مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(3 رای)

رابطه زناشویی خوب، ازدواج و تعهد داشتن نسبت به یک دیگر می­تواند شادی، رفاه، امنیت و آرامش فراوانی را برای هر دو طرف به ارمغان بیاورد. با این حال، هنگامی که این فرایند به صورت نادرست و اشتباهی انجام گیرد، آنچه که در ابتدا نزدیک بودن و صمیمیت به نظر می­رسد به راحتی می­تواند به امری مخرب تبدیل گردد. در این مقاله چهار عاملی که میتواند یک رابطه را تلخ و ناگوار کند بیان می­شود. در این پست به دلایل روانشناسی دروغ و پنهان کاری می پردازیم.

  1. عدم مبادرت به رابطه زناشویی

  2. پنهان کاری و دروغ­

  3. رفتار نامحترمانه

  4. اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

عوامل بر هم زننده رابطه زناشویی: پنهان کاری و دروغ

تجربه مشاوران روانشناسی نشان داده است که به محض اینکه یکی از اعضای خانواده دروغ می­گوید یا اسرار را حفظ می­کند، شیرینی رابطه به تلخکامی و ناگواری تبدیل می­شود. اگر شما به همسر خود دروغ می­گویید، فقط یک راه برای بهبود آن وجود دارد: اعتراف کنید. مطالعات روانشناسی نشان داده که دروغ گفتن دروغ به همراه دارد، و قبل از اینکه شما متوجه آن گردید، شریک زندگی شما مضطرب می شود، و در مرتبه دوم حدس زدن­های متوالی و زیر سوال بردن هر حرکت شما و بدبینی را در پی دارد. گام بعدی این است که شما همسر خود را به این خاطر که دیوانه شده است سرزنش می­کنید، به این ترتیب شما با این کار همسرتان را بیشتر نسبت به خودتان بدبین می­کنید. اگر احساس نیاز به طفره رفتن یا دروغ می­کنید، از خود بپرسید، چرا در میان گذاشتن این چیز خاص با همسرتان مشکل است؟

راهکار مشاوران روانشناس این است که شجاعت خود را بالا ببرید و به او در مورد آن موضوع بگویید. شما ممکن است بگویید: "متوجه شدم که امروز در مسیر کار به سمت خانه اتفاقی افتاد و نمی­خواستم به شما بگویم؛ من مطمئن نیستم که چه چیزی در مورد آن وجود دارد، شاید کمی دلتنگ روزهای مجردی­ام شده­ام." هرچه باشد، بهتر است آن را بگویید تا دروغ بگویید یا آن را به صورت یک راز در نزد خود نگه دارید. مطالعات روانشناسی نشان داده است که صادق بودن با یکدیگر، حتی با فاش سازی­های پیچیده­تر و بزرگ­تر، باعث افزایش صمیمیت و نزدیکی در بین افراد خانواده می­شود. شما شروع به داشتن این احساس می­کنید که می­توانید هر چیزی را با همسر در میان بگذارید و او همچنان بدون هیچ مشکل و یا قید و شرطی شما را دوست خواهد داشت.

منبع: کلیک کنید

ادامه دارد …

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران,زیگموند فروید,روش درمان روانشناسی,درمان روانشناسی,روانکاوی,  برای مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. - صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «چگونه رابطه خوب زناشویی به هم می ریزد - پنهان کاری و دروغ» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن صدای بوق اشغال از بسته های تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده فرمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی