذیرفته شوند. داوطلبان ورود به دانشگاه حتی درصورت غائب بودن سر جلسه کنکور و عدم ثبت‌ نام‌ در کنکور نیز می‌ توانند انتخاب رشته‌ های بدون آزمون داشته باشند. در این راستا اگر داوطلبی حتی در دوره‌ های بدون آزمون ورود به دانشگاه نیز ثبت‌ نام ننموده باشد، سازمان سنجش باز هم فرصتی را فراهم نموده تا این عزیزان بتوانند به راحتی هرچه تمام بدون آزمون وارد دانشگاه شوند.

نکته دیگری که در این باره مطرح است این است که داوطلبان دیگری که آزمون کنکور شرکت کرده‌ اند نیز می توانند در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه شرکت کنند. از شروط پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های سراسری، سوابق تحصیلی و معدل کتبی معیار های اولیه برای ثبت نام بدون آزمون دانشجو هستند.

رشته داروسازی بدون کنکور

رشته داروسازی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته داروسازی نشده اند این است که چگونه در رشته داروسازی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته داروسازی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته داروسازی بدون آزمون قرار می دهد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

رشته دندانپزشکی بدون کنکور

رشته دندانپزشکی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته دندانپزشکی نشده اند این است که چگونه در رشته داروسازی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته دندانپزشکی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته دندانپزشکی بدون آزمون قرار می دهد.

رشته پزشکی بدون کنکور

رشته پزشکی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته پزشکی نشده اند این است که چگونه در رشته پزشکی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته پزشکی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته پزشکی بدون آزمون قرار می دهد.

رشته پرستاری بدون کنکور

رشته پرستاری یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته پرستاری نشده اند این است که چگونه در رشته پرستاری بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته پرستاری بدون آزمون قرار می دهد.

رشته هوشبری بدون کنکور

رشته هوشبری یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته هوشبری نشده اند این است که چگونه در رشته هوشبری بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته هوشبری در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته هوشبری بدون آزمون قرار می دهد.

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته علوم آزمایشگاهی نشده اند این است که چگونه در رشته علوم آزمایشگاهی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته علوم آزمایشگاهی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته علوم آزمایشگاهی بدون آزمون قرار می دهد.

رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته اتاق عمل یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته اتاق عمل نشده اند این است که چگونه در رشته اتاق عمل بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته اتاق عمل در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته اتاق عمل بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته اتاق عمل بدون آزمون قرار می دهد.

رشته بهداشت محیط بدون کنکور

رشته بهداشت محیط یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته بهداشت محیط نشده اند این است که چگونه در رشته بهداشت محیط بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته بهداشت محیط بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته بهداشت محیط بدون آزمون قرار می دهد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته اتاق عمل یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته اتاق عمل نشده اند این است که چگونه در رشته اتاق عمل بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته اتاق عمل در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته اتاق عمل بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته اتاق عمل بدون آزمون قرار می دهد.

رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه انسانی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور انسانی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور انسانی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته روانشناسی نشده اند این است که چگونه در رشته روانشناسی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته روانشناسی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته هوشبری بدون آزمون قرار می دهد.

رشته حقوق بدون کنکور

رشته حقوق یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه انسانی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور انسانی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور انسانی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته حقوق نشده اند این است که چگونه در رشته حقوق بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته حقوق بدون آزمون قرار می دهد.

رشته های مدیریت و گرایشی های بدون کنکور

رشته های مدیریت و گرایش های آن یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه انسانی می باشند. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور انسانی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور انسانی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته های مدیریت و گرایش های آن نشده اند. این است که چگونه در رشته حقوق بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته های مدیریت و گرایش های آن در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته های مدیریت و گرایش های آن بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته های مدیریت و گرایش های آن بدون آزمون قرار می دهد.

رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور

رشته مهندسی پزشکی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه ریاضی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور ریاضی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور ریاضی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته مهندسی پزشکی نشده اند این است که چگونه در رشته مهندسی پزشکی بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته مهندسی پزشکی در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام در رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه در رشته مهندسی پزشکی بدون آزمون قرار می دهد.

آشنایی با دانشگاه های قابل ثبت نام ثبت نام بدون کنکور

مشاوران تحصیلی ما مشاوره تلفنی صدای رهیاب برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری، اولویت ها، محل ها، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی ثبت نام دانشگاه سراسری ، آماده ارائه خدمات مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری می باشند.

برای تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری باید داوطلب اطلاعات کاملی در مورد شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه سراسری، رشته های دانشگاهی بدون کنکور دانشگاه سراسری ، کد رشته محل های دانشگاهی جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری و… کسب نمایید.
با وجود تلاش های بسیار اغلب داوطلبان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری نمی توانند مطمئن باشند در رشته ای که مورد نظرشان است پذیرفته می شوند یا خیر؟ از این منظر بسیار ضروری می باشد تا از نمره ها و موارد دیگری که منجر به قبولی داوطلب می شود مطلع شوند.

تجربه نشان داده است که داوطلبان پذیرش بدون کنکور در مورد انتخاب دانشگاه مورد نظر خود، شهر یا درجه بندی دانشگاه ها دچار تردید هایی می شوند.

با توجه به اینکه عدم شناخت صحیح رشته و دانشگاه اثرات جبران ناپذیری را بر روی آینده دواطلبان کنکور دارد. مشاوران تحصیلی مشاوره تلفنی صدای رهیاب آمادگی کامل برای ارائه خدمات مشاوره و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را به داوطلبان پذیرش دانشگاه را دارد.

ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور خارج از کشور

برخی از دواطلبان ورود به دانشگاه های خارج از کشور برای ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور معتبر خارج از کشور. از چگونگی پذیرش و ارسال مدارک مورد نیاز دانشگاه خارج از کشور اطلاع دقیقی ندارند. متاسفانه دیده می شود که اغلب به دلیل عدم اطلاع صحیح از مسائل پذیرش دانشگاه خارج از کشور در دام افراد سودجو می افتند.
از این رو اگر شما قصد دارید در دانشگاه خارج از کشور خاصی ثبت نام کنید. ابتدا باید از معیارهای انتخاب دانشگاه ها و نحوه ثبت نام آنها اطلاعات دقیقی بیابید. زیرا که تحقیقات درباره این موضوع پس از پذیرش در دانشگاه خارج از کشور بی فایده است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

دانشگاه بدون آزمون در مقطع ارشد و دکتری

با توجه به رشد تقضا فارغ التحصیلان کارشناسی برا ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری سطح رقابت در کنکور های دانشگاهی به تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافته است.
از این رو تقاضا برای کارشناسی ارشد بدون کنکور و دکتری بدون کنکور نیز بالاتر رفته است. که البته مسیر هایی برای ورود به مقاطع کارشناسی ارشد بدون کنکور و دکتری بدون کنکور نیز وجود دارد. که در این زمینه مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده پاسخ گویی به سئوالات عزیزان می باشند.

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه 98» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: