مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(2 رای)

ازدواج و تعهد داشتن نسبت به یک دیگر می­تواند شادی، رفاه، امنیت و آرامش فراوانی را برای هر دو طرف به ارمغان بیاورد. با این حال، هنگامی که این فرایند به صورت نادرست و اشتباهی انجام گیرد، آنچه که در ابتدا نزدیک بودن و صمیمیت به نظر می­رسد به راحتی می­تواند به امری مخرب تبدیل گردد. در این مقاله چهار عاملی که میتواند یک رابطه زناشویی را تلخ و ناگوار کند بیان می­شود.

  1. عدم مبادرت به رابطه زناشویی

  2. پنهان کاری و دروغ در رابطه زناشویی

  3. رفتار نامحترمانه در رابطه زناشویی

  4. اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

رابطه زناشویی,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

عدم مبادرت به رابطه زناشویی

مطالعات روانشناسی نشان داده است که گذشت زمان، تنش­های زندگی، خواسته­های فرزندان و کار و دیگر تأثیرات می­تواند در نهایت آنچه را که در ابتدا باعث صمیمیت زوجین بوده، از بین ببرد. آنچه که باعث ایجاد یک ارتباط احساسی و وفاق و نزدیکی جنسی بین زوجین می­شد، می­تواند به آسانی تبدیل به یک نوع رابطه هم اتاقی یا برادر/ خواهر گردد. این به این دلیل است که وقتی شرایط زندگی دشوار می­گردد (و این دشواری به صورت یک امر طولانی مدت در جریان است) افراد ممکن است به گونه­ای با هم برخورد کنند که می­خواهند یک مشکل را مدیریت کنند.

به نظر مشاوران روانشناسی آنها به اشتباه فکر می­کنند دنبال کردن ارتباط احساسی و جنسی با شریک زندگیشان انرژی بیش از حدی را از آن­ها می­گیرد. وقتی که افراد غرق در کار، بچه­ها یا زندگی روزمره می­شوند، ممکن است برای خلاصی از این شرایط به دنبال راه گریزی باشند که در نهایت باعث ضربه زدن به روابط عاشقانه می­شود. تجربه مشاوران نشان داده که در این شرایط، در نهایت به چشمان همسر خود نگاه می­کنید و فقط می­ببینید که چه وظایفی باید مورد بحث قرار گیرد. شما احساسات اعتماد کننده خود را نسبت به همسرتان از دست می­دهید؛ و در این جاست که عشق از پنجره خارج می­شود.

از نظر روانشناسی عدم برقراری رابطه جنسی با شریک زندگی ممکن است عملی آسیب­زا باشد. در ابتدا ممکن است بی­عیب و نقص و بی­ضرر به نظر برسد که "ما اکنون فقط پرمشغله هستیم" یا "او برای کار زیاد سفر می­کند، ما می­توانیم تا زمانی که او برگردد دست نگه داریم." اما با گذشت زمان، فاصله دو برابر می­شود تا زمانی که یک روز متوجه شوید که در کنار یک غریبه خواب هستید.

مشاوران روانشناسی توصیه می کنند که شما می­توانید با اولویت دادن روابط عاشقانه خود نسبت به همه چیز از وقوع این امر جلوگیری کنید. اگر احساس می­کنید که زمان ندارید، شما آنچه را که برای ارتباط با همسر خود نیاز دارید، بیش از حد دست بالا می­گیرید. چند اظهار صادقانه و متفکرانه میتواند عهد و میثاق بین شما را محکم و استوار کند. یک شام رمانتیک در هفته، زمانی که شما بر روی یکدیگر متمرکز می­شوید، نه وظایف و یا کودکان و یا برنامه­هایی که باید انجام دهید، می­تواند باعث ایجاد تغییرات بسیاری گردد.

منبع: کلیک کنید

ادامه دارد...

رابطه زناشویی,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران,زیگموند فروید,روش درمان روانشناسی,درمان روانشناسی,روانکاوی,  برای مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. - صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.


گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «عدم مبادرت به رابطه زناشویی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن صدای بوق اشغال از بسته های تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده فرمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی