مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(42 رای)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص): به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند.

به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

/// شماره های تماس ///

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)

دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) بنا به تقاضای فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان تهران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) زیر نظر ارگان معاونت تربیت و آموزش ستاد کل سپاه پاسداران می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در معاونت تربیت و آموزش ستاد کل سپاه پاسداران است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) چگونه نجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) می باشد.

برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

/// شماره های تماس ///

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)

دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)، واقع در استان تهران به آدرس تهران - خیابان پیروزی - خیابان نبرد شمالی - میدان نبرد - خیابان شهید ابراهیم بیدی - پلاک 1 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی
 • کاردانی حرفه ای بازرگانی - انبارداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم
 • کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزشهای فرهنگی و هنری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات سیاسی
 • کارشناسی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی
 • کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند.

اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) 124 می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) شاغل به فردی اطلاق میگردد که پاسدار شاغل یا بازنشسته و یا بسیجی دارای کارت عضویت (عادی، فعال، ویژه) باشد. ارایه گواهی معتبر عضویت الزامی است. علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) الف- پذیرش مختص داوطلبان استانهای البرز و تهران میباشد. ب- پوشش اسلامی چادر برای خواهران و رعایت ظواهر و شئون و آداب اسلامی برای کلیه دانشجویان الزامی است. ج- کلاسهای این مرکز به صورت تفکیک جنسیتی برگزار میگردد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

آدرس دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)

دانشگاه علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) در استان تهران، تهران - خیابان پیروزی - خیابان نبرد شمالی - میدان نبرد - خیابان شهید ابراهیم بیدی - پلاک 1 واقع است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «بدون کنکور علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص)» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
پارسا
پاسخ به این نظر
12:08 - 18 خرداد 00

بدترین دانشگاه استاد ها انگار دارن به دشمن درس میدن دو جلسه غیبت حذف ارایه ندی ده نمره کم میشه به هیچ وجه ثبت نام نکنید

0 4
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: