مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

مشاوره روانشناسی کودک: محبت به کودک

تجربه‌ی مشاوران و روانشناسان نشان می‌دهد که معمولاً پدر و مادرهایی که برای مشاوره در زمینه‌ی محبت به کودک به آن‌ها مراجعه می‌کنند، آگاهی یا شناخت درستی از کودک و شیوه‌ی رفتار با کودک و یا روش محبت به کودک ندارند. یا در برخی موارد با وجود شناخت و آگاهی از کودک، روش مناسب یا هنر محبت به کودکان را بلد نیستند. به لحاظ روانشناسی، تأثیری که محبت به انسان در سنین کودکی دارد، بسیار بیشتر و موثرتر از دوران دیگر زندگی است. اما فرصت برای محبت کردن به کودک سریعاً از دست می‌رود و کودکان زودتر از آنچه ما فکر می‌کنیم بزرگ می‌شوند.

مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره,محبت به کودک,مشاوره کودک,روانشناسی کودک,روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مرکز مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی حضوری رهیاب

مشاوران معتقدند که در سنین کودکی باید به شکلی ویژه با کودک رفتار شود. روانشناسان توصیه می‌کنند تا حد امکان محبت‌ها به صورت کاملاً عملی، به صورت مستمر و روزانه و کاملاً ملموس باشد. در واقع مشاوران توصیه می‌کنند، پدر و مادرها محبت خود را به کودک دلبندشان مخفی نکنند و آن را بروز دهند. از این طریق هم محبت کودک به والدین و هم محبت والدین به کودک بیشتر و چشمگیرر می‌شود. از این رو مرکز مشاوره رهیاب راهکارهایی عملی را برای محبت به کودک ارائه داده است که در ادامه بیان شده است.


بیشتر بخوانید: علت کم توجهی یا بی توجهی کودکان به حرف والدین چیست؟


مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

راهکارهای عملی محبت به کودک از دیدگاه مشاوران و روانشناسان کودک

  • راهکار مشاوره 1: ″دوستت دارم″. این جمله باید اولین چیزی باشد که کودکتان صبح ها، پس از بیدار شدن از خواب می شنود و نیز اخرین جمله ای باشد که پس ازشنبدن ان به خواب میرود.موقع دعوا و مشاجره و هر زمانی که انتظارش را ندارند بگویید که ″دوستت دارم″.
  • راهکار مشاوره 2: کودک را در اغوش بگیرید.هیچ مانعی برای در اغوش گرفتن کودکتان وجود ندارد.زندگی کوتاه است.کودک شما فقط و فقط یک بار چهار ساله است.
  • راهکار مشاوره 3: کودک را لمسش کنید.آرام به پشت او بزنید.بازوهایتان را دور شانه هایش حلقه کنید، موهایش را بهم بریزید.
  • راهکار مشاوره 4: در بازی کودک شریک شوید. توپ بزنید، برای پرندگان دانه بریزید و بادبادک هوا کنید و با کودک مسابقه بدهید.
  • راهکار مشاوره 5: به جرف های کودک گوش دهید. گوش دهید. واقعا در حین گوش دادن جملاتی به زبان بیاورید که نهایت توجه تان را به صحبت های کودک نشان دهید. وقتی با کودک صحبت می‌کنید از جمله‌هایی مثل ( وای چه جالب ) ( من اصلا نمی دانستم ) (بیشتر در این مورد توضیح بده ) استفاده کنید.
  • راهکار مشاوره 6: بدون به زبان آوردن کلمه‌ای با او حرف بزنید. به تماشای بازی کودک در مدرسه یا زمین بازی بنشینید. لحظه‌هایی که کودک به شما نگاه می‌کند یا نگاهتان تلاقی می‌کند، به او لبخند بزنید. علائم خاصی برای رابطه تعریف کنید که فقط خودتان دو نفر معنی آن را بدانید.

بیشتر بخوانید: آموزش برقراری روابط اجتماعی به کودک


 مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما

برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۹ شب با مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


رشته روانشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره,انتخاب رشته,انتخاب رشته انسانی,مشاوره تحصیلی روانشناسی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تحصیلی تلفنی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  برای مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید یا تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره کودک : چگونه کودکم را لبریز از محبت کنم؟» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال از بسته تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی